ظرف باقی می ماند متعهد به پاشش پول نقد اضافی در T-موبایل 5G طیف

اگر چه T-Mobile و ظرف شبکه وارد یک کلید توافق اولیه برای نتیجه گیری موفق سابق ارائه دهنده خدمات بی سیم را ادغا

توسط EMROOZTAFAHOM در 18 تیر 1399
اگر چه T-Mobile و ظرف شبکه وارد یک کلید توافق اولیه برای نتیجه گیری موفق سابق ارائه دهنده خدمات بی سیم را ادغام با حداکثر سرعت دویدن بیش از یک سال پیش این دو شرکت نیاز به زمان کمی بیشتر از حد انتظار به مهر و موم خود را معادل 1.4 میلیارد دلار معامله شد.
البته همه خوبی که به پایان می رسد اما حداقل تا آنجا که ظرف نگران است, تقویت موبایل خرید صرفا آغاز بلند پروازانه با حداکثر سرعت دویدن-جایگزین طرح به احتمال زیاد برای کشش بیش از چندین سال. کشور جدید شماره چهار حامل شروع کردن با متوسط نه میلیون مشتریان و یا پس اما چارلی Ergen را در دراز مدت هدف این است که به طور قابل ملاحظه ای افزایش (هیچ جناس در نظر گرفته) که پایه مشترک با ساختمان در امریکا "برای اولین بار مستقل 5G شبکه است."

شما هرگز نمی تواند خود را بیش از حد طیف

صورتحساب به عنوان "Netflix" به Verizon, AT&T و T-Mobile "Blockbuster" در شبکه با توجه به پیچیده تر و مقرون به صرفه تکنولوژی انتظار می رود به کار گرفته شود شروع بعد از این سال در سراسر کشور buildout و پس از آن اجرای هنوز هم نیاز به سرمایه گذاری سنگین در ظرف بخشی.

که می شود گفت شرکت از بنیانگذاران و رئیس چارلی Ergen شناخته شده است به تمرکز بر روی بی سیم طیف خرید بیش از سال, یک حرکت جنجالی که قرار دادن ظرف در یک موقعیت مطلوب همه از ناگهانی.

پس از احتکار که همه طیف با ظاهری هیچ وجه قصد قرار دادن آن را به استفاده مناسب از زمان در نهایت به واقع استقرار گفت: تکنولوژی به عنوان بخشی از فوق "مستقل 5G شبکه است." اما Ergen تشنگی برای 5G طیف سیری ناپذیر به نظر می رسد با این حال یکی دیگر از معامله عمده که مرتب سازی بر اساس انتظار به پایان خواهد رسید در برخی از نقطه در سال 2023.
گفت: معامله به ارزش حدود $3.6 میلیارد دلار است که در واقع به واگذاری با حداکثر سرعت دویدن اعتباری کسب و کار با جزئیات آن به خاک سپرده شد جایی در وسط اخیر SEC مدارک ثبت شده توسط T-Mobile. اعطا زیادی می توانید تغییر دهید در حال حاضر و 2023 و با توجه به اینکه ظرف رو متوسط مجازات حدود 72 میلیون دلار اگر معامله ای بسته نشده است Ergen به خوبی می تواند از معامله در هر نقطه در سه سال آینده.

ظرف و T-Mobile در حال buddying برابر Verizon

حداقل برای زمان حال این شرکت به نظر می رسد جدی در مورد آن 5G جاه انتظار می رود در ابتدا با تکیه بر 600MHz کم باند و 2.5 GHz اواسط گروه طیف بسیار شبیه به T-موبایل خود را. در صورتی که شما نگرانم ظرف منابع در این دو زمینه در حال حاضر تا حد زیادی با ورایزون وسایل اگر چه بزرگ قرمز گزارش شده است که در حال آماده شدن برای چلپ چلوپ کردن بر روی یک کلید آینده 3.5 GHz CBRS حراج به تلاش برای بستن شکاف به "جدید T-Mobile" که باور نکردنی اخیر 5G پیشرفت و پیشرفت ممکن است توسط ساخته شد به اصطلاح "کیک لایه" استراتژی.
این اتفاق افتاده است نمی تواند بدون با حداکثر سرعت دویدن با ارزش سابق اواسط باند طیف اما به دلیل سرخابی در حال حاضر موفق به راه اندازی در سراسر کشور کم باند 5G شبکه برخی از "در حال حاضر شبکه" مربوط به خواص هستند دیده می شود به عنوان ضروری برای T-Mo و صنعت را در برنامه رفتن به جلو.

که در آن ظرف می رود که در سه سال پایین خط عظیم 13.5 MHz از 800 مگاهرتز طیف خاموش T-Mobile را در آنچه برای تلفن های موبایل مانند یک ایده آل برنده سناریو. توافق مشخص "سازمان ملل متحد حامل" قادر خواهد بود به اجاره نامه از ظرف "بخشی" از این طیف به فروش می رسد "را به عنوان مورد نیاز" برای اضافی دو سال پس از بسته شدن $3.6 میلیارد معامله است.

کم باند 800 مگاهرتز مجوز Ergen متعهد به خرید حداقل برای زمان حال می تواند کمک به غذا در حال ظهور 5G شبکه پوشش مناطق زیادی از جمله در محروم جوامع روستایی اما وقتی که می آید به سرعت دانلود این فن آوری است که بعید است برای اثبات مراتب نسبت به T-Mobile 600MHz کم باند شبکه است که اغلب کندتر از رقابت 4G LTE سیگنال.


tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب