نشت به شدت نشان می دهد که یک 5G اپل iPad Pro می تواند وارد این سال یا بعدی

اپل 'نیمه-مراسم آشتی ترتیب دادند" کشیده یکی سریع هنگامی که آن پرده برداری تجدید 11-inch و 12.9 اینچی نسخه از i

توسط EMROOZTAFAHOM در 24 اردیبهشت 1399
اپل 'نیمه-مراسم آشتی ترتیب دادند" کشیده یکی سریع هنگامی که آن پرده برداری تجدید 11-inch و 12.9 اینچی نسخه از iPad Pro در ماه مارس است. به جای اینکه توسط یک A13X Bionic SoC مانند شما ممکن است مشکوک اپل با استفاده از A12Z Bionic چیپست عوض شود. پس چه تفاوتی است بین A12X مصنوعی مورد استفاده در iPad Pro (2018) مدل و A12Z مصنوعی مورد استفاده در جدید قرص ؟ هر دو ساخته شده با استفاده از همان 7nm روند گره توسط TSMC و همان ویژگی octa-core پیکربندی (چهار بالا-عملکرد هسته های CPU و چهار کارآمد انرژی-هسته) و حافظه است. تنها تفاوت بین این دو این است که A12X بیونیک دارای هفت از آن هشت هسته GPU فعال می شود در حالی که تمام هشت فعال هستند در A12Z مصنوعی. دیگر از آن, هر دو تراشه اساسا همان.

به بیرون درز TSMC نقشه راه را نشان می دهد 5nm A14X مصنوعی است که برای برنامه ریزی تولید در این سال

بزرگترین قرارداد ریخته گری TSMC است شروع تولید تراشه با استفاده از 5nm روند حالت این سال است. روند گره مربوط به تعداد ترانزیستور مناسب در یک مربع متر ، بالاتر تراکم ترانزیستور بیشتری ترانزیستور در داخل یک تراشه. بیشتر ترانزیستور در داخل یک تراشه قدرتمند تر و با انرژی کارآمد تراشه است. تراشه های ساخته شده با استفاده از 7nm روند گره مانند A13 مصنوعی و گل میمون 865 پلت فرم تلفن همراه را حدود 96.5 میلیون ترانزیستور در هر مربع متر ، 5nm تراشه می تواند فشار 171.3 میلیون ترانزیستور را در یک مربع متر ،

در اینجا یکی دیگر از راه نگاه کردن به این. این A13 Bionic SoC شامل 8.5 میلیارد ترانزیستور نسبت به 15 میلیارد دلار در داخل 5nm A14 Bionic چیپ ست. 5G تا سال 2020 مدل های آی فون به خوبی می تواند اولین گوشی های هوشمند به ورزش 5nm چیپ ست. Huawei Mate سری 40 ممکن است کنار رانده شده توسط Huawei اولین 5nm گیرین SoC.

ChinaTimes منتشر نشت نشان TSMC را 5nm نقشه راه برای سال 2020 از طریق 2022. تراشه ساخته خواهد شد با استفاده از ریخته گری را N5 و N5+ مراحل گره. اپل و هواوی تنها شرکت های انتظار برای دریافت 5nm تراشه های این سال; نقشه راه را نشان می دهد که اپل نه تنها توان حمل 5nm A14 Bionic این سال را نیز دریافت A14X چیپ ست. حتی اگر اپل شروع به دریافت دومی تراشه در سال جاری انتشار 5G iPad Pro نیز به تاخیر افتاده است تا اوایل سال آینده. تخته سنگ را نه تنها حمایت از نسل بعدی بی سیم, اتصال, اما آن را نیز تعویض پانل ال سی دی با یک مینی صفحه نمایش LED. این تکنولوژی تا به بسیاری از مزایای استفاده از AMOLED (بدون نور پس زمینه مورد نیاز است) بدون هیچ گونه نگرانی در مورد صفحه نمایش پشت سر گذاشتن یک شبح مانند سوختگی در تصویر.

به دلیل وجود نور پس زمینه با رنگ سیاه ایجاد شده است در یک مینی ال سی دی صفحه نمایش همان راه آن را در یک صفحه نمایش OLED-با خاموش کردن پیکسل ها در منطقه مناسب از صفحه نمایش. پس از پیکسل هایی که خاموش نمی رسم هر قدرت از باتری با استفاده از حالت تیره قادر خواهد بود برای صرفه جویی در عمر باتری است.

2021, TSMC را 5nm نقشه راه شامل Qualcomm Snapdragon 875 پلت فرم تلفن همراه اپل A15 Bionic چیپ ست و Huawei Kirin 1100 SoC. پس از آن TSMC شروع تست تولید 3nm روند گره. تراشه های تولید شده با استفاده از این تکنولوژی را شامل 300 میلیون ترانزیستور در هر مربع متر یا 75% افزایش در تراکم ترانزیستور. این به این معنی است که قانون مور را مشاهده ساخته شده توسط اینتل از بنیانگذاران گوردون مور است که می گوید: تراکم ترانزیستور دو برابر خواهد شد هر سال دیگر است به آرامی گرفتن لغو شد.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن