صترلزرس می تواند به شما هشدار به عفونت کرونا ويروسی و این یکی فقط $36

سطح اکسیژن خون است که در واقع یک مقدار دقیق تر شاخص اولیه یک رمان coronavirus عفونت از یک تب و وجود معاملات بز

توسط EMROOZTAFAHOM در 8 خرداد 1399
  • سطح اکسیژن خون است که در واقع یک مقدار دقیق تر شاخص اولیه یک رمان coronavirus عفونت از یک تب و وجود معاملات بزرگ در حال حاضر در صترلزرس با آمازون نخست حمل و نقل.
  • آن را به $60 Wellue انگشت اشباع اکسیژن خون مانیتور و آن را در فروش امروز برای تنها $35.99 با تشکر ویژه و کوپن.
  • آمازون نیز با ارائه یک قاتل معامله در حال حاضر در $260 ViATOM مچ دست اکسیژن مانیتور که در دسترس است برای تنها $125.99 برای مدت زمان محدود.
  • هر دو مدل دارای بلوتوث ساخته شده بنابراین شما می توانید اتصال به یک برنامه رایگان بر روی آی فون خود را یا دستگاه Android.

چیزی است که وجود دارد بسیار مهم در مورد رمان coronavirus عفونت است که همه در خارج وجود دارد واقعا نیاز به دانستن: تب لزوما نشانه ای از COVID-19. ما می دانیم آنچه که شما در حال فکر کردن — تب یکی از چیزهایی که شما شنیده ام به در مواظب برای به عنوان یک علامت اولیه از COVID-19 بیماری که ناشی از کروناویروس جدید. خوب معلوم است که یک تب ممکن است به صورت مشترک یک coronavirus علامت همانطور که همه ما فکر می کردم. همانطور که شما خواندن این مقاله ما فقط مرتبط, برخی از مطالعات نشان داده اند که کمتر از نیمی از بیماران آلوده رمان coronavirus ارائه یک تب.

اگر نگران نباشید چرا که ما باید برخی از خبر خوب برای جبران که خبر بد: در واقع وجود دارد یک دور دقیق تر شاخص اولیه یک عفونت کروناویروس. پس از حملات ویروس ریه مردم با COVID-19 اغلب می تواند با چک کردن خود از میزان اکسیژن خون. به گفته کلینیک مایو طبیعی اکسیژن خون خوانش باید بین 95 ٪ و 100 ٪ است. در coronavirus بیماران, اما, بهداشت حرفه ای گزارش شده است بیماران مبتلا به خوانش به عنوان کم به عنوان 50 درصد است. مهم شماره به یاد داشته باشید این است که هر چیزی که زیر 90% در نظر گرفته شده است ناسالم است.

در حال حاضر تنها سوال باقی می ماند که ساده است: چگونه شما می توانید مانیتور خود را و سطح اکسیژن خون برای دیدن اگر شما ممکن است COVID-19? این در واقع راحت تر از شما فکر می کنم — و آن را بسیار کمتر گران تر از آن به طور معمول خواهد بود به لطف فروش فوقالعاده در حال حاضر در آمازون است.

شما احتمالا دیده می شود oximeter پالس قبل از اینکه حتی اگر شما آشنا با نام. این یک گجت کوچک است که کلیپ ها را به انگشت خود را و شما را می خواند خون و سطح اکسیژن به سرعت و بدون دردسر. با کیفیت بالا پالس اکسیمتر است که به طور معمول بسیار گران است اما دارای امتیاز بالا Wellue انگشت اشباع اکسیژن خون نظارت در فروش است در حال حاضر در آمازون. فقط با استفاده از کد کوپن QK3V4E4C در پرداخت و شما فقط پرداخت $35.99. این مدل به طور معمول به فروش می رساند برای $60 به طوری که یک قیمت فوق العاده. آن نیز ساخته شده است در بلوتوث پس از آن می تواند اتصال به یک برنامه رایگان بر روی آی فون یا آندروید!

اگر شما به دنبال چیزی کمی پیچیده تر از ViATOM مچ دست اکسیژن مانیتور است که قیمت خرده فروشی $260 نیز در فروش و دارای تخفیف های بزرگ در حال حاضر. این مدل ساخته شده است می توان به عنوان طولانی به عنوان شما می خواهم در حالی که شما خواب و یا در حالی که شما بیدارید و این یک زنگ از ویژگی های اگر شما سطح اکسیژن خون می افتد بیش از حد کم است. یک 80 دلار تخفیف در آمازون کاهش قیمت به $180, اما شما همچنین می توانید با استفاده از کد کوپن 4TQ6HKCP در پرداخت برای یک قیمت نهایی دلار 125.99. که یک زمان تمام کم و کوپن خوب است تا پایان روز 31 مه.


Follow @BGRDeals در توییتر به نگه دارید تا با آخرین و بزرگترین معاملات پیدا کنیم و در سراسر وب. قیمت ها بدون اطلاع قبلی تغییر و هر کوپن های ذکر شده در بالا ممکن است در دسترس در عرضه محدود است. BGR ممکن است دریافت کمیسیون در دستور قرار داده شده از طریق این مقاله و خرده فروش ممکن است دریافت برخی auditable اطلاعات برای مقاصد حسابداری.

Oximeter پالس انگشت دیجیتال دستگاه برای اندازه گیری فرد را اشباع اکسیژن. کاهش اکسیژن اضطراری نشانه ای از ذات الریه مثلا ناشی از کوروناویروس. دستگاه قفقازی زن دست. منبع تصویر: anyaivanova/شاترtinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im
آخرین مطالب