زوم را ارائه پایان به پایان رمزگذاری جلسات اما تنها به مشترکان پرداخت می شود

ما گزارش شده است در محبوبیت رو به رشد از ویدئو کنفرانس برنامه زوم در اخیر ماه به عنوان برخی از حفظ حریم خصوصی

توسط EMROOZTAFAHOM در 19 اردیبهشت 1399
ما گزارش شده است در محبوبیت رو به رشد از ویدئو کنفرانس برنامه زوم در اخیر ماه به عنوان برخی از حفظ حریم خصوصی و مسائل امنیتی ظاهر شده اند در میان افزایش تعداد کاربر. اما زوم مدیر عامل اریک یوان وعده داده شده تا اقدامات لازم را در جهت تامین بهتر امنیت و حفظ حریم خصوصی به زوم کاربران.

در حال حاضر TechCrunch گزارش می دهد که یک گام جدید در نظر گرفته شده در جهت امنیت بیشتر - قابلیت زوم به دست آورد تا یک شرکت به نام Keybase یافت در سال 2014 و مسئول ارائه رمزگذاری تخصص. این خبر برای دستیابی به اشتراک گذاشته شد از طریق یک پست وبلاگ از یوان. در نتیجه به این کسب زوم است که انتظار می رود برای ارائه به کاربران خود را با سطح بالاتری از امنیت.

علاوه بر این زوم را ارائه پایان به پایان رمزگذاری حالت برای جلسات اما این سرویس محدود خواهد شد تنها برای پرداخت مشتریان (طرح ثبت نام و اشتراک شروع در $14.99/mo). پایان به پایان رمزگذاری جلسات را پشتیبانی نمی کند ابر ضبط و یا غیر زوم اتاق کنفرانس. زوم اتاق کاربران و همچنین زوم تلفن شرکت کنندگان خواهد بود قادر به حضور در این جلسات اما مجوز نیاز به اعطا شده توسط این دیدار را میزبان. میزبان را نیز کنترل کلیدهای رمزنگاری به صورت خاص نشست.

یوان تبلیغات که به صورت end-to-end encryption حالت جلسه ارائه خواهد شد معادل و یا حتی امنیت بهتر از یک ارائه شده توسط دیگر برنامه های پیام رسانی است اما بنا به گزارش ها را حفظ تصویری با کیفیت و مقیاس لطف که زوم کاربران در حال رشد نگه دارید.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im