مایکروسافت برای مقابله با PS5, نسخه دیجیتال, با ایکس باکس سری S در آگوست

مایکروسافت گزارش برنامه ریزی به فاش کردن یک مدل ارزان تر از ایکس باکس سری X در E3 سال 2020, اما به همه گیر این

توسط EMROOZTAFAHOM در 10 تیر 1399
  • مایکروسافت گزارش برنامه ریزی به فاش کردن یک مدل ارزان تر از ایکس باکس سری X در E3 سال 2020, اما به همه گیر این شرکت را مجبور به تنظیم در پرواز است.
  • مایکروسافت در حال حاضر به فاش کردن ایکس باکس سری S (موسوم لاکهارت) در ماه اوت است.
  • در این میان مایکروسافت در نهایت قرار است به ما نشان دهد اول ایکس باکس سری X, بازی اکشن در یک دیجیتال رویداد در ماه جولای که شامل اولین فیلم گیم پلی از بازی Halo بی نهایت.

تا ماه مارس مایکروسافت تا به حال تحت سلطه سرفصل با اخبار در مورد ایکس باکس سری X در حالی که سونی هیچ جا یافت می شود. ما شاهد طراحی ایکس باکس سری X برای اولین بار در بازی جوایز راه بازگشت در ماه دسامبر و در ماه مارس مایکروسافت به اشتراک گذاشته جزئیات بیشتر در مورد کنسول مشخصات و ویژگی های. همه که ما نیاز به ببینید که در آن نقطه بود گیم پلی بازی در حال اجرا بر روی کنسول نسل بعدی اما مایکروسافت خرابکاری گیم پلی آن نشان می دهد که درب باز برای سونی به سرقت نور افکن با یک PS5 ویترین خود را دارد.

پس از آن بود که مایکروسافت را به نوبه خود به ناپدید می شوند در ماه ژوئن. با وجود وعده "ماهانه لحظه" از آن ایکس باکس 20/20 ابتکار همه که ما رو به یک سری از پست های وبلاگ که بسیاری از آنها فقط گوشت از ویژگی های است که در حال حاضر اعلام شده است. مایکروسافت در سکوت مرموز بود اما یوروگیمر ممکن است ترک خورده کد این هفته است.

با توجه به یوروگیمر گزارش مایکروسافت تا به حال در ابتدا برنامه ریزی شده به فاش کردن به اصطلاح ایکس باکس سری S (موسوم به لاکهارت) در E3 سال 2020 که قرار بود به اتفاق در اوایل ماه ژوئن قبل از رمان coronavirus همه گیر مجبور به ESA به لغو نشان می دهد. کمتر قدرتمند و ارزان تر از ایکس باکس خواهد بود به طور کامل توضیح داد و ما را دیده اند همان نسل بعدی بودن بازی بر روی هر دو ایکس باکس سری X و ایکس باکس سری S.

سونی تا به حال ساخته شده است آن را حذف قبل از نشان دادن لغو است که آن را نمی خواهد شرکت در E3 اما این قرار بود این بازی در رویداد تابستان برای مایکروسافت است. ظاهرا بین E3 را لغو و هر کس در ایکس باکس کار از راه دور "مشخص شد مایکروسافت دیگر نمی تواند نشان می دهد هر دو جعبه و نسل بعدی بازی ها همه در همان زمان." که زمانی که این شرکت تصمیم به گسترش آن اطلاعیه ها بیش از چند ماه.

قطع به ژوئن 8th, زمانی که VentureBeat در جف Grubb گزارش مایکروسافت "بود که با هدف نشان دادن طولانی-شایعه بیشتر مقرون به صرفه ایکس باکس لاکهارت در اطراف ژوئن 9," تحت فشار قرار دادند اما برنامه های خود را به ماه اوت است. در پاسخ, ایکس باکس, بازاریابی, سر آرون گرینبرگ گفت که هیچ چیز تا به حال شده است تحت فشار قرار دادند اما بعد از آن دیجیتال نشان می دهد خواهد بود در ماه جولای.

صرف نظر از این که چگونه هر یک از این نشان می دهد قرار بود به جای واقعیت این است که از دو ماه گذشته فاقد آن بوده اند در شرایط عمده ایکس باکس اخبار. که گفت:, Phil Spencer رئیس بخش Xbox در حال حاضر آغاز شده به اعتیاد به مواد مخدره تا جولای واقعه که به ما در نگاه اول اول بازی از آمدن به ایکس باکس سری X از جمله Halo بی نهایت. پس از سونی قابل توجه در ماه ژوئن مایکروسافت نیاز به حرکت به عقب به نفع آن است.

یعقوب آغاز شده پوشش تصویری بازی ها و فن آوری در دانشگاه به عنوان یک سرگرمی است اما آن را به سرعت تبدیل شد به او روشن که این چیزی بود که او می خواست به انجام این کار برای زندگی. او در حال حاضر ساکن در نیویورک نوشتن برای BGR. او پیش از این کار منتشر شده را می توان در TechHive, VentureBeat و بازی بیهوده گویی.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن