پاناسونیک راه اندازی آن ناهموار ترین و قدرتمند اندروید تبلت

پاناسونیک هیچ غریبه ای به تبلت ها در بازار اگر چه بسیاری از نمونه کارها خود را با اهداف کسب و کار مشتریان است

توسط EMROOZTAFAHOM در 6 تیر 1399
پاناسونیک هیچ غریبه ای به تبلت ها در بازار اگر چه بسیاری از نمونه کارها خود را با اهداف کسب و کار مشتریان است. این کسب و کار آخرین تبلت معرفی شده توسط پاناسونیک به Toughbook A3 است ... سخت ترین آندروید تخته سنگ راه اندازی شده توسط این شرکت تا به امروز است.این Toughbook A3 کاملا ناهموار و مجهز با تمام سخت افزار و نرم افزار است که باعث می شود آن را ضروری برای کارگران همراه است که باید برای مقابله با هر چند کارهایی در این زمینه است. در سخت افزار این Toughbook A3, ویژگی های یک Qualcomm Snapdragon 660 پردازنده همراه با 4GB رم و 64GB ذخیره سازی قابل ارتقا.

از 10.1 اینچ صفحه نمایش HD کامل شامل یک جلوی دوربین و میکروفون به صورت ویدئو کنفرانس, اما این قرص همراه با یک قلم خازنی قلم است که اجازه می دهد تا کاربران را به حاشیه نویسی حتی در باران. اتصال عاقلانه پاناسونیک تبلت ارائه می دهد طیف گسترده ای از ویژگی های از جمله بلوتوث 5.0, Wi-Fi, GPS, با گالیله (اروپا), GLONASS (روسیه) QZSS (ژاپن) و Beidou (چین) پشتیبانی می کند.

Toughbook A3 طراحی شده توسط یک باتری بزرگ است که باید ارائه دهد تا به 9 ساعت از استاندارد استفاده و 15.5 ساعت با اختیاری باتری بزرگ با دو باتری قابلیت. خبر بد این است که تبلت اجرا می شود آندروید 9.0 پای به جای آندروید 10 اما حداقل آن را پشتیبانی پاناسونیک قطب نما 2.0 مجموعه ای از مدیریت شرکت ابزار به طور خاص طراحی شده برای این ناهموار قرص.

تا آنجا که به قیمت می رود Toughbook A3 در دسترس خواهد بود برای خرید از اوت سال 2020 به کمتر از 2700 $در یک شیب قیمت به پرداخت هزینه برای یک mid-tier قرص. در سمت روشن پاناسونیک ذکر است که این تبلت همراه با طیف وسیعی از لوازم جانبی و استاندارد 3 سال گارانتی.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im
آخرین مطالب