مایکروسافت برنامه ای برای اضافه کردن ماوس و لای شیار حمایت دفتر برنامه iPads

مایکروسافت تصمیم گرفته است برای متحد کردن دفتر آن نرم افزار بر روی آندروید و iOS در سال گذشته به طوری که آنها

توسط EMROOZTAFAHOM در 20 اردیبهشت 1399
مایکروسافت تصمیم گرفته است برای متحد کردن دفتر آن نرم افزار بر روی آندروید و iOS در سال گذشته به طوری که آنها در حال حاضر عملکرد تحت یک برنامه کوچک. چند ماه پیش اپل چیزی را نشان داد که در زمان های بسیاری با تعجب: مکان نما پشتیبانی از iPadOS.

در حال حاضر مایکروسافت می خواهد برای اضافه کردن یکی از ویژگی های مشابه به آن دفتر نرم افزار برای iPad. با توجه به TechCrunch, مایکروسافت در حال حاضر در حال کار برای آوردن مکان نما پشتیبانی برای iPad است که خروجی رسانه ها ادعا می کند آن را "رود کشتی در دفتر اپل در پاییز امسال."

اما یک گزارش جدید که از آستانه ذکر است که مایکروسافت ممکن است اضافه کردن مکان نما پشتیبانی از سقوط به این معنی که باید زودتر از اصلی گزارش ادعا می کند. متاسفانه فراتر از جدید بازه زمانی مایکروسافت نمی های دیگر به اشتراک گذاری اطلاعات در مورد مکان نما پشتیبانی برای کار بر روی iPad.

پس مایکروسافت را حفظ خواهد کرد فردی دفتر برنامه مانند Word, Excel, PowerPoint, در علاوه بر این به واحد برنامه وجود دارد شانس است که با پشتیبانی مکان نما را به هر یک از این برنامه ها و همچنین هنگامی که دفتر اصلی برنامه آن می شود.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن