پیام ها در iOS 14 می شود اشاره در چت روم دوخته مکالمات

همانطور که انتظار می رود اپل اعلام کرد که نام تجاری در iOS جدید 14 در WWDC و آن یک به روز رسانی شایسته از هیجان است. همراه با پیشرفت های متعدد برای iOS, ویدجت, نقشه های اپل و نرم افزار مدیریت اپل جدیدترین سیستم عامل های تلفن همراه به ارمغان خواهد آورد یک دسته از ویژگی های جدید به پیام: دوخته مکالمات تنوع بیشتر به Memoji و بهبود چت گروهی را تجربه کنند.

دوخته مکالمات

به طور پیش فرض پیام های app در سیستم عامل iOS طراحی شده است برای قرار دادن تمرکز خود را بر روی جدید ترین متون. اما همه ما مخاطبین مورد علاقه و بسیاری از ما حداقل در یک چت گروهی می شود آن را با دوستان و یا همکاران.

پیام ها در iOS 14 به شما اجازه پین مکالمات به طوری که آنها همیشه به نظر می رسد در بالای لیست شما. به پین یک مکالمه شما کش رفتن به سمت راست و شیر پین. به طور طبیعی شما می توانید pin شخصی چت و گفتگو. با چت گروهی در کنار پین شما را ببینید آیکون برای کسی که اظهار نظر بیشتر شده است.

بهبود چت گروهی

صحبت از چت گروهی آنها مشخصی در محبوبیت بیش از چند ماه گذشته به همین دلیل است که این پیام های جدید ویژگی های بیش از خوش آمدید. اول از همه, شما قادر خواهید بود برای پاسخ به پیام های خاص در یک گروه چت. شما همچنین قادر خواهید بود برای مشاهده این پاسخ در جداگانه تمیز-به دنبال موضوع است.

اشاره به یک فرد خاص در چت گروهی نیز به پیام. فقط تایپ چند حرف اول نام کسی و یک پیشنهاد به طور مستقیم پیام خواهد شد تا پاپ. شما باید گزینه ای را برای مطلع شدن از پیام های جدید در یک گروه چت تنها زمانی که شما ذکر شده است.

جدید گزینه های شخصی برای Memoji

آیا شما همیشه می خواستم برای اضافه کردن یک ماسک صورت را به خود Memoji? این تنها یکی از بسیاری از گزینه های سفارشی سازی جدید در حال آمدن به اپل آواتار با iOS 14. جدید نرم افزار معرفی انواع سبک های مو و کلاه به شما اجازه بیان بهتر از سرگرمی خود را حرفه ای و یا شخصیت. در میان سبک های نشان داده بودند یک دوچرخه و یک مامور اتش نشانی کلاه ایمنی همراه با یک تکاور و یک کلاه سرآشپز.

Memoji نیز گرفتن سن بیشتر گزینه ها و جدید برچسب: آغوش, fistbump و سرخ شدن.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>