ضرب و شتم coronavirus ممکن است به معنای پوشیدن نظارت بر سلامت مانند این یکی

به عنوان ما همچنان به تجربه گسترده تست کمبود در مواجهه با این بیماری همه گیر کوروناویروس شیکاگو محققان توسعه د

توسط EMROOZTAFAHOM در 18 اردیبهشت 1399
  • به عنوان ما همچنان به تجربه گسترده تست کمبود در مواجهه با این بیماری همه گیر کوروناویروس شیکاگو محققان توسعه داده اند یک رمان راه حل برای این مشکل.
  • این یک پوشیدنی با نظارت بر سلامت در قالب یک پچ است که نشسته است در زیر گلو و به طور مداوم چک برای coronavirus علائم مانند سرفه و افزایش درجه حرارت بدن است.
  • بازدید BGR صفحه اصلی برای داستان های بیشتر.

در اوایل این هفته آریزونا hospitalist دکتر مت هاینز گفت: یکی از خروجی اخبار که او را دیده می شود موارد بیماران در اوایل بیماری همه گیر کوروناویروس که درگذشت در حالی که انتظار برای تست شده برای حضور COVID-19 ویروس — موارد است که در آن علائم نگاه بسیار شبیه به کسانی که برای COVID-19.

شما می توانید پیدا کردن مقدار زیادی از نمونه هایی است که نشان میدهد چگونه کافی تست یک مشکل باقی می ماند در ایالات متحده حتی پس از بیش از 1.2 میلیون نفر از coronavirus شناسایی شده اند و در اینجا بیش از 73,000 نفر کشته شده اند. زن و شوهر که هنوز گسترده stay-در-خانه سفارشات و شما باید یک وضعیت که عملا گریه می کند حداقل برای برخی از محققان برای ساده در خانه آزمون که جلب ویروس زود است. چیزی مانند تجربی جدید پوشیدنی سلامت نظارت بر طراحی و توسعه توسط شیکاگو پژوهشگران در دانشگاه نورث وسترن و شرلی Ryan AbilityLab که برای علائم کروناویروس و می توانید هشدار پزشکان از راه دور به حضور آن است.

همانطور که شما در بالا می بینید این دستگاه یک پچ در حدود اندازه یک تمبر پستی. آن را نرم و انعطاف پذیر و نازک نشسته است و آن را درست در زیر قابل مشاهده شیب در پایه گلو. چرا که آن را به معنای نظارت بر علائم ویروس مانند سرفه شدید و سخت و یا تنفس نامنظم و همچنین تنفسی برای تلفن های موبایل و ضربان قلب و درجه حرارت بدن تغییراتی که نشان از وجود ویروس است.

هنگامی که چنین نشانه هایی هستند شناسایی پچ های بی سیم می فرستد داده ها به یک سرویس ابری است که HIPPA-حفاظت و اطلاعات است که قادر به تحت نظارت پزشکان است.

"جدید ترین مطالعات منتشر شده در مجله انجمن پزشکی آمریکا نشان می دهد که اولین نشانه از یک COVID-19 عفونت تب و سرفه و مشکل در تنفس و گفت:" نورث وسترن پروفسور John A. Rogers که منجر به توسعه فن آوری است.

او اضافه کرد که: "ما توسعه سفارشی دستگاه های داده ها و الگوریتم های رابط کاربر و ابر مبتنی بر سیستم های اطلاعات در پاسخ مستقیم به نیازهای خاص برای ما به ارمغان آورده خط مقدم بهداشت و درمان کارگران است. ما به طور کامل درگیر در کمک ما تخصص در bioelectronic مهندسی برای کمک به مقابله با همه گیر با استفاده از فن آوری است که ما قادر به استقرار در حال حاضر برای استفاده فوری در واقعی بیماران و سایر افراد."

به همین دلیل محققان می گویند این دستگاه بسیار عصبی تا حدی به دلیل بسیاری از بیماران علائم ناپدید می شوند — قبل از کرد ناگهان در این زمان باعث بدتر شدن است که ممکن است تنها چند ساعت طول بکشد. دیگر بیماران دارای آزمایش مثبت برای این ویروس پس از دوره نقاهت و در ابتدا تست منفی برای آن است. این است که چرا پیوسته مانیتورینگ بیمار ممکن است به طور فزاینده ای به عنوان یک ابزار مهم در مبارزه با این ویروس.

"داشتن توانایی برای نظارت بر خودمان و بیماران ما و بودن هشدار به تغییر شرایط در زمان واقعی — را پزشکان جدید و ابزار مهم در مبارزه با COVID-19" گفت: دکتر مارک هوانگ یک پزشک در شرلی Ryan AbilityLab.

منبع تصویر: دانشگاه نورث وسترن

اندی یک خبرنگار در ممفیس که همچنین کمک به رسانه ها مانند شرکت سریع و نگهبان. هنگامی که او را نوشتن در مورد فن آوری های او می توان قوز protectively خود رو به رشد مجموعه ای از وینیل و همچنین مراقبت از خود Whovianism و bingeing بر روی انواع تلویزیون نشان می دهد که شما احتمالا نمی خواهم.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de