هر coronavirus ماسک صورت خیلی راحت تر با این 70¢ لوازم جانبی

شما باید برای بارگذاری بر 3 لایه ماسک صورت آمازون پرفروش coronavirus ماسک برای 50¢ هر, و همچنین در بهتر ماسک م

توسط EMROOZTAFAHOM در 8 مرداد 1399
  • شما باید برای بارگذاری بر 3 لایه ماسک صورت آمازون پرفروش coronavirus ماسک برای 50¢ هر, و همچنین در بهتر ماسک مانند MagiCare KN95 ماسک عالی-موقعیت خطر است.
  • هر کس نیاز به پوشیدن ماسک در تمام زمانی که خارج از خانه های خود را, اما برخی از افراد پیدا کردن ماسک به تواند ناراحت کننده باشد.
  • خبر خوب: W در بر داشت فوق العاده لوازم جانبی کوچک به نام Axayinc ماسک توسعه دهنده است که متصل به هر صورت آن را به مراتب راحت تر به پوشیدن برای مدت کوتاهی از زمان و یا مدت طولانی است.

ایالات متحده شروع به بازگشایی بیش از یک ماه پیش و در حال حاضر جدید کروناویروس مورد اعداد بالا رفتن سرسام آور به عنوان یک نتیجه. درست است که هیچ کشور دیگری انجام داده است به عنوان بد به عنوان ما وقتی که می آید به کاهش گسترش COVID-19 و شما را باید کاملا آجیل به بیرون رفتن در حال حاضر بدون پوشیدن یک ماسک صورت. CDC می گوید آن را به عنوان روز روشن راست در بالای coronavirus بخش را در سایت خود: شما باید پوشیدن چهره های حفاظتی پوشش در تمام اوقات هنگامی که در. این درست که آیا شما در حال رفتن به سوپر مارکت و یا فقط گرفتن یک پیاده روی در اطراف محله خود را. و بیشتر چه چیزهایی که نمی خواهید به تغییر در هر زمان به زودی. در واقع بسیاری از پزشکان فکر می کنم ما نیاز به نگه داشتن با پوشیدن ماسک صورت خارج از خانه ما حداقل برای یک سال دیگر.

برای فعالیت های روزمره و عادی مثل بیرون رفتن انتخاب کنید تا مواد غذایی و یا گرفتن یک پیاده روی این بهترین فروش 3-طبقه ماسک صورت کامل هستند. آنها محبوب ترین ماسک های صورت در آمازون کل سایت و هزینه آنها فقط 50¢ هر تشکر یک کوپن شما می توانید کلیپ های. همچنین شما باید انتخاب کنید تا بالا-فروش MagiCare KN95 ماسک صورت برای بالاتر موقعیت خطر مانند سوار بر حمل و نقل عمومی و یا مراجعه به مطب دکتر. 20-بسته به طور معمول $70 اما آنها در فروش در حال حاضر به کمتر از 20 دلار!

Jointown ماسک صورت بسته 50 (5081) $24.99 ($0.50 / ماسک) در دسترس از آمازون
BGR ممکن است دریافت کمیسیون
خرید در حال حاضر
Magicare 4-طبقه دهان حفاظت از سر و صدا تصفیه>95% سازگار با ضد مه و گرد و غبار و ضد عاج... $18.99 ($0.95 / ماسک) در دسترس از آمازون
BGR ممکن است دریافت کمیسیون
خرید در حال حاضر

وجود دارد بسیاری از انواع مختلف ماسک صورت شما می توانید با طرح های مختلف, اما اکثر آنها در یک چیز مشترک هستند: تسمه کش که به اطراف خود گوش ناخوشایند و یا حتی دردناک باشد. که به ویژه درست است اگر شما به پوشیدن ماسک خود را برای یک دوره طولانی از زمان. خوشبختانه ما در بر داشت بسیار جذاب و لوازم جانبی را که هر گونه ماسک خیلی بیشتر و راحت برای پوشیدن دارم.

Axayinc ماسک های It در دسترس هستند در حال حاضر در آمازون در یک قیمت با تخفیف فقط $6.99 در هر 10 بسته که به معنی آنها تنها $0.70 هر. این نیست یکبار مصرف مانند ماسک صورت ذهن شما بنابراین شما می توانید استفاده مجدد از آنها را به عنوان چند بار که شما می خواهید. این توسعه دهنده ی پشت سر خود را و سپس الاستیک تسمه بر روی خود ماسک کلیپ به extender به جای قرار داده شده در پشت گوش خود را. آنها به راحتی قابل تنظیم برای مناسب کامل, و آنها بسیار راحت تر از پوشیدن ماسک و بدون. قطعا آن را امتحان کنید.

AXAYINC, 10رایانه های شخصی, سیاه, ماسک, Extender, Anti-سفت گوش محافظ فشار دارنده قلاب گوش... $6.99 در دسترس از آمازون
BGR ممکن است دریافت کمیسیون
خرید در حال حاضر

در اینجا نکات کلیدی از صفحه محصول در سایت آمازون:

  • 4 دنده قابل تنظیم ضد لغزش گوش قلاب برای یک ماسک, گوش محافظ ویژه برای کاهش درد و فشار از دوره های طولانی از زمان پوشیدن ماسک در گوش است.
  • مناسب برای ماسک های مختلف با دو نقطه اتصال و قابل تنظیم برای مناسب ترین افراد
  • طراحی شیک و بسیار سبک وزن و استریل سازگار با محیط زیست PP مواد انعطاف پذیر.
  • قابل شستشو و با دوام – این پیشانی بند ساخته شده از دوام PP مواد انعطاف پذیر است که می تواند بارها و بارها شسته شده و بدون خم شدن و سایش و پیچش یا حلقه زنی ریختن و یا انواع دیگر از تخریب.
  • برای تمیز کردن آسان – فضای مجاز: نامحدود استفاده مجدد از عدم حساسیت کاملا متناسب به سر خود را حداکثر راحتی شال, طراحی, قابل تنظیم, کمربند بی مزه ،
AXAYINC, 10رایانه های شخصی, سیاه, ماسک, Extender, Anti-سفت گوش محافظ فشار دارنده قلاب گوش... $6.99 در دسترس از آمازون
BGR ممکن است دریافت کمیسیون
خرید در حال حاضر

Follow @BGRDeals در توییتر به نگه دارید تا با آخرین و بزرگترین معاملات پیدا کنیم و در سراسر وب. قیمت ها بدون اطلاع قبلی تغییر و هر کوپن های ذکر شده در بالا ممکن است در دسترس در عرضه محدود است. BGR ممکن است دریافت کمیسیون در دستور قرار داده شده از طریق این مقاله و خرده فروش ممکن است دریافت برخی auditable اطلاعات برای مقاصد حسابداری.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب