مهندسین MIT ممکن است حل یکی از بیماری همه گیر کوروناویروس بزرگترین مشکلات

استفاده مجدد coronavirus ماسک صورت است که می تواند حفاظت کافی در معرض خطر تنظیمات مانند بیمارستان ها که در نمو

توسط EMROOZTAFAHOM در 3 مرداد 1399
  • استفاده مجدد coronavirus ماسک صورت است که می تواند حفاظت کافی در معرض خطر تنظیمات مانند بیمارستان ها که در نمونه سازی فاز.
  • محققان دانشگاه MIT و بریگهام و بیمارستان زنان ایجاد N95 ماسک صورت از سیلیکون های کاربر-فیلتر قابل تعویض. سیلیکون لاستیک طراحی شده است به مقاومت در برابر چندین روش عقیم سازی که اجازه می دهد کارکنان بهداشتی درمانی به استفاده مجدد از N95 ماسک چندین بار.
  • این محصول می تواند وارد تولید انبوه پس از دریافت مناسب مصوبات قانونی.

رمان بیماری همه گیر کوروناویروس به ما آموخت که ما نمی توانیم به آمادگی برای یک بیماری بسیار عفونی. از افراد جوامع به دولت هر کس به انجام بخشی خود را برای جلوگیری از انتقال و نگه داشتن مردم بی خطر است. اما در نهایت مسئولیت مقامات منتخب به درک خطرات و باید یک استراتژی برای به حداقل رساندن آسیب برساند. امریکا یاد می شود برای آن unpreparedness و بی تصمیمی در شروع این بیماری همه گیر است که اجازه این ویروس به خروش در سراسر کشور است.

این مستند تاخیر کمبود COVID-19 کیت های آزمایش و عدم استفاده از تجهیزات حفاظت شخصی (PPE) تامین بهداشت و درمان کارگران در شروع محلی شیوع مجاز ویروس برای انتشار با سهولت در همه جا در کشور است. نیویورک به سرعت تبدیل به جهان COVID-19 کانون. این مسائل ثابت شد در ماه است که به دنبال, اما دیگر اشتباهات در زمان جای خود را اجازه می دهد این بیماری به افزایش در کشورهای دیگر که در آن مستندات قادر به صاف منحنی در ابتدا. در حالی که آزمون و PPE عرضه نیست به عنوان مشکل به عنوان آنها قبل از غیر قابل کنترل شیوع بیماری بیشتر می تواند مانع از پاسخ و نایاب ذخایر. این درست است برای دیگر مناطق جهان که در آن ویروس است که کنگره نیز مانند برزیل و هند شده اند که در برخورد با پایدار COVID-19 انتقال برای هفته ها.

اما محققان در حال حاضر به دنبال راه هایی برای جلوگیری از مسائل مربوط به عرضه. FDA فقط تایید COVID-19 استخر, تست است که می تواند افزایش تعداد, تشخیص, و سرعت بالا در نتایج جستجو. MIT پنجه های مختلف مشکل طراحی قابل استفاده مجدد N95 ماسک صورت از سیلیکون است که می تواند به جلوگیری از PPE مسائل مربوط به عرضه در آینده است.

N95 ماسک برخی از امن ترین ماسک های صورت شما می توانید خرید و آنها استاندارد در بیمارستان تنظیمات. آنها می توانند ارائه بهتر تصفیه از ماسک های جراحی و کاهش خطر عفونت های پاتوژن رمان coronavirus گنجانده شده است. عدم ماسک باعث بیمارستان به آمده تا با عقیم سازی روش های موجود برای N95 ماسک به طوری که آنها می تواند مورد استفاده مجدد قرار. حتی پس از عقیم سازی فرآیند شامل قرار گرفتن در معرض پراکسید هیدروژن بخار که همه امکانات پزشکی ممکن است به اینترنت دسترسی دارند.

محققان MIT با همکاری بریگهام و بیمارستان زنان به ایجاد یک ماسک صورت ساخته شده از لاستیک سیلیکون. این مواد بسیار با دوام و لاستیک سیلیکون مایع را می توان به هر شکل و با استفاده از ابزار آلات صنعتی.

همانطور که در تصاویر بالا MIT N95 ماسک ساخته شده در شکل 3M 1860 است که معمولا استفاده می شود در برخی از بیمارستان ها از جمله Brigham. آنها از ویژگی های دو N95 فیلتر در وسط طراحی شده اند که به راحتی جایگزین پس از هر استفاده. که در راه تولید کنندگان می توانید ذخیره کنید تا N95 ماسک مواد و استفاده از آنها برای فیلتر.

این ماسک می تواند مقاومت در برابر چندین عقیم سازی روش بدون حفظ هر گونه آسیب از جمله اتوکلاو بخار عقیم سازی, اجاق گاز, حرارت, آب ژاول و ایزوپروپیل الکل.

طراحان همچنین آزمایش مناسب از ماسک در 20 بهداشت و درمان کارگران از اورژانس و بخش انکولوژی بيمارستان. این افراد تا به حال برای قرار دادن ماسک بر روی انجام یک سری از حرکات و سپس تعیین اینکه آیا آنها می توانند احساس طعم و مزه و یا بوی nebulized شکر حل پراکنده در اتاق. همه افراد در این آزمون قبول و به آنها گفت: آنها می توانند با موفقیت جایگزین فیلتر.

برخی از آزمایشکنندگان گفت: آنها تا به حال هیچ اولویت برای N95 ماسک, در حالی که دیگران گفت: آنها دوست سیلیکون ماسک بهتر است. این محصول همچنین دریافت رتبه بالا برای تنفس, MIT اخبار گزارش.

"ما می دانیم که COVID واقعا نمی رفتن تا زمانی که یک واکسن است که شایع" Brigham و بیمارستان زنان radiation oncologist James Byrne گفت: این وبلاگ. "من فکر می کنم همیشه وجود دارد رفتن به نیاز به ماسک, که آیا آن در بهداشت محیط و یا در عموم مردم."

طراحان شده اند کار بر روی نسخه دوم از ماسک که باید راحت تر و با دوام است. آینده آزمون را پوشش ماسک توانایی برای فیلتر کردن ذرات ویروسی, این گزارش می گوید. آنها همچنین در تلاش برای پیدا کردن یک شرکت برای حمایت از تولید و پس از تاييد FDA و موسسه ملی ایمنی و بهداشت شغلی (NIOSH). محققان منتشر شده کامل مطالعه است که توضیح می دهد که چگونه سیلیکون ماسک آثار موجود در British Medical Journal باز.

کریس اسمیت شروع به نوشتن در مورد اسباب بازی به عنوان یک سرگرمی و قبل از او آن را می دانستند او اشتراک گذاری نظرات خود را در فن آوری چیزهای با خوانندگان در سراسر جهان. هر زمان که او را نوشتن در مورد ابزارهای مفتضحانه او نتواند به دور ماندن از آنها اگر چه او به شدت تلاش می کند. اما این لزوما چیز بدی نیست.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن