Netflix بکشد می آید به آشپزخانه با نرم افزار در حال حاضر در دسترس در لانه Hub نمایش

Netflix در حال حاضر در دسترس در گوگل آشیانه Hub و لانه Hub حداکثر هوشمند نمایش می دهد. شما می توانید دسترسی به

توسط EMROOZTAFAHOM در 31 تیر 1399
  • Netflix در حال حاضر در دسترس در گوگل آشیانه Hub و لانه Hub حداکثر هوشمند نمایش می دهد.
  • شما می توانید دسترسی به Netflix در یک لانه Hub با ضربه زدن بر روی نرم افزار و یا با گفتن "Hey, گوگل, باز, Netflix" به کارگردانی راست به صفحه اصلی از نرم افزار است.
  • Netflix در دسترس نیست برای هوشمند دیگر نمایش مانند آمازون اکو نشان می دهد و یا Facebook پورتال.

آیا شما تا به حال lugged لپ تاپ خود را و یا قرص خود را با شما در حالی که شما انجام ظروف و یا آماده سازی یک وعده غذایی و آرزو که وجود دارد یک راه ساده تر برای تماشای Netflix در آشپزخانه ؟ اگر شما اتفاق می افتد به خود لانه Hub یا لانه Hub Max زندگی خود را ساده تر و آسان تر به عنوان Netflix در حال حاضر نورد از سراسر جهان در گوگل هوشمند نمایش می دهد.

اگر شما می خواهید برای شروع به تماشای مورد علاقه خود را نشان می دهد و فیلم در لانه خود را Hub, همه شما باید انجام دهید این است که لینک خود را Netflix بکشد حساب کاربری در گوگل, صفحه اصلی برنامه و یا گوگل دستیار برنامه و شما می توانید شروع به پخش محتوای حق دور. اگر شما می خواهید به تماشای چیزی خاص می گویند "هی, گوگل, بازی, Ozark." و اگر شما می خواهم به جای صرف تمام خود را شام دبستان پیمایش از طریق لیست شما می توانید می گویند "هی گوگل باز Netflix" برای رفتن به صفحه اول برنامه.

هنگامی که شما شروع به بازی یک نمایش و یا فیلم شما می توانید به عقب و یا سریع به جلو با فرمان های صوتی نیز اگر دست شما خیس و یا تحت پوشش در آرد. شما همچنین می توانید با استفاده از حرکات سریع در مرکز حداکثر به مکث بازی و یا بازی با محتوای به سادگی به دنبال در صفحه نمایش هوشمند و بالا بردن دست خود را در مقابل دوربین.

در نهایت گوگل نیز اعلام کرد که طاووس آخرین جریان است که می تواند بازیگران را به لانه و توپی حداکثر پیوستن به Netflix, دیزنی+ HBO Max Showtime و "هزاران نفر از برنامه های دیگر است که همراه بازیگران پشتیبانی با باز کردن جریان خدمات نرم افزار تلفن همراه و بهره برداری از بازیگران icon."

اگر شما به دنبال یک دلیل برای خرید یک صفحه نمایش هوشمند شاید این خواهد بود به اندازه کافی به شما را بیش از لبه. با آن دوربین لانه Hub حداکثر همچنین قادر به ساخت تماس های ویدئویی و فقط در ماه گذشته گوگل اضافه شده گروه تماس های تصویری در دو و گوگل را ملاقات کند. ایجاد یک گروه در این دو برنامه بر روی دستگاه تلفن همراه خود را با گفتن "Hey, گوگل, ایجاد یک گروه تماس" به هاب خود را حداکثر و شیر در این گروه شما می خواهید تماس بگیرید. شما همچنین می توانید می گویند "هی گوگل شروع جلسه" یا "هی گوگل پیوستن به یک جلسه" برای اتصال به 100 نفر در گوگل ملاقات کند.

از تماس ویدیویی گروهی به Netflix, کتابخانه, گوگل آشیانه Hub هوشمند صفحه نمایش شروع به نگاه مانند بسیار جامد قرنطینه اصحاب به خصوص در مقایسه با آمازون اکو نشان می دهد و Facebook است, پورتال نه که دسترسی به Netflix نشده است (هر چند آن را علاوه بر این به نظر می رسد اجتناب ناپذیر در این نقطه).

یعقوب آغاز شده پوشش تصویری بازی ها و فن آوری در دانشگاه به عنوان یک سرگرمی است اما آن را به سرعت تبدیل شد به او روشن که این چیزی بود که او می خواست به انجام این کار برای زندگی. او در حال حاضر ساکن در نیویورک نوشتن برای BGR. او پیش از این کار منتشر شده را می توان در TechHive, VentureBeat و بازی بیهوده گویی.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net
آخرین مطالب