iOS 14 را بهبود بخشد اپل, پیام, اما در اینجا چگونه من می خواهم آن را حتی بهتر

با کیکآف از WWDC سال 2020 امروز اپل به ما یک نگاهی به آنچه در آینده در iOS 14 پاییز امسال با طیف گسترده ای از

توسط EMROOZTAFAHOM در 3 تیر 1399
  • با کیکآف از WWDC سال 2020 امروز اپل به ما یک نگاهی به آنچه در آینده در iOS 14 پاییز امسال با طیف گسترده ای از قابلیت های جدید برنامه ریزی شده برای اپل, iPads ها, مکینتاش, و بیشتر.
  • اپل برنامه پیام است که در میان خدمات آن آوردن یک دسته از ویژگی های جدید به.
  • در اینجا یکی از چیزهایی که من می خواهم برای دیدن به اپل پیام های برنامه حتی بهتر است.

چند روز پیش شروع کردم به تحقیق در مورد یک سفر ممکن است من را در این پاییز (coronavirus همه گیر وجود) و من در نهایت به یک نقطه نیاز به صحبت با یک نماینده از هتل که من کردم من چشم در. اما نه از طریق تلفن — که زمان برای که ؟ من می خواستم به سرعت ارسال یک پیام به کسی. من ترجیح می شده اند از طریق اپل برنامه پیام های که برای آی فون ساز پرده برداری از یک میزبان از پیشرفت در WWDC سال 2020 در روز دوشنبه که برنامه های بسیاری مفید تر هنگامی که جدیدترین نسل از این شرکت نرم افزار موبایل iOS 14 می رسد این سقوط.

یکی از چیزهایی که من را نمی شنوند در مورد صحبت های امروز, در میان همه ویژگی های جدید به برنامه — که شامل ترفند مفید مانند توانایی در حال حاضر پین مورد علاقه خود را به مخاطبین و گروه ها به اطمینان حاصل شود کسانی که چت ماندن در بالای صندوق پیامهای شما — اپل کسب و کار چت که اجازه می دهد تا شما را به طور مستقیم پیام کسب و کار اگر شما در حال اجرا یک نسخه به روز شده از سیستم عامل iOS.

من به طور کلی آن را در بر داشت آزار دهنده و خسته کننده به استفاده از نرم افزار پیام برای این کار حتی اگر این ویژگی است که در واقع بسیار بزرگ در یک محدود راه است. آن را بسیار آسان به پیام یک سیب نماینده به عنوان مثال هر زمان که من یک مشکل با یکی از دستگاه های اپل و یا اگر من نیاز به انجام چیزی شبیه به یک قرار ملاقات برای دیدن کسی که در فروشگاه اپل نزدیک به آپارتمان من. تعداد نسبتا کمی از کسب و کار پشتیبانی اپل کسب و کار, چت, اما در مقایسه با جهان از کسب و کار و شرکت های خارج وجود دارد وجود دارد. مطمئن شوید که شما برخی از مظنونین که کار با سرویس — علامت های تجاری مانند باربری هیلتون و Home Depot — اما نه ... خوب نیست, هتل های زنجیره ای من مورد نیاز است.

من عقب افتاد در یک جایگزین برای پیام که بدون شک مفید برای چیزهایی مانند این: Facebook Messenger.

منبع تصویر: Facebook

همه و تقریبا هر نام تجاری به نظر می رسد هنوز Facebook صفحه و پس از رسول صندوق متصل است که صفحه Facebook است مانند جهانی دفترچه تلفن برای من. من تماس بسیاری از منابع این راه و موفقیت بدست بسیاری از کسب و کار برای پاسخ به سوالات من تنها با چند شیپور خاموشی خودم صرفه جویی در زمان بسیار من می خواهم که در غیر این صورت صرف در تلفن.

در حال حاضر اعطا شده هر کسب و کار به سرعت پاسخ به پیام های ارسال شده از طریق Facebook Messenger به طوری که یک چیز را به حساب. من می ببخش تاخیر هر چند به دلیل آن طول می کشد همه از دو ثانیه برای پیدا کردن کسب و کار من می خواهم به ارسال یک پرس و جو به.

متناوبا در اینجا این است که چگونه شما شروع به یک گفتگو از طریق کسب و کار, چت از طریق پیام های اپل: "شما می توانید شروع به یک گفتگو از طریق نقشه های, Safari, سیری و جستجو و از طریق کسب و کار شرکت' وب سایت ها و برنامه های. جستجو برای کسب و کار و سپس به ضربه بزنید

و شروع گفتگو.

"اگر شما نمی بینید

هنگامی که شما جستجو برای یک کسب و کار, آن را نمی ممکن است تایید با کسب و کار چت. همه تایید کسب و کار خواهد شد که قابلیت های مشابه مانند ساخت خرید و یا برنامه ریزی قرار ملاقات کسب و کار از طریق چت."

من آرزو می کنم آن را بسیار ساده تر برای پیدا کردن کسب و کار من می خواهم به چت با. هنگامی که این اتفاق می افتد, آن را آسان تر برای من برای رفتن در پیام بدون نیاز های متعدد برنامه های پیام رسانی برای تماس با مردم و کسب و کار نیاز دارم. البته این نشان می دهد این برنامه فوق العاده آن را به عنوان در حال حاضر وجود دارد. این اولویت این است که فقط چیزی است که من می خواهم برای دیدن به من آن را دوست دارم و حتی بیشتر.

از نظر ویژگی های جدید که در حال آمدن به پیام این سقوط در اینجا یک پیش نمایش است که اپل به اشتراک گذاشته شده امروز:

"پیام مرکزی برای برقراری ارتباط با دوستان و خانواده است و در حال حاضر آن را آسان تر به ماندن متصل شده و سرعت دسترسی به پیام های مهم. کاربران می توانند پین مکالمات به بالای پیام های خود را لیست به راحتی نگه دارید تا با پر جنب و جوش گروه موضوعات از طریق اشاره و خطی پاسخ و بیشتر سفارشی کردن مکالمات توسط تنظیم یک عکس گروهی با استفاده از یک تصویر یا شکلک. جدید Memoji گزینه های موجود در پیام ها حتی جامع تر و متنوع با اضافی مدل کلاه پوشش صورت و بیشتر است."

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد آنچه در آینده در iOS 14 به طور کلی بیشتر سر در اینجا.

اندی یک خبرنگار در ممفیس که همچنین کمک به رسانه ها مانند شرکت سریع و نگهبان. هنگامی که او را نوشتن در مورد فن آوری های او می توان قوز protectively خود رو به رشد مجموعه ای از وینیل و همچنین مراقبت از خود Whovianism و bingeing بر روی انواع تلویزیون نشان می دهد که شما احتمالا نمی خواهم.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب