صفحه 5 ممکن است دریافت صفحه 4 نوآورانه ترین ویژگی

آینده صفحه 5 گل سرسبد خواهد خندق گوگل اختصاصی رادار تکنولوژی های معرفی شده در سال گذشته تنها یک نشت می گوید. ا

توسط EMROOZTAFAHOM در 30 اردیبهشت 1399
  • آینده صفحه 5 گل سرسبد خواهد خندق گوگل اختصاصی رادار تکنولوژی های معرفی شده در سال گذشته تنها یک نشت می گوید.
  • این صفحه 4 تنها گوشی در جهان به ویژگی های رادار تراشه است که می تواند تشخیص حرکات دست و جنبش است.
  • اما Soli-صفحه حرکت حس بیشتر از یک حیله از باید از ویژگی های گوشی های هوشمند, و آن خرابه صفحه 4 صفحه نمایش طراحی شده است.
  • بازدید BGR صفحه اصلی برای داستان های بیشتر.

گوگل اعلام کرد چندین صفحه 4 ویژگی های چند ماه قبل از تلفن خود را نشان داد از جمله دو لنز دوربین عقب و طراحی 3D سیستم تشخیص چهره در جلو طراحی شده توسط این پروژه Soli رادار تراشه. که سلی رادار تراشه گوگل مجبور به استفاده از یک صفحه نمایش طراحی بر خلاف هر چیزی که تا کنون دیده در یک تلفن آندروید. این صفحه 4 یک زن و شوهر از بزرگ نامتقارن ناهنجاری با بالا یکی بودن به خصوص زشت است. چرا که گوگل تا به حال به جای همه selfie camera قطعات است که 3D تشخیص چهره امکان پذیر است و این Soli تراشه در داخل آن گودی. بنابراین یک شکاف طراحی مانند آیفون X و یا یک سوراخ پانچ صفحه نمایش مانند کهکشان S10 امکان پذیر نیست.

هنگامی که صفحه 4 رونمایی شد, ما آموخته چقدر پیچیده و در کل حس حرکت نظام بود. آن را نیز تقریبا بی فایده به عنوان آن ارائه می دهد منافع محدود برای باز کردن قفل با چهره و محدود touchless control از این گوشی. بنابراین هیچ تعجب به شنیدن این که گوگل با توجه به فرار حس حرکت در صفحه 5.

اشتباه نکنید قرار دادن یک رادار تراشه در داخل یک تلفن نیست feat کوچک است. این نوع ویژگی می تواند یک روز هموار کردن راه برای تعامل با دستگاه های هوشمند را از طریق لمس مانند یک تصور در گزارش اقلیت. رادار ممکن است استفاده نمی شود فقط در گوشی های هوشمند بلکه در کامپیوتر و دستگاه های پوشیدنی برای تشخیص دست حضور و تفسیر حرکات. که با فرض گوگل از جمله برنامه های این تکنولوژی است. گذشته از صفحه 4 هیچ گوشی آندروید یا آی فون مشابه فن آوری در دسترس است اگر LG اقدام مشابه قابلیت استفاده از زمان پرواز (ToF) دوربین با تکنولوژی به جای استفاده از رادار در سال گذشته است.

اما عظیم نزولی حرکت حس است که در آن طول می کشد تا فضای بیش از حد در مقابل صفحه نمایش. حرکت حس یک حیله در بهترین حالت در صفحه 4 یکی که حتی گوگل در تلاش برای دفاع از. شناخته شده leaker جان Prosser ارائه شده زیر صفحه 5 ارائه چند ماه پیش که به نظر می رسید برای نشان دادن حرکت حس بسیار در تصویر البته صفحه 5 طراحی زیر ویژگی های بسیار کوچکتر گودی:

سریع به جلو به اواسط ماه مه و 9to5Google را استفان هال می گوید که منابع نشان داد جزئیات بیشتری در مورد صفحه 5 از جمله این واقعیت است که آن را "به احتمال زیاد ترک, سرگرمی مانند Soli."

فرار از حرکت احساس درد نکنه گوشی 3D, تشخیص چهره, قابلیت های. با Soli گوگل استدلال می کند که در آن صورت باز با این نسخهها کار حتی سریع تر از صورت شناسایی به دلیل آن را تشخیص کاربر قصد از طریق رادار. اما چقدر زمان شما واقعا صرفه جویی? همانطور که برای touchless تعامل گوگل ممکن است یک ایده از چگونه بسیاری از مردم موج دست خود را در مقابل تلفن خود را به انجام هر یک از محدود کارهایی است که حرکت حس می تواند ارائه. من می خواهم مبادرت به حدس می زنم بسیاری از مردم استفاده از آن را به عنوان اغلب به عنوان گوگل را دوست دارند که تعداد کمی از مردم آن را از دست.

منبع تصویر: @OnLeaks و 91mobiles صفحه 4a رندر بر اساس نشت و شایعات.

در صفحه 5 در حال حاضر شایعه بود اواسط محدوده 5G گوشی گوگل را ظاهرا با استفاده از Snapdragon 765G پردازنده به جای Snapdragon 865 که قدرت های کهکشان S20 و وان پلاس 8. اضافه کردن حس حرکت به آن و شما را تا پایان با یک تلفن است که می تواند مطابقت آن دو flagships یا آی فون 12 وقتی که می آید به مشخصات و طراحی. قرار داده و آن را متفاوت از صفحه 4a را شایعه سوراخ پانچ طراحی به نظر می رسد خیلی بهتر از صفحه 4 و خواهد بود که یکی از دلایل انتخاب آن به جای 2020 آی فون SE. آی فون جدید را در کف با صفحه 4a هنگامی که آن را به عملکرد می آید اما آن را بزرگ بالا و پایین ناهنجاری که اصلا متناسب با روند فعلی.

این صفحه 5 را بسیار بهتر کیفیت ساخت از صفحه 4a و ارائه یک تجربه نزدیک به دیگر premium برای گوشی های. و بدون حرکت حس شاید گوگل می تواند خیلی بهتر صفحه نمایش به بدن نسبت به جدول. یک طراحی بهتر را صفحه 5 جذاب تر صرف نظر از مشخصات آن است.

اینها همه شایعات, البته, اما همانطور که ما نزدیک به سقوط صفحه 5 این طرح نهایی و کامل مشخصات ورق احتمالا نشت قبل از گوگل صفحه 5 فاش کردن رویداد.


گوگل صفحه 4 گوشی های هوشمند. منبع تصویر: Zach اپستاین BGR

کریس اسمیت شروع به نوشتن در مورد اسباب بازی به عنوان یک سرگرمی و قبل از او آن را می دانستند او اشتراک گذاری نظرات خود را در فن آوری چیزهای با خوانندگان در سراسر جهان. هر زمان که او را نوشتن در مورد ابزارهای مفتضحانه او نتواند به دور ماندن از آنها اگر چه او به شدت تلاش می کند. اما این لزوما چیز بدی نیست.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن