Coronavirus واکسن ممکن است در سال 2020 آماده, اما نمی 'بانک در این

ما نباید انتظار coronavirus واکسن در سال 2020 به گفته دکتر تام Inglesby از دانشگاه جانز هاپکینز. توسعه واکسن

توسط EMROOZTAFAHOM در 29 اردیبهشت 1399
  • ما نباید انتظار coronavirus واکسن در سال 2020 به گفته دکتر تام Inglesby از دانشگاه جانز هاپکینز.
  • توسعه واکسن طول می کشد زمان طولانی و نیاز به آزمایش های گسترده حتی زمانی که دانشمندان در حال کار در سرعت فوق العاده خطرناک.
  • بازدید BGR صفحه اصلی برای داستان های بیشتر.

ما در حال حاضر سال به رمان coronavirus همه گیر و در حالی که اجتماعی فاصله و اقامت در خانه سفارشات کمک کرده اند به سرعت گسترش این بیماری واکسن می تواند همه چیز را یک کل خیلی آسان تر است. ما هشدار داده شده است پس از شروع از همه این است که در انتظار یک واکسن قبل از سال 2021 احمق بود اما با دانشمندان ردیابی سریع توسعه چندین واکسن نامزدها وجود دارد امید است که ممکن است در دسترس باشد هر چه زودتر به جای بعد.

در حال حاضر در مصاحبه با ان بی سی نیوز, مدیر مرکز بهداشت امنیتی در Johns Hopkins Bloomberg School of Public Health, Dr. تام Inglesby می گوید: ما می توانیم امیدوار باقی می ماند اما "نمی بانک در آن است."

در یک قسمت از ان بی سی دیدار با مطبوعات Inglesby به ذکر است که واکسن به طور معمول را به طور قابل توجهی طولانی تر از یک سال یا حتی یک سال و نیم به توسعه است. اما با کار زیادی که انجام شده در coronavirus تحقیقات و واکسن و توسعه این امکان وجود دارد که جدول زمانی خواهد بود به طور قابل توجهی کوتاه.

"با توجه به این که در حال حاضر 110 واکسن پروژه های در رفتن در سراسر جهان است که تمام واکسن شرکت در جهان در حال کار بر روی این در برخی از راه و با توجه به اینکه تونی Fauci و Moncef Slaoui در حال حاضر چهره های پیشرو در ایالات متحده در این پروژه و آنها هر دو بر این باورند که ممکن است من فکر می کنم آن است که ممکن است" Inglesby گفت: NBC چاک تاد. "اما همه چیز را به شکستن در راه حق و راه های بسیاری وجود دارد که ممکن است کار نمی کند. بنابراین من فکر نمی کنم ما باید در این بانک."

که یک ارزیابی منصفانه. بله کار بر روی یک coronavirus واکسن شروع سریع و همچنان ادامه دارد و در سرعت فوق العاده خطرناک در آزمایشگاه های سراسر جهان, اما این یک فرآیند ساده نیست. ایمنی و اثربخشی این واکسن باید تضمین قبل از آنها می تواند نورد و ما قطعا نمی خواهید نیمه پخته درمان ارائه شده به میلیون ها یا میلیاردها نفر از مردم که می تواند رنج می برند وخیم بهداشت و درمان عواقب.

همچنین وجود داشته است موانع با برخی از داروهای شکست در آزمایش اولیه و دانشمندان مجبور به تجدید نظر در رویکرد خود را. که از عادی وقتی که می آید به توسعه واکسن اما زمانی که تمام جهان در انتظار درمان برای تبدیل شدن به در دسترس درام اطراف کار است افزایش نمایی.

در حال حاضر ما باید به عنوان واقع بینانه که ممکن است و فرض کنیم که یک واکسن در دسترس نخواهد بود تا اوایل سال 2021 در مطلق اولین. این بدان معناست که ما نیاز به ادامه به انجام آنچه ما می توانیم برای حفظ خودمان و عزیزان ما امن از طریق اجتماعی فاصله پوشیدن محافظ پوشش صورت و اساسی پاکیزگی.

منبع تصویر: عکس بالا شرکت/شاتر

مایک Wehner گزارش شده در تکنولوژی و بازی های ویدئویی در دهه گذشته پوشش اخبار و روند در VR, زومیت, گوشی های هوشمند و آینده تکنولوژی. اخیرا مایک به عنوان تکنولوژی سردبیر در روزانه نقطه و برجسته شده است در ایالات متحده آمریکا امروز Time.com و تعداد بی شماری از وب سایت های دیگر و رسانه ها نسخه قابل چاپ. عشق خود را از گزارش دوم به او بازی اعتیاد.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب