ایالات متحده می تواند با استفاده از این تکنولوژی به جای Huawei 5G شبکه دنده

چند روز پیش ما به شما گفت که آمریکا شد هنوز هم به دنبال یک راه به جای Huawei حضور در شبکه های 5G. وجود دارد بح

توسط EMROOZTAFAHOM در 10 تیر 1399
چند روز پیش ما به شما گفت که آمریکا شد هنوز هم به دنبال یک راه به جای Huawei حضور در شبکه های 5G. وجود دارد بحث در مورد ایالات متحده خرید کنترل علاقه Huawei رقبای نوکیا و اریکسون و یا به جفت برخی از معافیت های مالیاتی به طوری که حداقل یکی از آنها را خواهد ساخت ایالات متحده تسهیلات. اما Huawei است که تصور می شود یک تا یک و نیم سال جلوتر از رقبای خود تکنولوژی زرنگ و تولید کننده چینی را سخاوتمندانه تامین مالی طرح ها با توجه به ارتباط آن با بانک مرکزی چین است.

OpenRAN می تواند بهترین "Huawei قاتل" ایالات متحده

زمانی که نخست وزیر بوریس جانسون تصمیم گرفت که توجه به هشدارهای آمریکا و برداشت Huawei به ارائه برخی از قطعات برای بریتانیا 5G شبکه PM پرسید: چه چیز دیگری می تواند انجام دهد ؟ اما در حال حاضر جانسون دوم افکار و او بیش از حد است که یک بار دیگر به دنبال یک راه برای انگلستان به جای Huawei.
با توجه به واشنگتن پست آمریکا در حال آزمایش یک فناوری به نام باز رادیویی دسترسی به شبکه و یا OpenRAN. این اجازه می دهد تا آمریکا و نرم افزار مورد استفاده قرار گیرد برای کمک به اتصال شبکه و سخت افزار ساخته شده توسط شرکت های مختلف. پس حامل قادر خواهد بود به گیلاس-انتخاب تامین کنندگان مختلف که دنده مورد استفاده قرار خواهد گرفت در شبکه خود را پایین خط هزینه کار می کند ارزان تر از اگر آنها خرید یک بسته کامل ارائه شده توسط هواوی, نوکیا یا اریکسون.

پنتاگون خواستار این فناوری "آینده" و در تلاش است تا شرکت ها برای توسعه آن با داشتن آنها اعمال می شود برای بخشی از وزارت دفاع است 200 میلیون دلار 5G بودجه. این پست و این تایید از طریق ایمیل آن را دریافت از سخنگوی سرهنگ Col رابرت کارور از طریق ایمیل.

AT&T افسر ارشد فناوری Andre Fuetsch است که رئیس یک گروه صنعتی بررسی OpenRan و او می گوید که چند tech شرکت در حال تست OpenRan در شبکه خود از جمله AT&T. بریتانیا O2 استخدام یک OpenRAN شبکه در این سال در جنوب شرقی لندن و دیگری انگلیسی حامل وودافون گفته می شود با توجه به استفاده از تکنولوژی برای شبکه های اروپایی. O2 افسر ارشد فناوری برندان o'reilly گفت که تکیه بیش از حد بر روی هواوی, نوکیا و اریکسون برای 5G تجهیزات شبکه خوب نیست برای شرکت های مخابراتی. O'reilly گفت: در مصاحبه با "Overreliance در آن فروشندگان بدون توجه به جایی که آنها در حال از, خوب است برای ما به عنوان یک صنعت. ما آینده انگلستان آینده قطعا OpenRAN."

چه OpenRAN می کند این است که حرکت قطعات مهم یک 5G شبکه است که اجازه می دهد صدا و داده ها برای برقراری ارتباط با دستگاه های همراه از طریق امواج رادیویی. به جای شبکه های سخت افزاری ساخت که ممکن است با OpenRAN این نرم افزار که دسته مسائل از جمله. با داشتن این نرم افزار انجام بلند کردن اجسام سنگین, سخت افزار, تبدیل یک کالا مورد است که بسیاری از شرکت های دیگر به نام Huawei عرضه می تواند.

این به نظر می رسد این طرح که در کاخ سفید, مشاور اقتصادی لورنس Kudlow صحبت در مورد بازگشت در ماه فوریه هنگامی که او در مورد یک طرح برای مخابرات و فن آوری شرکت ها در ایالات متحده برای ایجاد استانداردهای مهندسی اجازه می دهد 5G توسعه دهندگان نرم افزار برای اجرای خط کد بیش از سخت افزار ساخته شده توسط هر تولید کننده. سابق وال استریت اقتصاددان گفت: "به قول مایکل دل, 'نرم افزار در حال خوردن سخت افزار در 5G.'" یکی کوچک حامل نام جزیره های تلفن همراه قادر به استفاده از OpenRAN به کاهش هزینه های هر یک از سلول های سایت توسط 40 ٪ تا $20,000.

نه هر کس شیفته با OpenRAN با برخی از مدیران صنعت با اشاره به این که هنوز در اوایل روز برای فن آوری است. علاوه بر این بسیاری از شرکت ها در حال حاضر شروع به ساخت شبکه خود را با استفاده از فن آوری های سنتی. سه اصلی تجهیزات شبکه ارائه دهندگان خدمات باید نظرات مختلف در مورد OpenRAN. نوکیا می گوید که آن را پشتیبانی از تحقیقات بیشتر در این فن آوری را به مطمئن شوید که آن را در دیدار با "امنیت و قابلیت اطمینان و عملکرد" نیازهای شرکت های مخابراتی. اریکسون اجرایی Borje Ekholm به نام OpenRAN "منطقه ای که ما قطعا رفتن به شرکت در" و Huawei گفت که این استقبال نوآوری اما مطمئن نیست "که آیا این فن آوری را ملاقات حامل نیاز دارد."

به عنوان بسیاری از شما می دانید, Huawei در نظر گرفته شده است یک تهدید امنیت ملی در ایالات متحده به دلیل درک روابط به کمونیست و دولت چین. برخی از قانونگذاران حس اضطرار در اینجا. سناتور. Mark R. وارنر (D-Va.), که پس از تأسیس شرکت مخابرات گفت: در بیانیه ای که "هر ماه که آمریکا هیچ کاری نمی کند, Huawei غرفه آماده برای تبدیل شدن به ارزان ترین و سریع ترین در همه جا ارائه دهنده جهانی از 5G. ما نیاز به حرکت فراتر از رعایت این مشکل به ارائه جایگزین برای ایالات متحده و خارجی شبکه اپراتورهای."tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net
آخرین مطالب