• شروع یک هفته جدید به ارمغان آورد یک کوروناویروس به روز رسانی پس از دیگری از جمله همه چیز را از مغلوب ساختن پیشی جستن دولت در حال حاضر با اذعان به افزایش coronavirus موارد اتفاق می افتد در سراسر کشور به رهبران کنگره ملاقات در کاخ سفید شروع به کار در یک کروناویروس جدید محرک لایحه.
  • در توییتر بیش از آخر هفته در ضمن سابق دولت اوباما سلامت رسمی اندی Slavitt نوشته شده قابل توجه توییتر موضوع تشکیل شده چیزی جز تصاویر از مردم که با ارسال عکس ها را به او به نمایندگی از coronavirus همه گیر اتحادش را تغییر زندگی خود را همراه با یک عنوان برای هر یک.
  • تصاویر طیف وسیعی از طنز به عمیقا در حال حرکت و گرفتن طیف گسترده ای از زندگی ما به عنوان coronavirus همه گیر درگرفته است این سال است.

مغلوب ساختن پیشی جستن دولت در پاسخ به این بیماری همه گیر کوروناویروس همواره در پشت منحنی به برخی از درجه با دوشنبه به تنهایی ارائه شواهد بی چون و چرا از این واقعیت است. رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن به عنوان مثال ظاهرا در نظر گرفته پوشیدن ماسک صورت به عنوان نشانه ای از ضعف تا به این نقطه کاهش نه تنها به توصیه استفاده از آنها, اما دیده می شود در یکی از خود را (تا همین اواخر). روز دوشنبه او توییتی عکس خود را با پوشیدن یک ماسک صورت همراه با زیر صدای جیر جیر که بار خوانده شده در قسمت: “بسیاری از مردم می گویند که آن را وطن پرست به پوشیدن ماسک صورت زمانی که شما نمی توانید به لحاظ اجتماعی فاصله. وجود دارد هیچ کس بیشتر میهنی از من مورد علاقه خود را رئیس جمهور!”

پیش از آن در روز, در ضمن یکی دیگر از مغلوب ساختن پیشی جستن رسمی دولت تصمیم گرفت تا در نهایت به اذعان آنچه را که آشکار به همه برای چند هفته و یا بیشتر در حال حاضر — که coronavirus موارد صعودی در اطراف ما. “ما با داشتن موارد بیشتر از ما از یک هفته قبل دو هفته قبل سه هفته قبل و چهار هفته پیش گفت:” دریاسالار برت Giroir آمریکا معاون وزیر بهداشت ، “است که بسیار روشن است.” آنها این نوع از چیزهایی که ما در تمام طول شناخته شده — به عنوان یک باور نکردنی توییتر موضوع باعث می شود به شدت روشن است.

سابق دولت اوباما سلامت رسمی اندی Slavitt (@ASlavitt توییتر) که دارای بیش از 539,000 پیروان در این سرویس به تازگی قرار دادن یک تماس و درخواست از مردم برای او ارسال یک عکس همراه با عنوان “که بهترین خلاصه زندگی خود را در طول بیماری همه گیر.”

چه او و چه چیزی او را در قالب یک عاطفی توییتر موضوع بسیار باور نکردنی ملیله بشریت است که شما بگویید بیشتر در مورد این بیماری همه گیر کوروناویروس از شما تا به حال خواهد شد یاد بگیرند به عنوان مثال, مشاهده اخبار شبانگاهی. عکس های طیف وسیعی از طنز به اشک القا و شما می توانید یک انتخاب از آنها در زیر:

در شرایط فعلی تاثیر این ویروس در آمریکا, آخرین اطلاعات از دانشگاه جانز هاپکینز نشان می دهد وجود دارد که در حال حاضر بیش از 3.8 میلیون coronavirus موارد شناسایی شده در اینجا از همه گیری آغاز شد. علاوه بر این وجود داشته است بیش از 140,000 مرگ و میر.

اندی یک خبرنگار در ممفیس که همچنین کمک به رسانه ها مانند شرکت سریع و نگهبان. هنگامی که او را نوشتن در مورد فن آوری های او می توان قوز protectively خود رو به رشد مجموعه ای از وینیل و همچنین مراقبت از خود Whovianism و bingeing بر روی انواع تلویزیون نشان می دهد که شما احتمالا نمی خواهم.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im