آمازون ممنوعیت Infinite و سپس می گوید: "مهم نیست"

به روز رسانی: اطلاعات می گوید که حتی اگر آمازون گفت که آن ایمیل برای کارکنان ممنوع Infinite یک اشتباه بود, بان

توسط EMROOZTAFAHOM در 21 تیر 1399

به روز رسانی: اطلاعات می گوید که حتی اگر آمازون گفت که آن ایمیل برای کارکنان ممنوع Infinite یک اشتباه بود, بانکداری, شرکت ولز فارگو گفته است که کارکنان خود را به حذف نرم افزار از تلفن های خود را.

فقط چند روز پیش ما به شما گفت که وزیر امور خارجه مایک Pompeo بود صحبت کردن در مورد ممنوعیت یکی از محبوب ترین برنامه های موجود در App Store و Google Play Store, Infinite. کوتاه-فرم برنامه در زمان محبوبیت خود را به یک سطح جدید که جهانی همه گیر آمار; نسل Z'ers استفاده از Infinite به عنوان یک ابزار برای مبارزه با خستگی به لب همگام سازی فیلم فیلم خنده دار شوخی فیزیکی و کلیپ های که نشان داد کاربران مهارت های رقص. آنچه که احتمالا می تواند تهدید? Pompeo توضیح داد: آنچه دولت ایالات متحده است که ترس از زمانی که او گفت که آمریکایی ها باید برنامه را نصب کنید مگر اینکه آنها می خواهند اطلاعات شخصی خود را به سقوط به دست حزب کمونیست چین."

آمازون ممنوعیت Infinite از گوشی های تلفن کارکنان و سپس می گوید که این یک اشتباه بود

مثل Huawei و ZTE, Infinite متعلق به یک شرکت چینی است. و یک بار دیگر وجود دارد معمول شایعاتی که کسانی که با استفاده از این برنامه در معرض خطر هستند از داشتن اطلاعات شخصی خود را به سرقت رفته توسط نرم افزار و ارسال به پکن. چرا که دولت چین می گفته شرکت را مجبور به جاسوسی آن از طرف ایالات متحده را ممنوع کرده است Huawei از آن ایالات متحده زنجیره تامین و محدود کردن دسترسی به آن برای برش لبه تراشه. در عین حال هرگز وجود دارد هر گونه شواهد اثبات این است که تولید کننده سهام purloined اطلاعات شخصی و همه شرکت های درگیر را تکذیب کرده اند این را به عنوان به خوبی. ایالات متحده تنها کشور بازی بیس بال با Infinite توسعه دهنده ByteDancer. در آغاز این هفته Infinite گفت که آن را خارج از فروشگاه در هنگ کنگ و برنامه غیر قابل جراحی به کاربران در چند روز وجود دارد. هند نیز ممنوع برنامه.
به نیویورک تایمز می گوید: امروز که آمازون کارکنان گفته بودن از طریق ایمیل به فورا حذف Infinite برنامه از هر دستگاه است که می تواند "دسترسی آمازون ایمیل." روزنامه به دست آمده و یک کپی از داند که به کارکنان آمازون تا به امروز به حذف برنامه و یا مسدود شده از آمازون خود را حساب ایمیل. ایمیل از آمازون خواندن "با توجه به خطرات امنیتی که Infinite برنامه دیگر مجاز در دستگاه های تلفن همراه است که دسترسی آمازون ایمیل. اگر شما Infinite بر روی دستگاه شما, شما باید آن را حذف کنید 10-Jul برای حفظ دسترسی به تلفن همراه به آمازون ایمیل." آمازون کارکنان هنوز در حال مجاز به مشاهده Infinite از مرورگر خود لپ تاپ. ارتش آمریکا نیز ممنوع پرسنل با استفاده از Infinite. نکته جالب این است که در حالی که Infinite متعلق به یک شرکت چینی آن عمل نمی کند در چین است. بعلاوه همه Infinite سرور ها در ایالات متحده هستند و موضوع را به چینی ،

آمازون هنوز به موضوع اظهار نظر در این موضوع در حالی که یک Infinite سخنگو گفت که آمازون "را برقراری ارتباط به ما قبل از ارسال ایمیل خود, و ما هنوز هم نمی فهمم نگرانی های خود را." آمازون بزرگترین شرکت برای هشدار دادن به کارکنان خود را در مورد امکان ریسک امنیتی استفاده از Infinite و دومی سخنگو در ادامه گفت: "ما خوش آمدید گفت و گو بنابراین ما می تواند هر گونه مسائل که ممکن است و فعال کردن تیم خود برای ادامه شرکت در جامعه ما است. ما افتخار است که ده ها میلیون نفر از آمریکایی ها به نوبه خود به Infinite برای سرگرمی الهام و اتصال, از جمله بسیاری از آمازون کارکنان و پیمانکاران که در خط مقدم از این بیماری همه گیر."

فقط به عنوان ما قرار دادن نکات تکمیلی به این مقاله بلومبرگ گزارش داد که آمازون اعتراف کرد که آن را به حال ساخته شده است یک اشتباه است. در یک بیانیه آمازون گفت که "امروز صبح ایمیل به برخی از کارمندان ما فرستاده شد در خطا. هیچ تغییر سیاست های ما در حال حاضر با توجه به Infinite." فقط قبل از این که پیام منتشر شده توسط آمازون, Infinite منتشر شد یکی دیگر از بیانیه که گفت: "کاربر امنیت از اهمیت به Infinite – ما به طور کامل متعهد به احترام به حریم خصوصی کاربران است."


tinyurlis.gdv.gdclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب