پیچ و تاب و طرح: آی فون اپل 12 Pro احتمالا باید یک 120Hz نمایش اما گوگل صفحه 5 خواهد

در یک به نوبه خود از وقایع زنجیره تامین, مشاور راس جوان نشان داده است که آی فون اپل 12 نرم افزار و آی فون 12 P

توسط EMROOZTAFAHOM در 11 تیر 1399
در یک به نوبه خود از وقایع زنجیره تامین, مشاور راس جوان نشان داده است که آی فون اپل 12 نرم افزار و آی فون 12 Pro Max را در واقع نه ورزش 120Hz نمایش می دهد.

تمام این سال 5G-آماده اپل در حال به رخ کشیدن نوک صفحه نمایش OLED و انواع نشت کرده بود نشان داد که 6.1 اینچی آیفون 12 نرم افزار و 6.7-اینچ, آی فون, 12 Pro Max را پشتیبانی تازه کردن نرخ 120 هرتز.
اخیر اپل مدل نرم افزار در حال حاضر پشتیبانی از نرخ تجدید بالا و اپل مارک فن آوری به عنوان ارتقاء. قبلا گزارش شده بود که حتی اگر بالاترین پایان, آیفون, 12 مدل سخت افزار قادر به حمایت از یک نرخ تجدید بالا تصمیم به فعال کردن آن ساخته خواهد شد بر اساس تاثیر آن بر عمر باتری است.

آن را کمک نمی کند که گوشی های هوشمند احتمالا نمی آیند با قدرت کارآمد LTPO فن آوری قادر می سازد که یک متغیر نرخ تجدید. در عوض این شرکت انتظار می رود به تجهیز آیفون 12 نرم افزار و آی فون 12 Pro Max با بزرگتر باتری به آنها را قادر به رسیدگی به افزایش استفاده از قدرت در ارتباط با 5G و نرخ تجدید بالا.


خوب به نظر می رسد مانند آیفون 12 مدل نرم افزار را ارتقاء صفحه نمایش بعد از همه و به جای چوب با 60 هرتز صفحه نمایش. گزارشات قبلی نشان داده بود که اپل خواهد یا رفتن برای یک تغییر 60Hz/120Hz به صفحه نمایش و یا حفظ 60Hz به جای رفتن برای 90Hz. بالاتر از نرخ تجدید در آی فون 12 نرم افزار و آی فون 12 Pro Max را افزایش مشاهده و تجربه قابل ملاحظه چیزی که باید بهبود درخواست تجدید نظر خود را به طور قابل توجهی.

آیفون 12 Pro Max ممکن است با ارتقاء صفحه نمایش


قبل از این YouTuber Filip Koroy از EverythingApplePro و XDA توسعه دهنده حداکثر Weinbach نیز شک و تردید بیش از گنجاندن 120 هرتز ارتقاء تکنولوژی در beefier آیفون 12 مدل. ظاهرا اپل راضی است با آیفون 12 Pro Max, اما اجرای بر روی آی فون 12 نرم افزار نیاز به بهبود و این امر هزینه اپل بیشتر پول است. به همین دلیل اپل به ظاهر تصمیم به هیچ کس این ویژگی در دسترس نباشد. Koroy معتقد است که این نیز محتمل است که تنها آیفون 12 Pro Max خواهد آمد با ارتقاء صفحه نمایش.


اما آیا تعداد که اتفاق می افتد بیش از حد جوان می افزاید که عرضه کنندگان متعدد باید گفت که آیفون را به یک 120Hz نمایش در سال آینده.


صفحه 5 ظاهرا ورزشی 120 هرتز صفحه نمایش


با کمال تعجب, جوان, لیست 2020 120Hz گوشی شامل آینده گوگل صفحه 5. این نوع غیر منتظره به عنوان شرکت مخفیگاه آنان را به قطع گوشه و کنار در صفحه 4 جانشین برای بهبود دسترسی به آن. این گوشی به احتمال زیاد خواهد شد با یک گل سرسبد تراشه و حتی ممکن است بازنشسته و چهره باز به نفع یک فیزیکی اثر انگشت خوان را قیمت به $699.


tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن