موتورولا یکی فیوژن به بیرون درز مشخصات نگاه ندانسته و در عین حال مناسب و معقول

پس از آوردن ما یک مقدار زیادی از اواسط محدوده و ورود به سطح آندروید گوشی های هوشمند موتورولا است که انجام نشد

توسط EMROOZTAFAHOM در 31 خرداد 1399
پس از آوردن ما یک مقدار زیادی از اواسط محدوده و ورود به سطح آندروید گوشی های هوشمند موتورولا است که انجام نشده است با این بخش. ما به تازگی متوجه شدند که این شرکت آمریکایی قصد دارد برای راه اندازی و در عین حال یکی دیگر از اواسط محدوده دستگاه که کمی متفاوت تکرار موتورولا یک تلفن در حال حاضر در دسترس در بازار است.در اوایل این هفته, موتورولا, راه اندازی یکی Fusion+ در هند, جالب دستگاه به فروش می رساند که برای معادل $225. برای برخی از این دلیل, موتورولا قصد دارد برای راه اندازی یک اصطلاح یکی فیوژن تلفن است که احتمالا کمی کاهش داد و نسخه ای از یک Fusion+. موتورولا یکی فیوژن ساخته شده آن را به Google Play کنسول دستگاه کاتالوگ و اندیشه سازمانی توصیه می شود فروشگاه توسعه دهندگان XDA گزارش. متاسفانه تصویر نمایش این دستگاه بسیار کوچک اما آن را مناسب و معقول به اندازه کافی برای متوجه برخی تفاوت بین یک همجوشی و گداخت+ (تصویر بالا).

واضح ترین تفاوت این است که فقدان یک pop-up دوربین سرزده موتورولا یکی Fusion که جایگزین شد با استاندارد waterdrop درجه یک. از دیگر تفاوت ها در زیر هود مانند Qualcomm Snapdragon 710 چیپ ست و HD+ با رزولوشن برای 6.5 اینچ صفحه نمایش.

به عنوان یک یادآوری از یک Fusion+ بسته کمی بیشتر قدرتمند Snapdragon 730 پردازنده همراه با 6GB RAM و 128 GB ذخیره سازی قابل ارتقا در حالی که در حالت عادی یک فیوژن مدل فقط 4GB RAM و 64 گیگابایت حافظه داخلی است.

شایعه است که موتورولا را راه اندازی موتور فیوژن یک به پایان ماه که بدان معنی است که ما کمتر از دو هفته از رسمی نشان می دهد.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن