همین حالا آمازون 5 بهترین فروش دستگاه های الکترونیکی از هفته

تعجب در مورد بهترین آمازون معاملات امروز ؟ شما می تواند عاقلانه برای اتمام این هفته لیست پنج بهترین فروش محصول

توسط EMROOZTAFAHOM در 6 تیر 1399
  • تعجب در مورد بهترین آمازون معاملات امروز ؟ شما می تواند عاقلانه برای اتمام این هفته لیست پنج بهترین فروش محصولات الکترونیک در خرده فروش سایت
  • Coronavirus ماسک صورت برای 50¢ هر دست و عفونی شد و پرفروش ترین محصولات در میان خوانندگان ما در طول این هفته, اما هم وجود دارد برخی از معاملات بزرگ در اسباب بازی ها و وسایل.
  • این هفته خلاصه یک زن و شوهر از محصولات است که هرگز به نظر می رسد در نزدیکی بالای لیست بنابراین شما در فروشگاه برای برخی از شگفتی های خوب.

برای چند ماه گذشته محبوب ترین محصولات در حال حاضر در میان BGR معاملات خوانندگان شده اند آمازون بهترین-فروش ماسک صورت و محبوب ترین ضد عفونی کننده دست با همان فرمول به عنوان Purell. CDC می گوید در آن coronavirus سایت است که همه ما نیاز به پوشیدن پوشش چهره هر زمان که ما ترک خانه های ما. ما همچنین نیاز به پاکسازی دست ما در هر زمان ما لمس یک سطح یا شیء در خارج از خانه ما پس از ضد عفونی کننده دست بدیهی است که باید در حال حاضر.

گذشته از ماسک صورت و موارد دیگر که کمک به جلوگیری از عفونت کروناویروس الکترونیک هنوز هم بسیار محبوب در میان خوانندگان ما به عنوان به خوبی. برای مثال اپل تلویزیون محبوب AirPods Pro در حال فروشندگان از آنها با تخفیف در حال حاضر در آمازون و هر دو AirPods 2 مدل هستند فروش بیش از حد. هیچ یک از اپل هدفون محبوب هستند به اندازه کافی به آمازون top-5 لیست این هفته هر چند, بنابراین اجازه دهید نگاهی که در آن اسباب بازی ها و لوازم جانبی ساخته شده از برش.

5. چشمک زدن XT2 در فضای باز/سرپوشیده هوشمند سیستم های امنیتی دوربین

اولین شگفتی بزرگ است Blink XT2 در فضای باز/سرپوشیده هوشمند سیستم های امنیتی دوربین. این جای تعجب نیست که این دوربین با 2 سال عمر باتری ساخته شده از برش, البته, اما آن است که نسبتا بزرگ است که آن را در صدر همه محبوب تر محصولات آمازون است که با تخفیف این هفته است.

4.Roku Express HD

Roku Express HD فوق العاده است streaming media player هر روز از هفته است. اما زمانی که آن را در فروش می رود فقط برای $24, شما تا به حال بهتر است بر این باورند که آن را به پرش بر روی آمازون بهترین-لیست فروشندگان. آن را نمی بزرگ برای تلویزیون های بزرگتر از 65 اینچ از آن پشتیبانی نمی کند FHD یا رزولوشن 4K اما آن را مناسب برای اندازه متوسط و کوچک تلویزیون.

3. آتش تلویزیون 4K ملزومات بسته نرم افزاری

ما یک بیت از تعجب در #4 نقطه این هفته به دلیل آتش تلویزیون 4K ملزومات بسته نرم افزاری هرگز ظاهر قبل از آمازون top-5 بهترین-لیست فروشندگان. آن را فوق العاده بسته هر چند پس از آن بسته های نرم افزاری جدید آتش تلویزیون استیک 4K با یک کنترل از راه دور پوشش و یک USB آداپتور برق است که شاخه به پشت تلویزیون خود را برای قدرت.

2. آتش تلویزیون ملزومات بسته نرم افزاری

ما قطعا باید یکی دیگر از شگفتی در #2 نقطه به دلیل آن را فقط ترک خورده آمازون بهترین-لیست فروشندگان مانند بسته نرم افزاری بالا. این یکی است که به نام Fire TV ملزومات بسته نرم افزاری است و آن را شامل یک آتش تلویزیون استیک کنترل پوشش (رنگ قرمز) و یک کابل برق USB بنابراین شما می توانید اتصال به تلویزیون خود را برای قدرت به جای در حال اجرا یک طناب به دیوار خود را به خروجی.

1. اکو پورنو نقطه

50 دلار اکو نقطه است که همیشه بهترین فروشنده در آمازون و بخش بزرگی از دلیل است و دلیل آن اغلب به فروش می رود حتی برای کمتر از $50. چنگ زدن به یک امروز و شما فقط پرداخت $29.99 — که کمترین قیمت از سال 2020 تا کنون, که توضیح می دهد که چرا نقطه #1 در این هفته لیست بهترین فروشندگان.


Follow @BGRDeals در توییتر به نگه دارید تا با آخرین و بزرگترین معاملات پیدا کنیم و در سراسر وب. قیمت ها بدون اطلاع قبلی تغییر و هر کوپن های ذکر شده در بالا ممکن است در دسترس در عرضه محدود است. BGR ممکن است دریافت کمیسیون در دستور قرار داده شده از طریق این مقاله و خرده فروش ممکن است دریافت برخی auditable اطلاعات برای مقاصد حسابداری.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن