می تواند به شما حدس بزنید چه اپل AirPods Pro مشترک با یک کاسه برنج Krispies?

اپل جامعه فروم بوده و روشن با شکایت از AirPods کاربران حرفه ای که تجربه شده است با مشکلات خود را بالا پایان از

توسط EMROOZTAFAHOM در 18 اردیبهشت 1399
اپل جامعه فروم بوده و روشن با شکایت از AirPods کاربران حرفه ای که تجربه شده است با مشکلات خود را بالا پایان از earbuds. برخی از نوشت: در مورد آمیزش, استاتیک صداهای که شنیده می شود در هنگام استفاده از بلوتوث بی سیم از earbuds. یک کاربر نوشت که در حالت شفاف او می شنود پاپ به دنبال یک صدای وز وز است که طول می کشد تا 2 ثانیه در لغو سر و صدا وجود ندارد وزوز وجود دارد اما ظاهر که او می شنود. صداهای شروع در یک گوش و شنیده می شود در گوش دیگر پنج تا 10 ثانیه بعد.

برخی از AirPods Pro واحدهای تولید برنج Krispies-مانند ضربه محکم و ناگهانی کراکل و میآید

یک پست نوشته شده امروز توسط یک سیب عضو جامعه نام mikejt4 گفت: "مشکلات مشابه در اینجا مجموعه با نام تجاری جدید با آخرین سیستم عامل ممکن است در سال 2020 است. کلیک کردن در سمت چپ آمیزش/صدای خش خش در سمت راست اگر لغو سر و صدا است. (inc حالت شفاف). چه ****??? چگونه (sic) اپل هنوز فروش این گران قیمت هدفون اساسی گسل که آنها شناخته شده در مورد ماه؟" این آمیزش, سر و صدا استاتیک آنقدر شدید است که برخی از AirPods نرم افزار کاربران می توانند با استفاده از لغو سر و صدا از ویژگی های. به یاد داشته باشید سر و صدا لغو است دلیل اصلی که شما رفت و صرف $249 برای لوازم جانبی (به عنوان مخالف به $159 برای غیر حق بیمه AirPods با یک شارژ مورد و 199 دلار برای AirPods با شارژ بی سیم مورد).
اپل به تازگی منتشر شده به روز رسانی سیستم عامل برای AirPods نرم افزار که نصب خواهد شد هنگامی که شما برای اتصال دستگاه به یک محصول اپل. اما شواهد نشان می دهد که با آپدیت رفع مشکل. از آنجا که AirPods تنها بودند منتشر شد در ماه اکتبر گذشته آنها هنوز هم تحت پوشش گارانتی تولید کننده. یک سیب عضو جامعه امروز ارسال شده حمایت برخی مقالات از جمله یکی که به شما می دهد همه چیز را امتحان کنید به منظور جلوگیری از آمیزش یا استاتیک صدا از اذیت نمودن تجربه خود را با AirPods Pro.
اول اپل می گوید که مطمئن شوید که آخرین نرم افزار های نصب شده بر روی آی فون خود را, اپل, آی پاد لمسی, و یا مک. همچنین, مطمئن شوید که دستگاه شما زوج با AirPods Pro نزدیک است و این است که هیچ بی سیم تداخل یا مانع بین شما و دستگاه. اپل نشان می دهد چک کردن برای دیدن اینکه آیا آمیزش و استاتیک صدا از بین می رود اگر شما گوش دادن به صوتی از برنامه های مختلف. اگر هیچ یک از این چیزها کمک به اپل می گوید که شما باید تماس با پشتیبانی اپل. غول فن آوری به تازگی به روز شده اپل نرم افزار پشتیبانی می کند و شما می توانید آن را برای اتصال به اپل از طریق تلفن و یا چت. با توجه به جامعه فروم اپل ارسال شده است جایگزینی واحدهای بنابراین اگر شما با داشتن همان موضوع نترس به درخواست برای یک جفت جدید.

به صفحه پشتیبانی برای AirPods نرم افزار شامل برخی از رفع سریع برای برخی از مشکلات دیگر است که به نظر می رسد به پریشان AirPod Pro صاحبان مانند لغو سر و صدا کار نمی کند به عنوان آن را باید. و صفحه همچنین شامل برخی از دیگر مقالات مفید از اپل در مورد تمیز کردن AirPods Pro, چگونه به آنها را می پوشند و چگونه به استفاده از سر و صدا لغو و شفافیت حالت. سابق حذف صداهای خارج با استفاده از داخلی و خارجی میکروفن که در حال لغو کردن توسط ضد سر و صدا. با حالت شفاف برخی در خارج سر و صدا شنیده می شود به طوری که شما می توانید شنیدن آنچه در جریان است در اطراف شما.

دیگر حق بیمه جنبه های AirPods نرم افزار شامل سه اندازه های مختلف راهنمایی (بزرگ و متوسط و کوچک) برای یک برنامه ریزی مناسب است. تنگ تر مناسب بهتر است مهر و موم برای لغو سر و صدا. علاوه بر حق بیمه AirPods هستند و عرق و آب مقاوم است. اما شما نمی توانید بازی واترپلو با آنها و یا آنها را می پوشند در حمام. یک شارژ را فراهم می کند تا 4.5 ساعت از استفاده با شارژ بی سیم مورد دستگاه ارائه بیش از 24 ساعت عمر باتری. اگر شما در عجله هستید و پنج دقیقه شارژ خواهد شد اجازه می دهد شما را به استفاده از AirPods Pro برای یک ساعت.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im