مطالعه جدید ممکن است تغییر درک ما از coronavirus' ریشه

منشاء رمان coronavirus همه گیر است هنوز ناشناخته است چرا که جهان فاقد اطلاعات در مورد بیمار صفر اولین بیمار مب

توسط EMROOZTAFAHOM در 27 اردیبهشت 1399
  • منشاء رمان coronavirus همه گیر است هنوز ناشناخته است چرا که جهان فاقد اطلاعات در مورد بیمار صفر اولین بیمار مبتلا به ویروس است.
  • تحقیقات جدید نشان می دهد که COVID-19 may اخير در فرانسه در اواسط ماه نوامبر هنگامی که برخی از بیماران در حال حاضر پنومونی آتیپیک است که سازگار با مثبت COVID-19 تشخیص است.
  • داده ها ممکن است به بالا و یافته های دیگر است که می گویند این ویروس ممکن است شروع به پریدن کرد و به انسان به عنوان اوایل ماه اکتبر.
  • بازدید BGR صفحه اصلی برای داستان های بیشتر.

رمان کروناویروس نبود ساخته شده در آزمایشگاه, اما این بدان معنا نیست که چین بوده است و در آینده با اطلاعات در مورد منشاء این ویروس. بعد از این همه وقت هنوز هم مشخص نیست که اولین COVID-19 بيمار به نظر می رسد که اطلاعات نشده است ساخته شده است. اما ما در حال گرفتن بیشتر و بیشتر شواهد که شیوع بیماری در اروپا و آمریکا آغاز شده و حتی زودتر از مقامات فکر می کردم. آخرین اثبات می آید از فرانسه یک کشور است که در حال حاضر شواهد به دست آمده است که گفت: COVID-19 بيمار بستری شده در بیمارستانی در پاریس در اواخر ماه دسامبر در زمانی که هیچ کس می دانست که در مورد این بیماری است. که بیمار بود نه سفر به چین یا هر جای دیگری. پزشکان که آزمایش خود را نمونه ماه پس از بازدید بیمارستان قادر به توضیح دهد که در آن او این ویروس از. و در حال حاضر شواهد جدید می گوید: این ویروس ممکن است در گردش در فرانسه به عنوان اواسط ماه نوامبر بیش از یک ماه قبل از اولین مورد تایید شده در پاریس.

درست مثل پزشکان از پاریس آغاز شده که به دنبال در گذشته موارد به کشف بیمارانی که به نمایش گذاشته COVID-19-علائم مانند یک تیم از محققان در شمال شرقی شهر Colmar شروع به دنبال در X-ray نتایج است که می تواند سازگار با CT تصاویر از تایید COVID-19 بيمار. تیم شناسایی دو اشعه X از نوامبر 16 و 18 که نشان داد نشانه های سازگار با پنومونی آتیپیک است که اغلب با ارائه COVID-19 موارد است.

"این متناسب با یک الگوی ما شاهد با کروناویروس — به خصوص در اوایل عفونت کرونا ويروسی که در آن شما شاهد برخی ناهنجاریها در برخی از بخش هایی از ریه ها اما نه ناهنجاری در همه جا" دکتر وین گوپتا گفت: ان بی سی نیوز پس از تجزیه و تحلیل تصاویر به دست آمده از پزشکان.

منبع تصویر: حسن نیت ارائه میدهد آلبرت شوایتزر بیمارستان از طریق NBC Newsاسکن از یک مشکوک COVID-19 بیمار در فرانسه از اواسط نوامبر 2019.

X-ray نتایج ممکن است به اندازه کافی برای تایید یک COVID-19 تشخیص برای آن دسته از بیماران است. اما پزشکان می تواند آنها را ردیابی بازگشت به بیماران و انجام اضافی مصاحبه و همچنین به عنوان تست آنتی بادی است که می تواند اثبات تشخيص و ایجاد چگونه آنها عفونت است. سپس دوباره آن را همیشه ممکن است که این بیماران می تواند قرارداد COVID-19 در ماه پس از آن اولیه بیمارستان بازدیدکننده داشته است.

فرانسه هنوز هم جستجو برای بیمار صفر اطلاعات است که می تواند کمک به مقامات نقشه دقیق مسیر از عفونت و انطباق با استراتژی های خود را برای مقابله با این ویروس رفتن به جلو.

"ما فقط می توانیم مدیریت آینده اگر ما درک گذشته" آلبرت شوایتزر بیمارستان رادیولوژیست دکتر مایکل اشمیت گفت: NBC. "امروز ما به وضوح درک نمی کنم این شیوع." اشمیت و تیم خود را در حال حاضر تجزیه و تحلیل X-ری اسکن از اکتبر پس از در حال حاضر با داشتن نگاه 2,500 قفسه سینه اشعه ایکس گرفته شده از ماه نوامبر 1st آوریل است. گذشته از این دو نوامبر موارد این تیم کشف 12 نفر در ماه دسامبر و 16 در ماه ژانویه که مشکوک به بیماری مبتلا شده است.

بیمارانی که به بیمارستان آمد در اواسط ماه نوامبر می تواند آلوده شده اند تا دو هفته قبل از پذیرش خود را. این بدان معناست که آنها می تواند در تماس با یک COVID-19 حامل به عنوان اوایل به عنوان در اواخر نوامبر یا حتی اواخر اکتبر. یک مطالعه اخیر که نگاه های مختلف SARS-CoV-2 سويه هاي در گردش در طبیعت به این نتیجه رسیدند که "فیلوژنتیک برآورد پشتیبانی که COVID-2 همه گیر آغاز شده و مدتی در اطراف اکتبر 6th, 2019–دسامبر 11th, 2019 که مربوط به زمان میزبان-پرش به انسان است."

گزارش اخیر همچنین نشان داد که ما سازمان های اطلاعاتی جمع آوری داده های خام اشاره کرد که در بحران بهداشت عمومی در ووهان چین در اوایل ماه نوامبر است. اخبار رمان بیماری های عفونی رسیده عمومی در اواخر ماه دسامبر است که زمانی که مردم برای اولین بار در مورد جدید پنومونی آتیپیک موارد ظاهر در بیماران در ووهان.


مجسمه با پوشیدن یک ماسک صورت در پاریس با برج ایفل در پس زمینه. منبع تصویر: Christophe Ena/AP/شاتر

کریس اسمیت شروع به نوشتن در مورد اسباب بازی به عنوان یک سرگرمی و قبل از او آن را می دانستند او اشتراک گذاری نظرات خود را در فن آوری چیزهای با خوانندگان در سراسر جهان. هر زمان که او را نوشتن در مورد ابزارهای مفتضحانه او نتواند به دور ماندن از آنها اگر چه او به شدت تلاش می کند. اما این لزوما چیز بدی نیست.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن