OnePlus Nord است تا در آمازون هند راه اندازی ومیگوید نزدیک

در این نقطه, آن را تقریبا تایید کرد که وان پلاس را راه اندازی جدید گوشی مقرون به صرفه ماه آینده خواهد شد که به نام OnePlus Nord. مدیر عامل و موسس Pete Lau حذف شده است تا نکات ظریف در اینجا وجود دارد و در مورد قابل دسترس بیشتر گوشی و شرکت “وان پلاس Lite Z چیز” Instagram حساب نیز اشاره نورد نام تجاری است. و در حال حاضر OnePlus Lite Z چیزی که صفحه نیز رفته است زندگی می کنند در آمازون هند است.

اگر شما می خواهید در شوخی OnePlus بودجه گوشی که قبلا با نوک انگشتانش به نام وان پلاس 8 Lite و بعد از شایعات اشاره کرد و نسبت به Z moniker. بنابراین این شرکت فقط مجبور باشید کمی سرگرم کننده در پیروان آن است.

OnePlus Nord Z را تنها خواهد شد راه اندازی در هند و اروپا و حداقل در حال حاضر

ایجاد یک صفحه اختصاصی آمازون است فقط یکی دیگر از نشانه ای که اعلام شده است در اطراف گوشه. با توجه به شایعات, وان پلاس, Nord پرده برداری خواهد شد در جولای 10.

در حال حاضر هیچ نشانه ای وجود دارد که خط آن را به شمال امریکا هر زمان به زودی. بلکه این شرکت خواهد بود با انتشار آن در هند و اروپا برای اولین بار. قبلی نشت کرده بود ضمنی این گوشی منتشر خواهد شد که ما در Q3 اما ما باید صبر کنید برای دیدن در صورتی که سهامداران.

وان پلاس Nord, به احتمال زیاد خواهد 5G قادر به لطف Snapdragon 765G چیپ ست و آن را با حداقل 128GB بومی سازی و 8GB و یا 12GB RAM. انتظار می رود به ورزش 6.4 اینچ AMOLED پنل با 90Hz نرخ تجدید. دیگر شایعه مشخصات عبارتند از: چهار-سیستم دوربین با یک 48MP اصلی سنسور 16MP ultra-wide-angle ماژول 2MP ماکرو واحد و یک رمز و راز چهارم تیرانداز و یک باتری 4000mAh با پشتیبانی از 30W شارژ سریع.
این قیمت پایه نوع است انتظار می رود به سقوط در $299 – 330 دلار در محدوده.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>