به عنوان زمان coronavirus وضعیت گستراند تکنولوژی, شرکت ها شروع به تنظیم انتظارات بازار با توجه به کاهش تقاضا و اثر این بیماری همه گیر در جهان اقتصاد است. در حال حاضر SamMobile گزارش که رهبر در صفحه نمایش گوشی های هوشمند ساخت سامسونگ و صفحه نمایش رنج می برد یک ضربه بزرگ در سه ماهه اول سال است. سامسونگ صفحه نمایش است که مسئول نه تنها برای تولید پانل های صفحه نمایش برای گوشی های هوشمند بلکه برای PC, مانیتور, ساعت های هوشمند, لپ تاپ و تلویزیون. بنا به گزارش ها این شرکت را عامل از دست دادن (زمانی که یک شرکت هزینه های بیش از سود آن) برای سه ماهه اول سال به میزان حدود 378 میلیون. برای همین قاب زمان, سامسونگ, صفحه نمایش درآمد به مبلغ حدود 5 میلیارد دلار.

متاسفانه از دست دادن است که ناشی از کوروناویروس همه گیر و متعاقب سقوط در تقاضا برای گوشی های هوشمند و تلویزیون های. علاوه بر این تحلیلگران دولت است که تعطیلی برخی از شرکت کارخانجات نیز افزایش هزینه های. بیشتر چه, تازگی, سامسونگ, صفحه نمایش خود را اعلام کرد رفتن به طور دائم خود ال سی دی ساخت خطوط به طوری که می توانست یک عامل کمک به این شرکت ضرر و زیان به عنوان به خوبی.

این شرکت اعلام کرد که آن را متوقف خواهد کرد ال سی دی پنل تولید تا پایان سال 2020 خواهد شد و تمرکز آن کارخانه های در حال توسعه و تحقیق در مورد تکنولوژی نقطه کوانتومی صفحه نمایش.

سامسونگ در کسب و کار های دیگر از جمله گوشی های هوشمند خود فروشنده بخش نیز تحت تاثیر این بیماری همه گیر وجود جدید مدل های گوشی های هوشمند است که این شرکت اعلام کرد یک زن و شوهر از سال پیش. متاسفانه این نه تنها سامسونگ است که رنج می برد از coronavirus وضعیت – این احتمال وجود دارد که دیگر شرکت های فن آوری در حال رفتن به اعلام ضرر و زیان بیش از چند ماه آینده نیز هست.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im