T-Mobile است که به دنبال جمع و جور کردن کالیفرنیا 5G و ایجاد شغل ادغام الزامات

پس از نزدیک به دو سال مبارزه است که تا به حال تمام مواد قانونی و نظارتی صابون اپرا T-Mobile در نهایت اعلام کرد

توسط EMROOZTAFAHOM در 5 تیر 1399
پس از نزدیک به دو سال مبارزه است که تا به حال تمام مواد قانونی و نظارتی صابون اپرا T-Mobile در نهایت اعلام کرد که اتمام آن هزینه بسیار شایع و فوق العاده مهم با حداکثر سرعت دویدن ترکیب در تاریخ 1 آوریل.
اما در واقع قبل از "جدید T-Mobile" ایجاد کردم چراغ سبز از, California Public Utilities Commission که باقی مانده تنها چنین دولت holdout تا مارس 16. همانطور که انتظار می رود CPUC را دیر تصویب آمد با یک لیست طولانی از شرایط و رشته های متصل است که T-Mo در ابتدا به نظر می رسید مایل به افتخار.
در حالی که آن را به طور کامل روشن نیست اگر بود که تا کنون مورد T-Mobile, Sprint و ویرجین موبایل را به طور مشترک تقاضای CPUC روز دوشنبه برای برخی از تغییرات بسیار قابل توجهی از شرایط و ضوابط اعمال شده یک زن و شوهر از سال پیش. وجود چیزهای بزرگ این کشور به سرعت در حال رشد سوم-بزرگترین ارائه دهنده خدمات بی سیم می خواهد تجدید نظر حداقل دو نفر از که باید نشان دهنده مسائل علاقه زیادی برای کالیفرنیا.

سرعت فعلی اهداف امکان پذیر نیست

زمانی که CPUC پاک T-موبایل/با حداکثر سرعت دویدن ادغام در ماه آوریل تعداد آن یک انتظار بود که همراه 5G شبکه را قادر می سازد دسترسی به سرعت حداقل 100 مگابیت در ثانیه برای 99 درصد از طلایی "دولت" جمعیت تا پایان 2026 و 300+ مگابیت در ثانیه برای 93 درصد از کالیفرنیا تا پایان سال 2024.

 

به جای "سازمان ملل متحد حامل" است که به دنبال یک فرمت به 2026 برای 300 مگابیت در ثانیه 5G هدف این استدلال که CPUC به اشتباه تنظیم 2024 قطع با تکیه بر تاریخ استفاده شده توسط T-Mobile در ابتدای تصویب قانونی روند.

به عبارت دیگر 2024 5G هدف شده اند امکان پذیر است اگر ادغام بسته شده بود در سال 2018 بود که بدیهی است که چنین نیست و در واقع به نظر می رسد را کاملا حس خوب. آن باقی مانده است دیده می شود اگر CPUC موافق با اعتبار جدید T-Mobile شش سال ساخت-از مدل شبکه به ویژه هنگامی که همچنین به در نظر گرفتن این موضوع از روش set مورد استفاده قرار گیرد برای تایید این تعهدات.

در حالی که شبکه تلفن همراه اپراتور می خواهد تمام اندازه گیری می شود بر اساس FCC درایو تست کالیفرنیا اصلی نظارتی آژانس است فشار برای تست روش که "به ناچار در نتیجه نظارتی و عدم اطمینان به طور بالقوه متناقض" نتیجه ای که خواهد شد و سپس بالا بردن "فدرال پیشدستی نگرانی" باعث "غیر ضروری" مشکلات و مجادلات.

سود کار خود را? فراموش نکنید در مورد آن!

اگر شما اتفاق افتاده است به دنبال T-Mobile را نزدیک به دو سال تلاش از فروش ادغام به هر دو آمریکایی و مقامات آمریکایی در مکان های شما ممکن است به یاد داشته باشید و سپس مدیر عامل John Legere وعده ساخته شده در آوریل 2019 از یک کار بزرگ ایجاد پروژه. اعداد صدا کاملا ذهن باد از جمله 5,600 جدید مراقبت از مشتری شغل تا سال 2021 به تنهایی و اشتغال 7,500+ بیشتر متخصصان مراقبت تا سال 2024 از مستقل شرکت می کرده اند.

تحت شرایط مارس 16 تصویب چوب خط حساب کردن از ترکیب مشاغل در کالیفرنیا قرار بود در نهایت پرش "توسط حداقل 1000" در مقایسه با تعداد کل زمان T-Mobile و Sprint کارکنان. اما T-Mo به نظر می رسد به طور ناگهانی متوجه این موضوع خاص مورد نیاز است "به خوبی در خارج از کمیسیون قضایی و تاسیس اهداف سیاست."

به این ترتیب به نظر می رسد بهترین کالیفرنیا امیدواریم که می تواند در این زمان تعدادی از مشاغل به همان بماند برای آینده قابل پیش بینی است که در واقع آنچه T-Mobile و Sprint به طور داوطلبانه متعهد به حق کردن خفاش.

سرخابی برجسته که با اضافه کردن به عنوان بسیاری از وقت موقعیت به عنوان CPUC می خواهد همچنین می تواند "به ویژه سنگین و غیر قابل توجیه در زمان COVID-19 بحران" که دوباره منصفانه اما بعید به نظر می رسد به طنین انداز با شدت سختگیرانه کمیسیون امور خارجه.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب