موتورولا نورد از آندروید 10 به روز رسانی موتور G7 بازی

این موتور G7 بازی استاندارد mid-range گوشی های هوشمند ساخته شده است که اولین آن در بازار بیش از یک سال پیش. خ

توسط EMROOZTAFAHOM در 30 خرداد 1399
این موتور G7 بازی استاندارد mid-range گوشی های هوشمند ساخته شده است که اولین آن در بازار بیش از یک سال پیش. خوشبختانه موتورولا کاملا همه کاره وقتی که می آید به روز رسانی گوشی های جدید نسخه های سیستم عامل بدون در نظر گرفتن چه مقدار از آنها هزینه و یا چقدر قدرتمند هستند. با یک گل میمون 632 چیپ ست و 2GB RAM, داخل, موتور G7 بازی است که قطعا در ردیف فوقانی موتورولا, نمونه کارها, اما که نمی تواند جلوگیری از آن را از در حال اجرا هموار آندروید 10 یا حداقل این چیزی است که ما امیدوار.

چرا که موتورولا در حال حاضر لگد کردن موتور G7 بازی آندروید 10 rollout. با توجه به یک موضوع در ق موتور G7 بازی کاربران در برزیل در میان اولین برای دریافت به روز رسانی اگر چه این به نظر می رسد به جای اجرای محدود بودن زمان.

خوب را نباید برای موتورولا به گسترش به روز رسانی در دسترس بودن اگر هیچ مسائل عمده کشف شده در ضمن. اگر چه موتورولا هنوز تایید اجرای, تصاویری از به روز رسانی در حال حاضر آغاز شده به سطح بنابراین وجود دارد هیچ انکار که این اتفاق می افتد. این درست است که آن را کمی برای به روز رسانی در واقع در سراسر جهان در دسترس بنابراین در ارتباط باشید برای اطلاعات بیشتر در این موضوع.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب