در اینجا چگونه شما می توانید برنده بیش از 83 سال رایگان Netflix خدمات

در این سال به لطف جهانی همه گیر Netflix ثابت کرده است که بسیار مورد نیاز حواس پرتی برای کسانی که در داخل گیر.

توسط EMROOZTAFAHOM در 28 تیر 1399

در این سال به لطف جهانی همه گیر Netflix ثابت کرده است که بسیار مورد نیاز حواس پرتی برای کسانی که در داخل گیر. در طول سه ماهه دوم این شرکت اضافه شده بیش از 10 میلیون مشترک در سراسر جهان است. و در حال حاضر یکی از خوش شانس فرد می تواند در نهایت برنده 1,000 ماه رایگان از سرویس Netflix. که با این نسخهها کار به بیش از 83 سال خدمات. شما به عنوان خوانده شده که حق است. کسی چه می داند ؟ COVID-19 ممکن است ریشه کن شده توسط آن است. Netflix تماس آن "جاودانه حساب."

دریافت بالاترین نمره بازی Netflix اصلی بازی های ویدئویی و پیروزی 1,000 ماه رایگان سرویس Netflix

برای برنده شدن در این مسابقه شما نیاز به بازی یک Netflix اصلی بازی بر اساس آن اقدام جدید فیلم "گارد قدیمی." این تصویر متحرک نسخه از یک رمان گرافیکی نوشته شده توسط Greg Rucka. با بازی چارلیز ترون فیلم در مورد یک تیم از "نجیب مزدور" که فقط می میرند. و این جاودانگی است و به همین دلیل Netflix است که به دور 83 سال خدمات. به عنوان پرچم در حال اهتزاز می پرسد: "اما چگونه است که جاودانگی واقعا ؟ Netflix بکشد نمی تواند وعده واقعا ابدی اشتراک به خدمات خود را اما آن را می تواند ارائه دهد نزدیک ترین جایگزین: 1,000 ماه از خدمات است که می آید به کمی بیش از 83 سال است."
برنده جایزه بزرگ باید حلقه تا بالاترین نمره در حالی که بازی Netflix بکشد "گارد قدیمی" ویدیو بازی بر روی وب سایت یافت. شما باید حداقل 18 سال سن و اقامت در یکی از 50 ایالت آمریکا و یا منطقه کلمبیا. مسابقه به پایان می رسد در 8 am PT در جولای 20th, که بدان معنی است که شما واقعا نیاز به بازی این بازی این آخر هفته به یک شات در برد. شما می توانید این بازی را به عنوان اغلب به عنوان شما می خواهم تا در این مسابقه به پایان می رسد و بالای 10 نمره خواهد بود ارسال شده در رهبران.

برنده جایزه بزرگ را دریافت خواهد کرد یک کد خاص خوب برای 1,000 ماه رایگان Netflix خدمات پوشش دو صفحه نمایش است. کسی که دست دوم-بالاترین امتیاز برنده دوم جایزه متشکل از یک کد خوب برای یک سال رایگان Netflix خدمات به صورت دو صفحه نمایش است. و شرکت کننده که موفق به دریافت سوم-بیشترین امتیاز بازی بازی برنده یک کد است که می تواند مورد استفاده قرار گیرد برای به دست آوردن شش ماه رایگان از Netflix بکشد برای یک جفت از صفحه نمایش. این کد باید بازخرید در عرض یک ماه از فعال سازی است که انتظار می رود به جای جولای 20th. این ARV (تقریبی ارزش خرده فروشی) از تمام جوایز اضافه می کند تا به $10,169.82.

"گارد قدیمی" ویدیو بازی آینه حوادث, فیلم و بازی, در بازی شما شخصیت سرب به دنبال مبارزه با دشمنان خود را با استفاده از یک دست Labrys. دومی یک غول دو تیغه تبر. Netflix نکات که کشته شدن در این بازی شما را کند می کند بنابراین به حلقه تا نمره بالا شما باید برای شکست دادن دشمنان به سرعت و بدون گرفتن آمار.

در حالی که Netflix محبوب ترین اشتراک streamer در جهان برآورد شرکت برای مشترکان جدید طی سه ماهه جاری شد 2.5 میلیون. است که کمتر از نیمی از 5.27 میلیون انتظار می رود در وال استریت و شرکت های سرزنش کمبود در فرم کوتاه تصویری برنامه Infinite. Netflix بکشد گفت: سهامداران که "Infinite رشد حیرت انگیز است که سیالیت اینترنتی, سرگرمی. به جای نگرانی در مورد تمام این رقبای ما همچنان به چوب به استراتژی ما در تلاش برای بهبود خدمات ما و محتوای هر سه ماهه سریعتر از همسالان ما. ما در ادامه رشد قوی است که به عهد به این رویکرد و اندازه بازار سرگرمی."

اگر دولت ایالات متحده می شود راه خود را Infinite ممنوع خواهد شد در ایالات متحده به دلیل آن است که متعلق به شرکت چینی ByteDancer. ایالات متحده نگران است, به عنوان آن را با تمام برنامه ها و محصولات متعلق به یک شرکت چینی است که ByteDancer مخفیانه جمع آوری اطلاعات است که آن را می فرستد به یک سرور در پکن. این شرکت را رد کرده است و این هیچ مدرکی برای حمایت از این اتهامات تا به حال منتشر شده است.

علاوه بر Infinite تعدادی از جدید streamers می تواند به اثبات می شود رقابت برای Netflix بکشد. دیزنی+ راه اندازی در ماه نوامبر گذشته است را به یک شروع قوی. HBOMax و NBCUniversal را طاووس نیز در دسترس برای iOS و اندیشه کاربران است.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن