مایکروسافت Panay نشان می دهد این دو به نمایش در سطح دو در یک تصویر جدید

مایکروسافت محصول رئیس افسر Panos Panay است یک بار دیگر نشان دادن یک عکس از این دو به نمایش در سطح Duo بهره وری دستگاه. عکس بود اصل مشترک با مایکروسافت کارمند جان Wiese در توییتر پس از دوم منتشر صدای جیر جیر که خواندن “تماشا @سطح دو, راه اندازی, تصویری دوباره امروز صبح در حالی که آماده شدن برای یک جلسه….هنوز هم لرز و هیجان فوق العاده ای! نمی توانید صبر کنید!!!” در آوریل Panay ارسال شده در Instagram عکس او در زمان با استفاده از دستگاه.
سطح دو در اصل پرده برداری از 2 اکتبر سال گذشته و قرار بود منتشر شد در آینده فصل خرید تعطیلات. سپس در ماه گذشته بحث وجود دارد که مایکروسافت می خواستم به معرفی دستگاه قبل از انتظار می رود August 5th, معرفی Samsung Galaxy برابر 2. از سوی دیگر آلمانی سایت WinFuture دیروز گفت که یک تاخیر تا سال 2021 است.
اواز یا موسیقی دو نفری است که مجهز به دو 5.6 اینچ صفحه نمایش با رزولوشن 1350 x 1800. هنگامی که دو صفحه نمایش در حال باز آنها ایجاد یک 8.3 اینچ صفحه نمایش با یک لولا در وسط. این دو خواهد بود مجهز به یک قلم سطحی بیشتر تحکیم نقش خود را به عنوان یک ابزار بهره وری. گل میمون 855 پلت فرم تلفن همراه در حال حاضر یک نسل پیر خواهد شد در زیر هود در حالی که یک 3460mAh باتری را گزارش نگه داشتن چراغ. سطح دو می تواند تنها با یک 11MP دوربین است که کار هر دو را به عنوان گوشی اصلی و عکاسی از خود خلق کرده است. حافظه-حکیم دستگاه است که انتظار می رود به ویژگی های 6GB RAM. در حالی که آندروید 10 خواهد بود در حال اجرا نشان می دهد در راه اندازی به روز رسانی به آندروید 11 است و انتظار بیش از حد طولانی نیست پس از سطح دو منتشر شده است.
شبیه به Samsung App جفت سطح دو باید یک ویژگی به نام برنامه است که اجازه خواهد داد کاربر برای بارگذاری یک جفت از برنامه بر روی دو صفحه نمایش تنها با یک ضربه بزنید. برای مثال اگر کسی در اغلب بارهای CNBC نرم افزار و برنامه ماشین حساب با هم برای محاسبه سود خود برنامه گروه اجازه خواهد داد که این دسته کوچک موسیقی جاز به از پیش تعیین شده به طوری که یک شیر خواهد آورد تا هر دو برنامه یکی در هر صفحه نمایش.

عکس از Panay برگزاری این دو نیز نشان می دهد آنچه که ممکن است در یک مورد این محصول با ضخامت لاستیک و لبه های آن گرد کردن لبه. این مهم است که توجه داشته باشید که سطح دو است نه تاشو گوشی مانند Galaxy برابر شده است. آن است که یک صفحه نمایش دو دستگاه اما هنوز هم ارائه می شود بسیاری از قابلیت های مشابه است که یک گوشی تاشو است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>