یکی از برترین مارک های دوربین است تا آنجا که هیچ کس اقدام به خرید دوربین های دیگر

  • هنگامی که آخرین باری که شما خرید یک دوربین مستقل? مردمی در پشت کوه المپ در مقدونیه دوربین با نام تجاری آن را می دانم احتمالا مدت طولانی بوده است — به همین دلیل است که آنها در فرایند خارج شدن از کسب و کار در دسترس نباشد.
  • این شرکت فراتر از کوه المپ در مقدونیه نام تجاری این هفته اعلام کرد که آنها در حال فروش خود تلاش گیری کسب و کار که آنها تا به حال برای 84 سال است.
  • آنها نسبت به این حرکت بخشی به سقوط در کسب و کار رانده شده توسط گوشی های هوشمند است.

در میان بسیاری از دلایل که اپل طرفداران مشتاقانه در انتظار راه اندازی آیفون 12 این سقوط است که چشم انداز بزرگ دوربین پیشرفت های آینده به نسل بعدی آی فون اپل صف. آیفون 12 نشت را نشان داد از جمله ویژگی های دوربین به عنوان بهبود تعادل رنگ سفید در چهره مردم و بهتر حالت عمودی, عکس, با تشکر از گنجاندن سنسور LiDAR در عقب. در ضمن لنز تله بر روی آی فون 12 نیز ممکن است رخ کشیدن 3x زوم اپتیکال به عنوان مخالف به 2x زوم اپتیکال در آیفون 11 Pro و همچنین وجود داشته است rumblings که آیفون 12 ممکن است شامل توانایی برای گرفتن ویدئو در حالت عمودی.

هنگامی که شما یک دستگاه است که قدرتمند در جیب شما وجود دارد و حتی نیاز به یک دوربین مستقل دیگر ؟ به اندازه کافی از شما فکر می کنم پاسخ به این سوال است که “هیچ” از آنجا که یکی از بزرگترین مارک های دوربین است تصمیم به خارج شدن از کسب و کار پس از 84 به عنوان یک نتیجه از بی شفقت تغییر نسبت به گوشی های ما بودن اولیه دوربین.

که با نام تجاری است که کوه المپ در مقدونیه که این هفته اعلام کرد که این فروش دوربین بخشی از کسب و کار خود را تا پایان سپتامبر به Japan Industrial Partners. دومی یک توکیو بر اساس شرکت سهام خصوصی که خریدم سونی تلاش Vaio کامپیوتر کسب و کار در سال 2014.

“کوه المپ در مقدونیه اجرا کرده است اقدامات لازم برای مقابله با بسیار شدید دوربین دیجیتال در بازار, با توجه به, در میان دیگران, سریع بازار کوچک و ناشی از تکامل از گوشی های هوشمند;” کوه المپ در مقدونیه توضیح داد: در تفاهم نامه هجی کردن جزئیات از فروش. “Olympus has بهبود ساختار هزینه بازسازی این پایگاه تولید و تمرکز بر ارزش افزوده لنزهای قابل تعویض با هدف اصلاح ساختار درآمد برای کسانی که ممکن است ادامه تولید سود حتی به عنوان فروش کاسته.”

این است که عطف مهمی از این صفحه برای آنچه که در طول تاریخ شده است یک معشوق یاد گیری تجاری است. “وجود دارد مقدار زیادی از محبت برای کوه المپ در مقدونیه” نایجل Atherton سردبیر Amateur Photographer magazine, گفت BBC. “کسانی که دوربین های انقلابی بودند — آنها بسیار کوچک و بسیار سبک و در آنها به زیبایی طراحی شده بود واقعا خوب کیفیت لنز.”

اما Atherton ادامه داد: وفاداران ماند با این شرکت تا زمانی که بازار خود را کردم و محو شده با گوشی های هوشمند. در واقع یک برآورد نشان می دهد که بازار به صورت مستقل دوربین کاهش یافت 84 درصد از سال 2010 تا سال 2018 است.

نوشتن بود و قطعا بر روی دیوار به عنوان 2010s آغاز شد. زمانی که استیو جابز نشان داد که جلوی دوربین بر روی آی فون 4 در سال 2010 او برای اولین بار نشان داده سودمندی خود را از طریق یک تماس FaceTime اپل پس از آن رئیس طراحی افسر Jony Ive. “من در اینجا در ایالات متحده با Jetsons و ستاره بازحمت حرکت کردن و ارتباط برقرار میکنند و فقط خواب در مورد این — خواب در مورد تماس تصویری و واقعی است در حال حاضر” اواخر مدیر عامل شرکت اپل raved. در نهایت طی گفتگوی بورسی هر چند من مطرح شده که اگر برای عکس های دوربین, اشاره راه را به سوی آینده ای که در آن هر کس در حال حاضر به حال یک دوربین قدرتمند در جیب خود حذف نیاز برای حجیم دستگاه مستقل.

اندی یک خبرنگار در ممفیس که همچنین کمک به رسانه ها مانند شرکت سریع و نگهبان. هنگامی که او را نوشتن در مورد فن آوری های او می توان قوز protectively خود رو به رشد مجموعه ای از وینیل و همچنین مراقبت از خود Whovianism و bingeing بر روی انواع تلویزیون نشان می دهد که شما احتمالا نمی خواهم.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de