فسیلی Gen 5 برج دیده بانی شده توسط Wear سیستم عامل است که به شدت با تخفیف در آمازون

فسیلی جدیدترین ساعت هوشمند طراحی شده توسط Wear, سیستم عامل نسل 5 است که در حال حاضر در فروش در آمازون است. ما

توسط EMROOZTAFAHOM در 16 تیر 1399
فسیلی جدیدترین ساعت هوشمند طراحی شده توسط Wear, سیستم عامل نسل 5 است که در حال حاضر در فروش در آمازون است. ما در حال صحبت کردن به طور خاص در مورد فسیلی Gen 5 برج دیده بانی یک ساعت هوشمند برای مردان طراحی شده است که به نظر می رسد درجه یک و پیچیده در همان زمان.

اگر چه ساعت هوشمند می آید در بسیاری از تغییرات رنگ شما می خواهید و یا آبی و یا طلا و نسخه های پس از این به شدت با تخفیف در آمازون است. دیگر مدل ها در فروش و همچنین, اما شما نمی توانید بهترین معامله در دسترس در حال حاضر.

در واقع, شما می توانید صرفه جویی 40% ($115) اگر شما خرید فسیلی Gen 5 گرت از آمازون حداقل در زمان نوشتن. از ما خرده اغلب تغییرات قیمت سهام آن سخت است برای پیش بینی چه مقدار از آن هزینه خواهد شد فسیلی Gen 5 برج دیده بانی در حدود یک ساعت از در حال حاضر.

فسیلی Gen 5 گرت به طور کامل سازگار با هر دو آی فون و گوشی های آندروید و آن را طراحی شده توسط گوگل را می پوشند سیستم عامل. آن می آید با ساخته شده است در GPS ضربان قلب و فعالیت های ردیابی و همچنین گوگل دستیار و Google Pay پشتیبانی می کند. نه به ذکر است که این ویژگی در شنا-طراحی اثبات و اجازه می دهد تا شما را به تماس به طور مستقیم از مچ دست خود را.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب