وان پلاس است که با داشتن واقعا بد سال

این مقاله ممکن است حاوی نظرات شخصی و از نظر نویسنده. طولانی در نظر گرفته شده تا حدودی از روند هجوم خارجی اوا

توسط EMROOZTAFAHOM در 6 تیر 1399

این مقاله ممکن است حاوی نظرات شخصی و از نظر نویسنده.

طولانی در نظر گرفته شده تا حدودی از روند هجوم خارجی اواخر 2013-تاسیس شرکت به تدریج شدت آن جریان اصلی بازی در چند سال گذشته بسیار بهبود خرده فروشی خود را حضور در بازارهای کلیدی مانند ما و به آرامی ریختن گل سرسبد قاتل هویت به نفع یک trendsetter تصویر.
2019 شد بدون شک بهترین سال در نام تجاری تاریخچه کوتاه از نظر همه چیز از تعداد فروش به بحرانی پذیرش این شرکت محصولات بالا پایان و بازاریابی خود را دید. این OnePlus 7 Pro 7T و 7T Pro تصفیه شده بودند به کمال نزدیک به این گوشی به ضرب و شتم و نه آنهایی که در تلاش برای انجام ضرب و شتم به عنوان به طور کلی در این مورد بین 2014 و 2018.
OnePlus به نظر می رسید همه رشد کرده تا همه از ناگهانی آماده بازی در لیگ های بزرگ همراه با اپل و سامسونگ flagships به جای کمین در سایه و پذیرایی برای کسانی که دوست دارند به ریشه های فلک زده. البته یکی فرو می کند نه تابستان را و به طوری که در همراهی با نام تجاری طبیعی پیشرفت 2020 قرار بود به تحکیم آن جدید و بهبود یافته هویت. متاسفانه که نه به طور کامل مورد حداقل تا کنون این سال است.

توسری خور ذهنیت زنده است و به خوبی

در مقاله 5G را فعال کنید وان پلاس 8 و 8 نرم افزار همه چیز این شرکت نیاز به آن را اثبات کند سزاوار یک صندلی در پسران بزرگ' جدول هر دو را در کشورهای مانند آمریکا و سراسر جهان است.

نظری قابلیت ها و زرق و برق دار طرح این دو نیروگاهی قطعا حمایت خود را از عملکرد در زندگی واقعی و تجربه کاربر است که مسلما احساس جلا تر از همیشه اما در حالی که ما خوش شانس برای لذت بردن است که ما در بررسی واحدهای مشابه نمی توان گفت برای بیش از حد بسیاری از به طور منظم مصرف کنندگان و خریداران آینده نگر.

اگر چه OnePlus 8 Pro فنی بود پرده برداری از بیش از دو ماه پیش و به صورت تجاری منتشر شد پس از مدت کوتاهی این شرکت نمی تواند در واقع کشتی بسیاری از دستگاه های stateside تا زمانی که در اوایل این هفته. در حالی که این بیماری همه گیر کوروناویروس بدون شک تا به حال سهم عمده ای را به موجودی کم وضعیت آن را کمی دیر به قبول است که به عنوان تنها توضیح منطقی برای آنچه که می تواند به عنوان یک نابخشودنی شکست.
همه چیز به ارمغان می آورد برخی به جای خاطرات ناخوشایند از این شرکت دعوت به سیستم روز و اگر چه مشکل است که در بخش بزرگی ثابت در حال حاضر شما هنوز هم می تواند خرید مقرون به صرفه ترین OnePlus 8 Pro پیکربندی در ایالات متحده از طریق هر کانال های رسمی می شود آن را سازنده خود e-store یا Amazon.com.
 

خرید وان پلاس 8 Pro از:

 
اما این تنها بخش که در آن وان پلاس است که با داشتن مشکل در حال رشد است. اضافه کردن Verizon به عنوان یک حامل شریک در ابتدا دیده می شود به عنوان یک جهش بزرگ رو به جلو است که نوع معکوس در زمانی که شرکت بزرگ قرمز توبیخ 8 Pro در حمایت از "منظم" وان پلاس 8. در صورتی که صدا مانند یک معامله بزرگ تصور کنید با دیدن این کهکشان S20 فروخته شده توسط این کشور بزرگترین ارائه دهنده خدمات بی سیم, اما نه S20 فوق العاده. که نمی خواهد الهام بخش اعتماد به نفس زیادی از ورایزون در سامسونگ فوق العاده بالا پایان گوشی در حال حاضر آن را ؟

هنوز هم وجود دارد زمان به نوبه خود چیزهایی در اطراف (حداقل در بخشی)

در ضمن به عنوان تشویق به عنوان OnePlus Nord, نام OnePlus Z نام OnePlus 8 Lite نیز به نظر می رسد... بر روی کاغذ آن آینده راه اندازی است به احتمال زیاد به انجام کمی بیشتر از تقویت شرکت های فلک زده ذهنیت است. که به دلیل آن به نظر می رسد 5G-فعال mid-ranger خواهد بود در درجه اول با تمرکز بر بازارهای اروپایی و آسیایی. یک فرصت خوب وجود دارد این تلفن هرگز به طور رسمی منتشر شده در آمریکای شمالی و حتی اگر آن است که نام های عجیب و غریب به نظر می رسد بعید است که طنین انداز با ما مخاطبان است.
بسیار شبیه به گوگل صفحه 4a "نورد توسط OnePlus" گوشی بود گزارش با تاخیر چندین بار در ماه های اخیر به هدر رفتن یک فرصت طلایی را از رفتن به طور مستقیم در مقابل دوم-gen آی فون SE و کهکشان A51 و بیشتر اثبات این شرکت است که یک مادر tech نیروی با بازشناخت ،
 
آن فلک زده ذهنیت نیز برجسته توسط غیر قابل توضیح تصمیم نگه داشتن بند ناف زنده در گلوله های بی سیم گوشی ، و بله این نام تجاری را درست بی سیم از earbuds ممکن است حق در اطراف گوشه در طولانی تاریخ و زمان آخرین اما درست مثل Nord 5G دستگاه OnePlus غلاف را تلف مقدار زیادی از وقت با ارزش که می تواند آنها را صرف غذا خوردن دور در اپل غالب سهم بازار.
خوشبختانه 2020 به مراتب بیش از, و حتی اگر آن را احتمالا در حال حاضر خیلی دیر شده برای وان پلاس به رخ کشیدن آن بلوغ و ادامه داد: پیشرفت در پایان سال, هنوز هم وجود دارد زمان به اصل بازگشت به این شرکت وضعیت از شش یا نه ماه پیش. به منظور جلو که خاموش این 8T باید حداقل به عنوان بزرگ به عنوان 8 Pro و از همه مهمتر OnePlus نیاز به کنترل بهتر از زنجیره تامین به هر قیمتی.

پس از همه گیر ممکن است در ابتدا گرفتار شرکت کردن گارد اما به دلیل COVID-19 هیچ جا نمی رود تا آن را به تولید کنندگان گوشی های هوشمند و شرکای خود را به درستی آماده موج بعدی از راه اندازی محصول و جلوگیری از تکرار شرم آور کمبود موجودی و ناخوشایند به تاخیر می اندازد. اگر وان پلاس می خواهد به چالش سامسونگ آن را برای پیدا کردن مشابه راه حل های موثر واقع همان مشکلات هر کس که در این صنعت در حال حاضر مواجه است. هر چیزی کمتر از آن است که به سادگی غیر قابل قبول پس از شش سال جامد تدریجی پیشرفت است.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن