یک ثبت اختراع جدید از این غول کره ای را نشان می دهد یک دستگاه شبیه به Galaxy Z, تلنگر, این برنامه شامل یک صفحه نمایش منحنی که در اطراف بالای دستگاه نیز به پوشش نزدیک به نیمی از آن پشت.

هنگامی که بسته یک دستگاه می تواند با استفاده از بخشی از صفحه نمایش که به گسترش تلفن خارج به عنوان آنچه که به طور معمول خواهد بود یک صفحه نمایش خارجی, خدمت, برای سریع وظایف و نشان دادن اطلاعیه در میان دیگر ویژگی های ممکن است.

این نیز می تواند به معنای بازگشت از سامسونگ در لبه صفحه نمایش که برای اولین بار معرفی شد با شرکت خمیده صفحه نمایش گوشی های هوشمند استفاده شده است و برای دسترسی سریع به اطلاعات از جمله به روز رسانی اخبار و آب و هوا پیش بینی همراه با اعلان.

با توجه به فاکتور شکل نشان داده شده در ثبت اختراع این هر دو تاشو و صفحه نمایش منحنی ممکن است برنامه ریزی شده برای آینده Galaxy Z تلنگر مدل. مثل همیشه هر چند یک ثبت اختراع لزوما به این معنا نیست ما تا کنون برای دیدن این محصول در واقع منتشر شد. علاوه بر این, آن می تواند فقط به عنوان به خوبی می شود فن آوری برنامه ریزی شده برای سامسونگ Galaxy برابر به جای.

ما به تازگی تحت پوشش خود مایکروسافت ثبت اختراع جدید نشان می دهد که سطح دو نیز برنامه ریزی شده است به ویژگی آنچه به نظر می رسد خارج از صفحه نمایش قابل مشاهده زمانی که دستگاه را بسته است. آن توابع در یک بسیار متفاوت راه اجرای یک سوم صفحه نمایش به طور مستقیم بر روی لولا دستگاه که خود نمی از لحاظ فنی برابر آن را به عنوان ویژگی های دو صفحه نمایش مجزا برگزار می شود با هم توسط یک لولا.

به هیچ وجه قبل از اعلام هر گونه جدید Galaxy Z تلنگر تکرار سامسونگ در حال حاضر به احتمال زیاد به انتشار 5G مدل از نسخه فعلی از دستگاه تا پایان سال است.

اولیه Galaxy Z تلنگر خود را یک موفقیت بزرگ برای سامسونگ اول با آن دسته از دستگاه های فروش به سرعت نیاز کره جنوبی به سطح شیب دار بالا تولید به منظور دیدار با تقاضا است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im