iOS 14 اجازه می دهد تا به کاربران برای تنظیم مرورگر پیش فرض متفاوت از سیاحت اکتشافی در افریقا, ایمیل های مختلف با نرم افزار بیش از حد

این tid-بیت نیست هر زمان روی صفحه نمایش در اپل و نطق اصلی WWDC (ما تعجب می کنم که چرا) اما اپل لیست آن را در

توسط EMROOZTAFAHOM در 3 تیر 1399
این tid-بیت نیست هر زمان روی صفحه نمایش در اپل و نطق اصلی WWDC (ما تعجب می کنم که چرا) اما اپل لیست آن را در ویژگی های اسلاید برای iOS 14 و oh my god, شما هم اکنون می توانید به طور پیش فرض مرورگر متفاوت تر از سافاری و ایمیل پیش فرض برنامه است که ساخته شده توسط اپل.

برای سال ها این بوده است که یکی از اصلی ترین شکایات در برابر iOS: چگونه آن را باغ دیواری نیست که کاملا به بسیاری از برنامه های شخص ثالث همان مقدار امتیاز به عنوان بسیاری از سیب-برنامه های ساخته شده و این تغییرات با iOS 14.

در حالی که این راه باز می شود برای بسیاری از برنامه های شخص ثالث آن است که واقعا یک فرصت بزرگ برای رقیب اصلی گوگل: شما می توانید در حال حاضر کروم به طور پیش فرض مرورگر و جیمیل خود را به طور پیش فرض ایمیل بر روی آی فون.

در همان زمان این است که کاملا به طور کامل باز کردن اکوسیستم: شما هنوز هم قادر خواهید بود به مجموعه ای از پیش فرض های مختلف نرم افزار برای دوربین های نقشه ها و موسیقی. پس با عرض پوزش شما هنوز هم نمی توانید Spotify در جای سیب موزیک نرم افزار و نقشه های گوگل برای ارائه خدمات نقشه برداری. شاید سال آینده. اگر آن اتفاق می افتد, ما شرط می بندم آن را در چاپ کوچک از یکی دیگر از اسلاید.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب