وان پلاس 8 Pro 5G دوربین مخفی X-ray قابلیت

اگر شما به اندازه کافی شما ممکن است به یاد داشته باشید تبلیغات در بازگشت از کتاب های کمیک است که سعی کنید به ش

توسط EMROOZTAFAHOM در 25 اردیبهشت 1399
اگر شما به اندازه کافی شما ممکن است به یاد داشته باشید تبلیغات در بازگشت از کتاب های کمیک است که سعی کنید به شما فروش یک ویال از ناپدید شدن جوهر یک هورا کوسن یا X-ray ، دومی با استفاده از یک توهم آن را به نظر می رسد که شما به دنبال در استخوان ها در داخل بدن انسان است. با تشکر یک صدای جیر جیر از بن Geskin ما در حال حاضر می دانیم که وان پلاس 8 Pro دارای یک خیلی باحال X-ray با ویژگی های خاص خود را دارد.
معلوم می شود که 5MP رنگ فیلتر دوربین در پشت دستگاه می توانید از طریق انواع خاصی از پلاستیک; با Photochrom حالت در وان پلاس نرم افزار دوربین را فعال کنید شما می توانید هدف دوربین در یک صفحه کلید کامپیوتر یا تلویزیون اپل و شما را وادار به دیدن الکترونیک در داخل دستگاه. وجود دارد هیچ چیز نوجوانی, سکس با زن مورد این مگر اینکه شما در تخته مدار و قطعات. نگه داشتن در ذهن که این شسته و رفته کوچک سالن ترفند نمی خواهد کار بر روی دستگاه های که با استفاده از IR سپر مانند تلویزیون و کنترل از راه دور و یک جعبه تنظیم بالا.

هیچ, وان پلاس 8 نرم افزار فیلتر رنگ را نمی خواهد اجازه می دهد شما را به دیدن مردم undergarments اما آن را به کار سحر و جادو خود را در نوشابه و شراب با توجه به گزارش Neowin. و Led های مادون قرمز است که نمی توان با چشم غیرمسلح دیده خواهد شد نشان می دهد تا با استفاده از فیلتر.


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن