• Coronavirus مواد مخدر remdesivir بود به نام استاندارد مراقبت برای COVID-19 بيمار در اواخر ماه آوریل زمانی که دکتر Anthony Fauci اعلام اولیه نتایج یک مطالعه گسترده.
  • Fauci گفت: این دارو می تواند با سرعت بالا, بازیابی, اگر چه COVID-19 درمان تاثیر نمی گذارد و مير است. این دارو باید همراه با درمان های دیگر در یک مطالعه آینده.
  • این مطالعه مقدماتی در حال حاضر در نهایت منتشر شده است آشکار است که remdesivir نیست coronavirus درمان معجزه است که برخی ممکن است امید آن می شود.

جهان شده است مبارزه رمان coronavirus برای بیش از پنج سال در حال حاضر با بیش از 5.5 میلیون نفر بیماری مبتلا شده است در طول این زمان. همانطور که از صبح روز دوشنبه نزدیک به 348,000 نفر از COVID-19 عوارض و میلیون ها نفر از مردم در حال کار به عنوان یک نتیجه از شدید اجتماعی فاصله اقدامات در جای خود قرار داده در سراسر جهان از مارس. تمام کسانی که فداکاری های بیهوده نمی شد که ما شاهد پیشرفت فوق العاده ای از جامعه پزشکی که در طول زمان. بیش از 2.27 میلیون نفر در حال حاضر از بهبود COVID-19 و پزشکان باید یک مقدار درک بهتر از نحوه SARS-CoV-2 گسترش می یابد, چگونه آن را آلوده بدن و چگونه آن را می کشد. آنها همچنین می دانیم که می توان آن را خنثی و مقدار زیادی از درمان های جدید در حال توسعه هستند از جمله مواد مخدر repurposed جدید عفونت و همچنین درمان های جدید توسعه یافته فقط برای مبارزه با کروناویروس.

هیچ جادویی در درمان, با این حال و تنها یکی از این امیدوار کننده مواد مخدر به روز رسانی شده برای “استاندارد” استفاده در COVID-19. Remdesivir است دارو در سوال یک دارو که دکتر Anthony Fauci مورد تحسین قرار گرفته در اواخر ماه آوریل هنگامی که او توضیح داد که نتایج حاصل از یک remdesivir مطالعه نتیجه گیری شد که بسیار امیدوار کننده است. که مطالعه در نهایت آنلاین منتشر شده در روز جمعه و نتایج در واقع دلگرم کننده است. اما فقط به عنوان Fauci هشدار داد در ماه آوریل این همه خبر خوب.

“این است که واقعا بسیار مهم است” Fauci به خبرنگاران گفت: در ماه گذشته در مقایسه با remdesivir مطالعه به سال 1986 “هنگامی که ما در تلاش برای داروهای HIV و ما تا به حال هیچ چیز نیست.” او افزود: “این خواهد بود که استاندارد مراقبت” اشاره کرد که تحقیقات بیشتری مورد نیاز خواهد بود و که گام بعدی خواهد بود ترکیب remdesivir به یکی دیگر از مواد مخدر است.

مطالعه منتشر شده در مقدماتی فرم جدید مجله پزشکی انگلستان در روز جمعه و آن را نیاز به به روز رسانی هنگامی که بقیه داده ها از 1,063 بیماران جمع آوری شده است. اما نتیجه گیری در بخش ارائه اخبار خوب است. “Remdesivir بود نسبت به دارونما در کوتاه شدن زمان بهبودی در بزرگسالان بستری با Covid-19 و شواهدی از عفونت تنفسی تحتانی,” نویسندگان این مقاله توضیح داده شده است.

اما این همه نیست, مطالعه می گوید. بعد در بحث بخش آن را روشن ساخته است که remdesivir به تنهایی کافی نیست. “این یافته های اولیه حمایت از استفاده از remdesivir برای بیمارانی که در بیمارستان بستری هستند و با Covid-19 و نیاز به اکسیژن درمانی” محققان نوشتن. “با توجه به مرگ و مير بالا با وجود استفاده از remdesivir روشن است که درمان با یک داروی ضد ویروس به تنهایی نمی شود به احتمال زیاد کافی است. استراتژی های آینده باید ارزیابی عوامل ضد ویروسی در ترکیب با دیگر روش های درمانی و یا ترکیبی از عوامل ضد ویروسی برای ادامه به بهبود نتایج بیمار در Covid-19.”

به عنوان یک یادآوری محققان افراد مورد مطالعه شامل بیماران از آمریکا و چند کشور دیگر و تقسیم آنها به دو گروه. 538 بيماران اختصاص داده remdesivir و 521 داده شد دارونما با پزشکان نمی دانستند که پزشکی خود از بیماران دریافت کرده است. محققان دریافتند که کسانی که موفق به دریافت remdesivir بهبود در به طور متوسط از 11 ماه و 4 روز زودتر از گروه کنترل است. Remdesivir نداشت آماری مربوطه تاثیری در مرگ و میر ، پس از 14 روز 7.1 درصد از بیماران در remdesivir درگذشت نسبت به 11.9 درصد و دارونما.

