آخرین به روز رسانی عمده وان پلاس 6 و OnePlus 6T flagships را دریافت خواهید کرد که اندروید 10. این شرکت چینی به تازگی اعلام کرد آن را به پایان دادن به برنامه بتا باز برای این دو گوشی یک بار OxygenOS باز Beta 6 منتشر می شود.کسانی که هنوز هم با استفاده از نرم افزار بتا در خود وان پلاس 6/6T گوشی های هوشمند قادر خواهد بود به عقب به یک نسخه پایدار از اندروید. وان پلاس اعلام کرد که ویژه ساخت است که در حال حاضر در دسترس برای تست که نصب OxygenOS 10.3.2 در وان پلاس 6/6T گوشی با نرم افزار بتا.

بدیهی است کسانی که هنوز اجرای یک OxygenOS بتا باز ساخت خود را در وان پلاس 6/6T های همراه اول باید به عقب تا اطلاعات خود را با استفاده از OnePlus تغییر برنامه. به سادگی به تنظیمات / نرم افزار / OnePlus سوئیچ را انتخاب کنید و به عقب و بازگرداندن و پس از آن نسخه پشتیبان تهیه.

یکی از برگشت روند به پایان می رسد, شما باید برای کپی کردن [opbackup] پوشه را بر روی تلفن خود را به کامپیوتر خود را با استفاده از یک کابل داده یا ذخیره آن را در ابر. پس از شما به عقب به یک نسخه پایدار از OxygenOS شما باید برای کپی پوشه بر روی تلفن خود را به طوری که شما می توانید بازیابی داده های خود را با استفاده از وان پلاس سوئیچ. شما می توانید پیدا کردن اطلاعات بیشتر در مورد چگونه به بازگشت به بالا و بازگرداندن اطلاعات خود را در رسمی وان پلاس فروم.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.rushrtco.de