• خیر است در مورد به راه اندازی یک لژیون-مارک تلفن بازی است که پشتیبانی از شارژ باتری با سرعت 90W با توجه به بازی فکری.
  • در چنین سرعت لپ تاپ USB-C شارژر می توان برای شارژ گوشی و یا گوشی شارژر ممکن است مناسب برای استفاده در نوت بوک ها و ابزارهای دیگر.
  • این معلوم نیست چه مدت آن را لژیون باتری برای شارژ در چنین سرعت ،
  • بازدید BGR صفحه اصلی برای داستان های بیشتر.

عمر باتری یکی از مهم ترین ویژگی های در گوشی های هوشمند و گوشی سازندگان باید برای پیدا کردن یک راه برای به حداکثر رساندن عمر باتری بدون صدمه زدن به اجزای دیگر و یا گوشی عملکرد. داخلی فضای محدود و بسته بندی یک باتری با ظرفیت بالا به باریک دستگاه آسان نیست. که در آن انباشته منطق تخته در مفید آمده است, و ما دیده ایم از جمله طرح های در دستگاه های مختلف در سال های اخیر است. از بین بردن جک هدفون نیز کمک بازیافت فضا برای استفاده از باتری فقط به عنوان چند لنز دوربین سیستم استفاده می شود تا فضای بیشتری از خود را دارند.

اما ظرفیت باتری نباید نگرانی رفتن در این روز و سن به عنوان سازندگان گوشی های هوشمند را ابداع انواع و اقسام اختصاصی شارژ فن آوری از جمله سیمی و بی سیم گونه است که پشتیبانی از شارژ کردن سرعت تر از همیشه. بالاتر وات سریع تر باتری می شود پر. سریع سیمی شارژ از محدوده 25W در کهکشان S20 به 65W در Oppo Find X2. اما Oppo رکورد شارژ با سرعت به شکسته با یک تلفن که ممکن است شارژ با کمک لپ تاپ خود را شارژ.

Oppo را SuperVooc 65W سیمی شارژ با تکنولوژی نسبتا جدید است و آن را یکی از ویژگی های من حسادت به عنوان یک کاربر آی فون. در واقع هر اندیشه جدید گل سرسبد شارژ سریع تر از آیفون است. اما خیر است در مورد به راه اندازی یک گوشی که پشتیبانی خواهد کرد 90W شارژر. چینی ساز گوشی های هوشمند راه اندازی خواهد شد یک بازی تلفن تحت Legion با نام تجاری به زودی. در حالی که ویژگی های تلفن هنوز هم یک راز Legion بازی فکری در رسانه های اجتماعی در چین نشان می دهد این گوشی را پشتیبانی 90W شارژ:

اگر شما خود را یک 15-inch MacBook Pro, سپس شما باید یک 87W USB-C شارژر. همه جدید مک بوک ایر مدل تکیه بر 30W قدرت آداپتور در حالی که 13 اینچ Pro نیاز به یک 61W شارژر. همه این شارژر ممکن است قادر به شارژ لژیون تلفن. برای قرار دادن آن متفاوت هر جدید USB-C لپ تاپ شارژر ممکن است کار با لژیون. با توجه به این که لژیون گوشی آندروید نیست رسمی و اینها فقط بازی فکری, ما فقط می توانیم حدس و گمان است.

همچنین معلوم نیست چقدر بزرگ باتری تلفن خواهد بود و چه مدت آن را به طور کامل شارژ. گوشی های هوشمند استفاده نمی کند و حداکثر سرعت شارژ در طول شارژ فرآیند گرفتن گلوگاه سرعت برای اطمینان از ایمنی باتری. هنوز یک باتری است که با پشتیبانی از نرخ 90W بدون شک نیاز به یک مقدار زیادی زمان کمتر از 0 تا 100٪.

اما خیر است که به سختی این شرکت تنها به دنبال به طور قابل توجهی افزایش سرعت شارژ گوشی های. دو چینی دیگر سازندگان گوشی های هوشمند نیز مطالعه فن آوری است که به طور چشمگیری افزایش شارژ نرخ. سامسونگ سال گذشته اعلام کرد تراشه های جدید است که اجازه دهید آن را ایجاد جهانی شارژر است که می تواند شارژ انواع دستگاه ها از گوشی به لپ تاپ, حمایت از حداکثر سرعت 100W. Vivo demoed 120W شارژر تابستان گذشته و Xiaomi با آن نظری 100W سوپر شارژ و توربو با تکنولوژی چند ماه بعد.

Xiaomi 100W شارژر می تواند دوباره پر کردن 4000 mAh در 17 دقیقه. Vivo را 120W شارژر خواهد بود و حتی سریع تر از آن نیاز 13 دقیقه برای رسیدن به یک شارژ کامل در 4000 میلی آمپر تلفن.

منبع تصویر: quietbits/شاتر

کریس اسمیت شروع به نوشتن در مورد اسباب بازی به عنوان یک سرگرمی و قبل از او آن را می دانستند او اشتراک گذاری نظرات خود را در فن آوری چیزهای با خوانندگان در سراسر جهان. هر زمان که او را نوشتن در مورد ابزارهای مفتضحانه او نتواند به دور ماندن از آنها اگر چه او به شدت تلاش می کند. اما این لزوما چیز بدی نیست.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de