یکی از مشکلات این مطالعه که محققان منتقل goalposts در وسط آن است. آنها تقسیم بیماران به هشت دسته که در زیر دیده می شود و مورد ارزیابی قرار بازیابی آنها توسط 28 روز پس از ثبت نام. در ابتدا مطالعه قرار شد در نتیجه بیماران پس از 15 روز است اما دانشمندان تصمیم به تمدید دوره زمانی که آنها متوجه شدند که COVID-19 بازیابی می توانید یک مقدار طولانی تر از زمان پیش بینی شده:

نتیجه اولیه اندازه گیری در آن زمان بود به بهبود تعریف شده به عنوان اولین روز طول 28 روز پس از ثبت نام در آن یک بیمار راضی دسته بندی های 1, 2 و یا 3 در هشت دسته ترتیبی مقیاس. این دسته ها عبارتند از: 1 نه بستری بدون محدودیت از فعالیت ها; 2 نیست در بیمارستان بستری محدودیت فعالیت های صفحه اصلی اکسیژن مورد نیاز و یا هر دو; 3 بستری شده در بيمارستان نیاز به اکسیژن اضافی و دیگر نیاز مداوم به مراقبت های پزشکی استفاده می شود (اگر بستری تمدید شد برای عفونت-کنترل دلایل); 4 بستری شده در بيمارستان نیاز به اکسیژن اضافی اما مداوم نیاز به مراقبت های پزشکی (COVID-19–مربوط و یا شرایط پزشکی دیگر); 5 بستری شده در بيمارستان نیاز به هر گونه مکمل اکسیژن; 6 بستری شده در بيمارستان نیاز به تهویه غیر تهاجمی و یا استفاده از جریان اکسیژن دستگاه; 7, بستری, دریافت تهاجمی تهویه مکانیکی یا ” سنگ شکن غشاء اکسیژن (ECMO); و 8 مرگ.

یک مسئله دیگر با مطالعه این است که آن متوقف شد و پس از یک پانل از کارشناسان متهم به حفاظت از بیماران مبتلا به اطلاع موسسه ملی آلرژی و بیماریهای عفونی (NIAID) معناداری وجود بهره مندی از remdesivir. به عنوان یک نتیجه از این مطالعه موفق به توضیح دهد که آیا remdesivir می تواند به کاهش مرگ و میر.

“این روشن از انتشار که مطالعه متوقف شد قبل از تکمیل تعداد قابل توجهی از بیماران مبتلا به” کلینیک کلیولند متخصص قلب و عروق استیون Nissen گفت: آمار. “با متوقف کردن آن در اوایل علمی جامعه محروم شد از این فرصت برای تعیین اینکه آیا remdesivir می تواند یا نمی تواند در کاهش مرگ و میر.”

در نهایت به عنوان از آوریل 28th, تنها 391 بيمار در remdesivir و 340 در گروه دارونما به پایان رسید 29 روز از این مطالعه که بدان معنی است که داده ها در دسترس نیست برای باقی مانده از بیماران از جمله 132 و 169 نفر در دو گروه. همین دلیل است که نتايج حاصل از مطالعه اولیه و برخی از چهره های آن ارائه ممکن است تغییر یک بار کامل اختصاص داده است.

یک مسئله دیگر با مطالعه ممکن است کیفیت این دو گروه. کمی بیشتر دارونما موضوعات آغاز شده در بیشتر شدید قرار گرفتند.

“من نمی انعقاد از این که درمان نیست, کاهش زمان بهبودی; این باعث می شود من کمتر متقاعد شده است که وجود دارد یک مرگ و میر به نفع زمانی که بیشتر دارونما از مداخله به پایان رسید تا در بالاترین خطر گروه” مرکز سیاست های بهداشتی و نتایج در Memorial Sloan Kettering Cancer Center مدیر پیتر باخ گفت: آمار. او گفت: های مختلف remdesivir دادگاه از ووهان چین به این نتیجه رسیدند که زمان به نفع معنادار نبود و این نشان داد که مرگ و میر بهره مند شوند. دکتر همچنین با انتقاد یک مطالعه جداگانه از remdesivir ساز جلعاد که در مقایسه دو زمان های مختلف درمان بدون داشتن گروه کنترل بود.

با تمام آنچه که در ذهن مطالعه هنوز هم ثابت می کند که این دارو می تواند کمک به دسته بندی های خاص از COVID-19 بیماران سریعتر بهبود می یابند. و به نظر می رسد مانند قبل از بيماران تحت درمان با remdesivir بهتر است آنها ممکن است کرایه.

قرار دادن متفاوت دسترسی به آزمایش های گسترده ممکن است در کاهش عوارض و سرعت بالا در دسترسی به درمان مناسب remdesivir گنجانده شده است. جلعاد گفت: آمار است که آن را به تولید نتایج در پایان ماه از یک مطالعه که در مقایسه remdesivir به استاندارد مراقبت در بیماران با وزش موارد COVID-19.


آرم جلعاد این شرکت biopharmaceutical پشت داروی آزمایشی remdesivir مورد استفاده در COVID-19 thearpy. منبع تصویر: JOHN G MABANGLO/سازمان حفاظت محیط زیست-EFE/شاتر

کریس اسمیت شروع به نوشتن در مورد اسباب بازی به عنوان یک سرگرمی و قبل از او آن را می دانستند او اشتراک گذاری نظرات خود را در فن آوری چیزهای با خوانندگان در سراسر جهان. هر زمان که او را نوشتن در مورد ابزارهای مفتضحانه او نتواند به دور ماندن از آنها اگر چه او به شدت تلاش می کند. اما این لزوما چیز بدی نیست.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im