مایکروسافت در حال بررسی یک مشکل که باعث Surface Pro 7 به تعطیل به طور تصادفی

از دسامبر 2019 ما شده دیدن Microsoft Surface Pro 7 کاربران گزارش یک مسئله است که باعث هیبریدی لپ تاپ به تعطیل به صورت تصادفی. مایکروسافت در نهایت اذعان کرد مشکل است.

مایکروسافت فروم آب گرفتگی است با پتانسیل رفع

 
بیش از 500 کاربران گزارش داده اند اشکال و به نظر می رسد همه Surface Pro 7 مدل متاثر شده اند. تا زمانی که این شرکت بیرون می آید با یک ثابت دائمی نهفته صاحبان ممکن است بخواهید سعی کنید یک راه حل است که ثابت شده است این موضوع برای برخی از صاحبان حداقل.
 
این راه حل شامل تغییر به طور پیش فرض زمان خواب از 5 دقیقه تا 1 ساعت و اگر چه برخی از کاربران پیدا کرده اند و موفقیت با این ترفند آن را در یک پتو حل است. چیزهای دیگر است که شما ممکن است بخواهید سعی کنید شامل طولانی با فشار دادن دکمه پاور به مدت حداقل 5 ثانیه در هنگام خاموش شدن اتفاق می افتد.
 
اگر این کار نمی کند و یا شما می توانید سعی کنید با استفاده از سطح تشخیصی ابزار برای گرفتن قابلیت اطمینان تاریخچه 2-در-1 لپ تاپ در یک عکس و ارسال آن به مایکروسافت را پشتیبانی مشتریان بنابراین تیم می تواند بررسی اینکه آیا اشکال دیگری است که باعث این مسئله است.
 
در عین حال یکی دیگر از راه حل است دانلود اینتل گرافیک مرکز فرماندهی برنامه از فروشگاه مایکروسافت و روشن نمی کردن ‘پنل خود Refresh’ به صورت “باتری” و “وصل” قبل از راه اندازی مجدد دستگاه.
 
برای دستورالعمل های دقیق تر شما می توانید سر به مایکروسافت فروم که در آن کارکنان و صاحبان دستگاه به طور یکسان نشان می دهد راه حل های بالقوه.
 
شما همچنین باید مطمئن شوید که شما Surface Pro 7 به روز است و اگر شما نمی دانید که در صورتی که مورد بررسی برای به روز رسانی.
 
اگر مشکل هنوز هم ادامه دارد مطمئن است که مایکروسافت به طور فعال در حال بررسی مشکل و امیدوارم رفع خواهد شد نورد در چند روز برای حل این مسئله به طور دائم.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>