ماسک معافیت کارت’ هستند احمقانه ترین چیزی که من دیده ام در طول بیماری همه گیر کوروناویروس

  • مردم شده اند برگزاری نمایشگاه انواع چشمگیر واکنش — که برخی از آنها به پایان رسید تا رفتن ویروسی در پاسخ به کروناویروس, ماسک صورت, مقررات, اما یک ذکر ویژه است که باید با توجه به جدید به اصطلاح “ماسک معافیت کارت.”
  • این تکثیر شده اند آنلاین و همچنین آفلاین و آنها ادعا به معاف حامل از محلی coronavirus مرتبط با ماسک صورت داد.
  • نیازی به گفتن نیست, این نیست, یک چیز واقعی و مقامات فدرال رفته اند به این مشکل در روزهای اخیر تاکید کرد که.

من فکر کردم این مجنون ویروسی تصویری از یک دسته از ضد maskers در فلوریدا رجزخوانی در مقامات دولت محلی بیش ماسک صورت حکم به کروناویروس همه گیر شد بسیار چشمگیر و انتظار ندارد برای دیدن هر چیزی آن بالا در هر زمان به زودی. اما پس از آن یک خریدار بیش از آخر هفته در یک معامله گر جو در لس آنجلس’ شمالی محله هالیوود بود, گیر افتاد, جیغ, در فروشگاه کارکنان که او thundered شد “دموکراتیک خوک” پس از گفته شده است که او نیاز به یک ماسک صورت به فروشگاه در فروشگاه. در نهایت او انداخت سبد خرید خود را بر روی زمین و حمله کردن.

اما این بیت بعدی از coronavirus مرتبط با ماسک صورت, اخبار, من می خواهم استدلال می کنند طول می کشد چیزهایی که حتی به پایین ترین سطح از جنون. اصطلاح “ماسک معافیت کارت” را آغاز کرده اند به نمایش هر دو آنلاین و IRL که معمولا ما ممکن است حتی زحمت اشاره — به جز برای این واقعیت است که کسی در زمان زمان به این نگاه واقعا رسمی (آنها نیست البته) و مقامات فدرال نیز احساس مجبور به وزن و می گویند که این کارت نیست شما می دانید یک چیز واقعی است.

شما می توانید بررسی کنید که چه کارت های شبیه به زیر است. آنها به اندازه یک کارت کسب و کار و در حالی که آنها عبارتند از: مرتب کردن بر اساس به دنبال واقعی دولت ایالات متحده مهر و موم مهر در سمت راست از روی کارت یکی سادگی که آنها جعلی است که در این چهار حرف در گوشه پایین سمت چپ: FTBA. آن می ایستد … آزادی برای نفس کشیدن آژانس.

“پوشیدن یک ماسک صورت (“شمار” جز این که کلمه غلط املایی بر روی کارت) روانی و یا فیزیکی خطر ابتلا به من” کارت خوانده شده. “بر اساس قانون آمریکایی های معلول (ADA) من نه نیاز به افشای وضعیت من به شما.”

در نور از این کارت تکثیر و حتی فروش آنلاین, Matthew G. T. Martin — آمریکا وکیل برای وسط منطقه کارولینای شمالی — منتشر شد بیانیه زیر را در مورد این کارت در نیویورک تایمز: “آیا نمی شود فریب خورده را با حیله و سوء استفاده از (US Dept. دادگستری) عقاب. این کارت انجام دهند نه زور از قانون است. این “آزادی برای نفس کشیدن آژانس’ یا ‘FTBA,’ است نه یک سازمان دولتی.”

نیز, Dept. عدالت صادر کرده است یک هشدار در مورد کارت به سادگی با اشاره به وجود “اعلان یا آگهی در اینترنت در مورد آمریکایی های معلول (ADA) و استفاده از ماسک صورت با توجه به COVID-19 همه گیر که بسیاری از آنها شامل وزارت دادگستری را مهر و موم.

“این پست بودند و نه صادر شده توسط این اداره هستند و نه تایید شده توسط این گروه است.”

به عنوان یک یادآوری CDC است تاکید کرد که در صورت ماسک ها یکی از ابزار ضروری که هر کس نیاز به نگه داشتن خود را امن از coronavirus. به طور خاص این سازمان توصیه می کند که مردم پارچه ماسک یا پوشش در زمانی که آنها در اطراف افراد خارج از خانواده خود را به ویژه هنگامی که اجتماعی فاصله دشوار است برای تمرین. که نیز به همین دلیل با کروناویروس موارد نزدیک به 2.6 میلیون نفر در ایالات متحده (با توجه به دانشگاه جانز هاپکینز) معاون رئیس جمهور مایک پنس گفت: در طول یک ظاهر در دالاس در روزهای اخیر که “ما همه را تشویق به پوشیدن ماسک در مناطق آسیب دیده. که در آن شما نمی توانید حفظ اجتماعی فاصله پوشیدن یک ماسک است که فقط یک ایده خوب به خصوص در افراد جوان است.”

اندی یک خبرنگار در ممفیس که همچنین کمک به رسانه ها مانند شرکت سریع و نگهبان. هنگامی که او را نوشتن در مورد فن آوری های او می توان قوز protectively خود رو به رشد مجموعه ای از وینیل و همچنین مراقبت از خود Whovianism و bingeing بر روی انواع تلویزیون نشان می دهد که شما احتمالا نمی خواهم.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>