Fauci می گوید واکسن تولید شروع خواهد شد قبل از ما می دانیم که اگر این کار مواد مخدر

Dr. Anthony Fauci آخرین واکسن نظرات نشان داد که واکسن نامزدها را تولید قبل از تحقیقات انجام شده است. عفونی, مت

توسط EMROOZTAFAHOM در 17 خرداد 1399
  • Dr. Anthony Fauci آخرین واکسن نظرات نشان داد که واکسن نامزدها را تولید قبل از تحقیقات انجام شده است.
  • عفونی, متخصص بیماری توضیح داد که واکسن سازندگان در حال حاضر به ریسک سرمایه گذاری های مالی به شروع زود هنگام ساخت به طوری که به مقادیر کافی در دسترس هستند در مورد مواد مخدر می تواند به محافظت در برابر COVID-19.
  • دیگر شرکت های دارویی گرفته اند یک رویکرد مشابه با خود را واکسن نامزدها با AstraZeneca داشتن امن قرارداد را به صورت انبوه تولید دو میلیارد دوز از قول آکسفورد درمان است.

موسسه ملی آلرژی و بیماریهای عفونی (NIAID) مدیر Dr. Anthony Fauci صدای بسیاری به اعتماد آمده برای اخبار در مورد بیماری همه گیر کوروناویروس. دکتر یکی از اعضای رهبری کاخ سفید Coronavirus نیروی کار و یک بازیکن کلیدی وقتی که می آید به رله و توضیح اقدامات مغلوب ساختن پیشی جستن دولت در پاسخ به این بیماری همه گیر.

Fauci بود سریع به خلق و خوی امیدوار در مورد هیدروکسی کلروکین در نور از مغلوب ساختن پیشی جستن اظهارات در مورد مواد مخدر و او برای اولین بار اعلام اثرات مثبت remdesivir در COVID-19 درمان. Fauci همچنین صحبت در مورد واکسن پیشرفت و سرمایه گذاری آمریکا در این نوشته قصد آوردن این داروها به بازار و خطاب به یافته های اخیر که از برخی از مهمترین coronavirus واکسن. او در مورد جنبه های منفی از این بیماری جدید, و آن را روشن است که این ویروس ممکن است ریشه کن و ایمن سازی در برابر COVID-19 می تواند تنها محدود حمایت می کند.

در یک سری از اظهارات Fauci همچنین توضیح داد که واکسن تولید شروع خواهد شد و حتی زودتر از انتظار می رود و قبل از ما با اطمینان می دانیم این است که این واکسن نامزدها کار می کنند. که راه ما می تواند صرفه جویی در مقدار زیادی از زمان و مواد مخدر می تواند در دسترس عموم ساخته شده در تسریع جدول زمانی.

"ما شروع به تولید واکسن قبل از ما می دانیم که حتی آن را کار می کند یا نه به این معنی که شما برداشت تا چند ماه به جای انتظار برای دیدن اگر واکسن آثار" Fauci گفت نیوزویک چند روز پیش.

اخیرا Fauci شفافی در این موضوع در یک Q&A پخش در مجله انجمن پزشکی آمریکا (JAMA) در کانال یوتیوب. "با آغاز سال 2021 ما امیدواریم که به یک زن و شوهر از صد میلیون دوز [از واکسن]," او گفت:. 100 میلیون دوز ممکن است در دسترس در ماه نوامبر یا دسامبر.

Fauci قبلا گفت که او درگیر به طور مستقیم یا غیر مستقیم در حداقل چهار COVID-19 واکسن تلاش های توسعه. یکی از آنها مدرن را mRNA مواد مخدر است که نزدیک شدن به فاز 2. دکتر گفت که مدرن اولیه وحی نمی آمد در فرم سمت راست, اما آنها به اثبات واکسن elicits پاسخ مورد نظر. سیستم ایمنی بدن یاد می گیرد را خنثی آنتی بادی است که می تواند مسدود coronavirus. آمریکا نیز سرمایه گذاری $1.2 میلیارد دلار به آکسفورد-AstraZeneca واکسن نامزد تامین 300 میلیون دوز.

حتی اگر واکسن تولید ممکن است قبل از شروع فاز 3 از آزمایشات انسانی نتیجه گیری Fauci گفت نیوزویک که اقدام به تولید "در خطر معنا نیست که در خطر ابتلا به بیمار در مورد ایمنی و یکپارچگی علم است." خطر است برای کسانی که سرمایه گذاری پول به مواد مخدر آنها انتظار می رود به کار می کنند.

"اگر آن کار نمی کند و سپس شما ساخته شده است عمده سرمایه گذاری مالی شما به احتمال زیاد از دست خواهد داد" او گفت:. "این چیزی است که ما هنگامی که ما می گویند که ما در حال اقدام در خطر است. آن را موجب صرفه جویی در زمان و کاهش چندین ماه از این روند است. آن را بسیار مخاطره آمیز از نظر مالی اما ما احساس می کنیم با توجه به فوریت وضعیت آن را به ارزش مصرف است که ریسک مالی."

"اگر همه چیز کار ما امیدواریم که برای به دست آوردن یک اثر سیگنال [برای واکسن] اواخر پاییز یا اوایل زمستان است. اگر که درست است و وجود دارد همیشه اگر دلیل آن را کاملا قابل تصور است که این واکسن را نمی خواهد کار — فرض کنید که ما یک بی خطر و موثر واکسن ما فکر می کنیم یک جدول زمانی است که ما می باید به اندازه کافی دوز دسامبر من فکر می کنم خواهد بود و نه بی دلیل فرض است."

مدرن در حال نزدیک شدن به فاز 2 و فاز 3 شروع باید در هفته اول ماه جولای به Fauci. "از مدرن دادگاه یک دادگاه اما امیدوارم تا اواخر تابستان اوایل پاییز وجود خواهد داشت بیش از یک محاکمه در بازی." مدرن را مرحله سوم انسانی تست شامل برخی از 30000 نفر است.

Fauci همچنین خطاب به پتانسیل فصلی از COVID-19 در مصاحبه با JAMA. "من تعجب نمی کنم اگر ما بیش از یک فصل از آن را [COVID-19] با این احتمال که فصل دوم خواهد بود بسیار خفیف تر از اول به خصوص اگر ما یک واکسن" او گفت:. "اگر ما یک واکسن زمستان آینده خواهد بود که یک بازی را تغییر, اما هیچ تضمینی وجود ندارد ما آن را داشته باشد. اما اگر ما یک واکسن ما باید یک فصل دیگر از آن, و امیدوارم فصل بعد ما یک واکسن می کنیم و در شکل و خوب است."

این متخصص بیماری های عفونی حفظ این ایده که از بین بردن COVID-19 بسیار بعید است. اما "قابل تصور است که ما قادر خواهد بود برای از بین بردن آن در حس گرفتن به اندازه کافی گله ایمنی همراه با واکسن است که ما در موارد بسیار کمی است. و قطعا ما می توانیم آن را کنترل [ویروس] و ما اخذ شده است آن را تحت کنترل در برخی از مناطق است."

133 واکسن نامزدها در آثار برای رمان coronavirus با توجه به اطلاعات از سازمان بهداشت جهانی (WHO). حدود 10 از آنها در حال حاضر در آزمایشات انسانی. آکسفورد را امیدوار کننده مواد مخدر نیز تولید می شود به زودی با AstraZeneca شروع تولید. "ما در حال شروع به تولید این واکسن در حال حاضر – و ما باید برای آن آماده شود زمان ما, نتایج" AstraZeneca را Pascal Soriot گفت BBC.

بیل گیتس همچنین تاکید کرد این واقعیت است که تولید واکسن باید قبل از شروع این تحقیقات به اتمام است, حتی اگر آن به معنی از دست دادن پول راه اندازی کارخانه ها و تدارکات که استفاده نشده. AstraZeneca خواهد ساخت دو میلیارد دز پس از امضای دو قرارداد جدید در روز پنج شنبه از جمله یکی با دو دروازه-حمایت بنیادها و یکی با سرم موسسه هند (SII). تحویل AZD1222 کانديد واکسن آماده خواهد شد تا پایان سال است. این دارو همچنین در مراحل پیشرفته تست و Soriot انتظار بدانید که در ماه اوت اگر واکسن موثر است.

AstraZeneca نمی خواهد پول از واکسن های اجرایی گفت. این شرکت امضا معاملات با انگلستان (100 میلیون دوز) آمریکا (300 میلیون دوز) SII (یک میلیارد دوز) و دروازه های خیریه (300 میلیون دوز).

به طور جداگانه چینی بهداشتی گفته آنها با توجه به استفاده از coronavirus واکسن نامزدها در این کشور در سقوط قبل از اثربخشی تحقیقات کامل شده است.


Dr. Anthony Fauci صحبت در coronavirus گروه ضربت نشست خبری. منبع تصویر: Alex براندون/AP/شاتر

کریس اسمیت شروع به نوشتن در مورد اسباب بازی به عنوان یک سرگرمی و قبل از او آن را می دانستند او اشتراک گذاری نظرات خود را در فن آوری چیزهای با خوانندگان در سراسر جهان. هر زمان که او را نوشتن در مورد ابزارهای مفتضحانه او نتواند به دور ماندن از آنها اگر چه او به شدت تلاش می کند. اما این لزوما چیز بدی نیست.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب