مارک رافالو یک ایده عالی برای یک جدید هالک ماجراجویی

  • Avengers بازیگر Mark Ruffalo تایید شده اند وجود دارد مذاکرات با تعجب به نظر می رسد در آینده She-Hulk , مجموعه تلویزیونی, اما چیزی است که در آثار.
  • رافالو گفت که او مایل به تلافی نقش بود که بخش بزرگی از زندگی حرفه ای خود را در دهه گذشته.
  • این بازیگر حتی نشان داد نوع هالک داستان که حس را در نور از همه چیز است که اتفاق افتاده و با شخصیت است.
  • بازدید BGR صفحه اصلی برای داستان های بیشتر.

آن را نزدیک به یک سال پیش که Avengers: Endgame پیچیده از یک دهه از مارول فیلم به پایان آوردن کمان از چند تا از شش اصلی Avengers و پیشبرد داستان از هر کس دیگری که ادامه خواهد داد به نظر می رسد در طیف در فاز 4. از شش اصلی Avengers, دو کشته (بیوه سیاه و مرد آهنین و کاپیتان امریکا بازنشسته شده است. چربی ثور در سمت چپ سیاره با نگهبان در حالی که Hawkeye رو خانواده اش بازگشت.

حداقل رضایت بخش arc است که هالک را اگر چه آخر بازی را ارائه مقدار زیادی از پیشرفت های هیجان انگیز برای او. بروس بنر و هالک در بر داشت یک راه برای همزیستی اما این اتفاق افتاد خارج از دوربین. استاد هالک در حال حاضر یک ابرقهرمان محبوب نه یک هیولا سبز که دنیا متنفر شد و او یکی برای همه را به زندگی است. او احتمالا تنها شخصیت دیگر از Thanos است که می تواند زنده ماندن عظیم انرژی تخلیه بی نهایت دستکش بلند. اما آن را فقط استاد هالک تحول رخ داده است که خارج از دوربین. ما هرگز برای پیدا کردن که چرا او و ناتاشا تصمیم گرفت به دنبال یک رابطه است که به نظر می رسید به یک ضمانت تنها چند سال پیش. همچنین جدید هالک بود به سختی داده می شود هر گونه صحنه های مبارزه از توجه داشته باشید و ما هرگز به دیدن یک هالک در مقابل Thanos مسابقه برگشت.

مارک رافالو این بازیگر که با بازی قهرمان پس از ادوارد نورتون رفت از این نقش به نظر نمی رسد به انجام درشت را فقط رتبهدهی نشده است. پس از گزارش گفت که او ممکن است بازگشت در فاز 4 بازیگر نشان داد که هیچ چیز تصمیم فقط رتبهدهی نشده است. اما ممکن است بیشتر به هالک داستان و Ruffalo تا به برخی از ایده های.

اصلی شش Avengers هالک حداقل رو خود فیلم هالک باور نکردنیبازیگران نورتون. مارول را نمی تواند هر فیلم دیگر به دلیل این استودیو ندارد حقوق مربوط به شخصیت است. هالک ظاهر می شود و در دیگر طیف فیلم های, اگر چه, و به همین دلیل Ruffalo بازی بنر/هالک نقش در چهار Avengers فیلم و در Thor: Ragnarok.

اگر هر چیزی هالک رو خیلی بیشتر از زمان روی صفحه نمایش از همکار Avengers, بیوه های سیاه و Hawkeye که در نهایت خود فیلم یا سریال در فاز 4. بیوه سیاه باز خواهد شد در ماه نوامبر با فرض coronavirus همه گیر اجازه می دهد تا ما را به بازگشت به تئاتر در حالی که Hawkeye احتمالا ضربه دیزنی+ سال آینده. اما ما قطعا می خواهم عشق را به دیدن بیشتر از هالک در آینده نزدیک.

منبع تصویر: Marvel Studios

صحبت کردن به انواع مختلفی در مورد آینده خود را HBO نشان می دهد من می دانم که این بسیار درست است, Ruffalo خطاب چه خواهد شد احتمالا به عنوان یکی از مهم ترین نقش های حرفه ای خود را.

این بازیگر گفت, وجود داشته است, مذاکرات با تعجب در مورد داشتن هالک به نظر می رسد در She-Hulk, یکی دیگر از فاز 4 دیزنی+ تلویزیون نشان می دهد, اما هیچ چیز وجود دارد به طور فعال در کار است. رافالو که همچنین یکی از برجسته ترین Avengers leakers, آیا فاش کردن که آیا او به نظر می رسد در تلویزیون سری.

او گفت که او را باز به ظاهر مستقل فیلم هالک, اگر چه معلوم نیست چگونه است که اتفاق می افتد. اما او همچنین نشان داد آنچه که او می خواهم به کاوش در یک پتانسیل هالک فیلم.

“وجود دارد یک ایده است که من فکر می کنم می تواند واقعا جالب است,” او گفت:. “ما هرگز واقعا به دنبال او به زندگی خود. او همیشه نوع خاموش در سمت. او مانند ryan vanderford و Guildenstern از Avengers. این امر می تواند جالب برای پر کردن در تمام جاهای خالی در مورد آنچه اتفاق افتاده است به او در بین همه این فیلم است.”

اگر هر چیزی که مرتب سازی بر اساس یک داستان قطعا کمک به جزئیات برخی از هالک حوادث که سریع ردیابی در آخر بازی. ما می توانید ببینید چه چیزی او تا به بین بی نهایت جنگ و Endgameچگونه او تصمیم گرفت برای تبدیل شدن به استاد هالک و چگونه او به پایان رسید همه چیز با ناتاشا اگر تا کنون چیزی به پایان است. ما همچنین می تواند او را در عمل بیش از ما در آخر بازیو ما می دانیم وجود دارد یکی هالک صحنه عمل بود که در نهایت کاهش دهد. این فیلم می تواند حتی بیشتر به عقب در زمان و به ما نشان می دهد آنچه بنر را بین دیگر Avengers فیلم. شاید هالک سزاوار محدود مجموعه تلویزیونی برای کشف همه که به جای یک فیلم است.

این فقط حدس و گمان است اما من می خواهم می خواهم به آن را ببینید. و با توجه مارول توانایی بافت پیچیده داستان در این نوع از prequel فیلم و یا مجموعه تلویزیونی قطعا می تواند شامل عناصر است که می تواند کمک به حرکت اصلی MCU داستان رو به جلو است.

کریس اسمیت شروع به نوشتن در مورد اسباب بازی به عنوان یک سرگرمی و قبل از او آن را می دانستند او اشتراک گذاری نظرات خود را در فن آوری چیزهای با خوانندگان در سراسر جهان. هر زمان که او را نوشتن در مورد ابزارهای مفتضحانه او نتواند به دور ماندن از آنها اگر چه او به شدت تلاش می کند. اما این لزوما چیز بدی نیست.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود کتاب پزشکی

ایندکسر