کوالکام گزارش درآمد و فروشنده اسرار واطلاعات محرمانه تماس برای تاخیر اپل آیفون 5G 12 سری

طراح تراشه Qualcomm گزارش نتایج مالی خود را از سه ماهه سوم سال به پایان رسید که در ژوئن 28. درآمد برای سه ماه

توسط EMROOZTAFAHOM در 9 مرداد 1399
طراح تراشه Qualcomm گزارش نتایج مالی خود را از سه ماهه سوم سال به پایان رسید که در ژوئن 28. درآمد برای سه ماه در آمد در $4.89 میلیارد دلار بود که تخت با قبل از سال مالی سه ماهه سوم درآمد پس از کسر $4.7 میلیارد دلار دریافت شده از حل و فصل با اپل در سال 2019. درآمد از $845 میلیون یا 74 سنت در هر سهم بودند تا 8 درصد به صورت سالانه و همچنین در صدر برآورد 71 سنت به اشتراک بگذارید.

کوالکام می رسد حل و فصل با Huawei و در حال حاضر دارای موافقت نامه صدور مجوز با تمامی تولید کنندگان تلفن

در حالی که اعداد خوب شد این داستان بزرگ است که کوالکام گزارش شده است که آن را امضا دراز مدت ثبت اختراع توافق با هواوی برای پایان دادن به اختلاف. بدون مجوز هیچ تراشه فلسفه مورد استفاده توسط کوالکام هنوز در دادگاه تجدید نظر توسط این شرکت پس از یک منفی تصمیم دادگاه و قطعا کمک خواهد کرد که این شرکت در این سال به عنوان تولید کنندگان مانند Huawei خرید 5G تراشه های خود را برای گوشی های تلفن و تجهیزات شبکه. کوالکام می گوید که آن را ضبط $1.8 میلیارد دلار در حل و فصل پرداخت از Huawei در طول سه ماهه جاری به پایان می رسد که در ماه سپتامبر. پاتریک مورهد یک تحلیلگر در مور بینش اعلام کرد که کوالکام در حال حاضر در دراز مدت موافقت نامه صدور مجوز با هر عمده تولید کننده گوشی های هوشمند. به عنوان یک نتیجه از معامله با Huawei کوالکام سهام افزایش یافت $11.57 و یا بیش از 12 ٪ در بعد از ساعات معاملات به $104.60.
کوالکام نیز کاهش یافته و به یک اشاره است که راه اندازی 5G آیفون 12 سری در حال رفتن به تعویق یک ماه. این شرکت گفت که 5G گوشی های حمل و نقل کاهش خواهد یافت 15 ٪ در یک سال بیش از سال اساس در سه ماهه جاری. تراشه طراح می گوید: دلیل این کاهش است که با توجه به ناشناس مشتری به تاخیر انداختن یک "جهانی 5G گل سرسبد تلفن راه اندازی." به نظر می رسد که کوالکام در حال صحبت کردن در مورد اپل که به طور سنتی شروع می شود, حمل و نقل, جدیدترین مدل های آی فون در ماه سپتامبر است که بخشی از زمان سه ماهه. این تاخیر می تواند هزینه های شرکت به میزان 25 سنت در هر سهم به درآمد. این شرکت هنوز هم انتظار 175 میلیون به 225 میلیون 5G گوشی به حمل شود این سال است.
علاوه بر کوالکام فروشنده اسرار واطلاعات محرمانه جان Prosser همچنین انتظار دارد که تاخیر در راه اندازی 5G مدل های آی فون. در یک صدای جیر جیر فروشنده اسرار واطلاعات محرمانه به سختی شکست عرق توسط, تایپ, "آیفون, 12 iPads ها جدید اکتبر." انتظار ما برای دیدن چهار مدل های آیفون راه اندازی شد در این سال یک 5.4 اینچ, آی فون, 12 6.1 اینچی آیفون حداکثر یک 6.1 اینچی آیفون 12 Pro 6.7-اینچ, آی فون, 12 Pro Max. هر چهار مدل خواهد بود طراحی شده توسط A14 Bionic SoC و باید حمایت هر دو sub-6GHz و mmWave 5G سیگنال. Prosser, نظرات در مورد iPads احتمالا اشاره به 10.8 اینچی iPad Air و iPad mini به دلیل در نیمه دوم سال است. در اوایل این سال بالا تحلیلگر Ming-Chi Kuo به نام برای اپل به پرده جدید iPad mini مجهز به یک مینی-صفحه نمایش LED. دومی ارائه می دهد تمام مزایای استفاده از یک پنل OLED بدون امکان یک صفحه نمایش رایت.
مدیر عامل شرکت کوالکام Steve Mollenkopf می گوید: "به عنوان 5G همچنان به رول از ما متوجه مزایای سرمایه گذاری ما در ایجاد گسترده ترین برنامه مجوز در تلفن همراه و در حال تبدیل چالش های فنی از 5G به رهبری فرصت های تجاری و برنده است. ما تحویل درآمد بالا پایان بالا از محدوده ما همچنان به اجرا در محصول ما و صدور مجوز کسب و کار و وارد یک جدید در دراز مدت توافقنامه مجوز ثبت اختراع با Huawei که همه موقعیت ما به خوبی برای تعادل 2020 و فراتر از آن." این شرکت می گوید که باید آن را گزارش غیر GAAP رقیق درآمد در یک محدوده از $1.05-$1.25 سهم برای سال مالی سه ماهه چهارم.


tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب