چرا این سیاه چاله قلب "ضرب و شتم" بنابراین به طور منظم ؟

ستاره شناسان کشف کرده اند که ضربان قلب از یک سیاه چاله که برای اولین بار شناسایی شده در سال 2007. زننده موج ا

توسط EMROOZTAFAHOM در 23 خرداد 1399
  • ستاره شناسان کشف کرده اند که ضربان قلب از یک سیاه چاله که برای اولین بار شناسایی شده در سال 2007.
  • زننده موج انرژی است که تصور می شود ناشی از سیاه چاله بلع تا مواد اطراف آن ثابت ضرب و شتم بسیار غیر معمول است.
  • سیاه چاله قلب "ضربان" یک بار در هر ساعت است و برای حداقل یک دهه گذشته به گفته محققان.

اولین ضبط "ضربان قلب" از یک سوراخ سیاه و سفید شناسایی شد راه بازگشت در سال 2007. در آن زمان چیزی از آنومالی; پالس موج انرژی منشعب از محل به عهده گرفت از یک سیاه چاله در فواصل منظم. آن را به طور منظم مشاهده 2011, اما وقتی همه چیز پیچیده شده است.

ماهواره ای سخت افزاری است که رعایت سوراخ سیاه و سفید دیگر نمی تواند آن را تشخیص به دلیل دخالت از خورشید است. سیگنال مسدود شده بود و ستاره شناسان منتظر هفت سال قبل از خط دید ترمیم شد و اندازه گیری های جدید می تواند گرفته شود. قابل ملاحظه ای آن را هنوز هم وجود دارد و آن را هنوز هم ضرب و شتم در همان فواصل منظم.

سیاه چاله ها خوراک در هر موضوع اتفاق می افتد ، آن را فقط به آنچه انجام می دهند. آنها در همه چیز از جمله نور, اما آنها هنوز هم می تواند با تابش انرژی به فضا و آنها تمایل به انجام این کار به عنوان آنها در حال بلع چیز.

اعتقاد بر این است که همه یا حداقل بیشتر سیاه چاله ها احاطه شده توسط یک حلقه از مواد شناخته شده به عنوان یک اتحاد دیسک. این دیسک ساخته شده است تا از گرد و غبار و گاز و حتی بیت ها و قطعه از اشیاء بزرگ مانند سیارات شده اند که از هم جدا شده توسط سیاه چاله است. این رفتار معمولی اما آن را فوق العاده نادر برای دیدن انرژی زننده از یک سیاه چاله در چنین ثابت و قابل پیش بینی هستند. پژوهش منتشر شده در Monthly Notices of the Royal فصل های جامعه.

"تنها سیستم های دیگر ما می دانیم که به نظر می رسد به انجام همان چیزی است که یک 100,000 بار کوچکتر از ستارگان با جرم سیاه چاله در کهکشان راه شیری تغذیه توسط یک باینری همدم ستاره با نسبت کوچکتر luminosities و دستخطی" پروفسور کریس انجام می شود یکی از شرکت کنندگان در پژوهش در بیانیه ای گفت. "این به ما نشان می دهد که ساده سنجشها با سیاه چاله جرم کار حتی برای نادرترین نوع رفتار است."

با وجود اینکه قادر به مشاهده ضربان قلب در طی چندین سال این مکانیسم ها در کار باقی می ماند یک رمز و راز است. ما می دانیم که زمانی که یک سیاه چاله چلچله یک تکه بزرگ از مواد آن می تواند تولید یک انفجار انرژی ولی در این دهه زننده ضرب و شتم است که واقعا غیر معمول است.

"این ضربان قلب شگفت انگیز است!" دکتر Chichuan جین نویسنده سرب از کار در بیانیه ای گفت. "این ثابت می کند که چنین سیگنال های ناشی از یک سیاهچاله ابر پرجرم می تواند بسیار قوی و مداوم است. آن را نیز فراهم می کند بهترین فرصت برای دانشمندان برای بررسی بیشتر ماهیت و منشاء این سیگنال ضربان قلب."

مایک Wehner گزارش شده در تکنولوژی و بازی های ویدئویی در دهه گذشته پوشش اخبار و روند در VR, زومیت, گوشی های هوشمند و آینده تکنولوژی. اخیرا مایک به عنوان تکنولوژی سردبیر در روزانه نقطه و برجسته شده است در ایالات متحده آمریکا امروز Time.com و تعداد بی شماری از وب سایت های دیگر و رسانه ها نسخه قابل چاپ. عشق خود را از گزارش دوم به او بازی اعتیاد.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب