HBO در حال ساخت 'نگهبانان' رایگان به تماشای این آخر هفته

HBO را نه قسمت از فصل اول از نگهبانان رایگان در HBO.com و در خواست از ماه ژوئن 19th, طریق, ژوئن 21st به جشن Ju

توسط EMROOZTAFAHOM در 30 خرداد 1399
  • HBO را نه قسمت از فصل اول از نگهبانان رایگان در HBO.com و در خواست از ماه ژوئن 19th, طریق, ژوئن 21st به جشن Juneteenth.
  • بدیهی است که در همان جهان به عنوان کتاب های کمیک با همین نام اما می گوید یک داستان متفاوت است که به صراحت در مورد نژاد پرستی در ایالات متحده است.
  • HBO نیز اجرا ماراتن از همه نه قسمت از نگهبانان با شروع از 1 بعد از ظهر روز جمعه.

نگهبانان یکی از شگفت انگیز ترین, جذاب, و جذاب را نشان می دهد از سال 2019 اما شما ممکن است آن را از دست رفته اگر شما نمی پرداخت برای HBO (و یا قرض گرفتن یک حساب کاربری از دوستان خود). آن را نیز فوق العاده به موقع در تظاهرات آغاز شد که در پی جورج فلوید قتل و ادامه داد: برای بیش از سه هفته. اگر شما نمی گرفتن این مجموعه در حالی که آن را پخش شما در شانس هستید چون HBO روز پنجشنبه اعلام کرد که تمام نه قسمت اول (و به احتمال زیاد تنها) فصل از نگهبانان رایگان خواهد بود برای هر کسی که به تماشای این آخر هفته.

از جمعه, ژوئن 19th طریق چهار شنبه, ژوئن 21st, همه مراقبان رایگان خواهد بود در HBO.com و رایگان در تقاضا "به عنوان یک فرمت از شبکه های مطالب ارائه برجسته سیاه تجارب صداها و قصه گوهای." نیز وجود خواهد داشت یک ماراتن نشان می دهد در HBO و HBO لاتین شروع در 1:00 p. m. ET/PT در جمعه, ژوئن 19th, فقط در صورتی که شما در حال مصرف کردن کار جمعه و به دنبال چیزی برای انجام.

در حالی که HBO را مراقبان سهام نام 1986 سری کتاب های کمیک نوشته شده توسط آلن مور و کشیده شده توسط دیو گیبونز آن همان داستان. نمایش لگد کردن با یک اجرا یا نمایش مجدد از تولسا مسابقه کشتار از سال 1921 که در آن ده ها تن از مردم کشته شدند و کل منطقه شناخته شده به عنوان "سیاه و سفید وال استریت" نابود شد. نشان می دهد و نه به صراحت در مورد نژاد پرستی و چگونه سوختگی از تعصب همچنان به شکل امروز جامعه ما.

آن را نیز شدید, سرگرم کننده, بسیار متفکر و برای کسانی از شما که مراقبت در آن عدالت به اصلی طنز ساختمان بر آن میراث و پیشبرد داستان تکان دهنده و راه معنی دار. اگر شما آن را دیده نشده است من نمی توانم آن را توصیه بسیار بیشتر و آن را فقط ممکن است کامل, سازمان دیده بان برای Juneteenth.

هنگامی که شما انجام می شود با نگهبانانHBO نیز ساخت محتوای زیر را رایگان در HBO.com از ژوئن 19 ژوئیه 2 — اینکه سرنا, Bessie, گلدبرگ Whoopi ارائه مامان Mabley, جاودانه زندگی Henrietta Lacks, ایران اسکیت, Jerrod Carmicheal صفحه اصلی ویدئوها, Lil' Rel زنده در Crenshaw, آپولو, No. 1 Ladies' کارآگاه آژانس S1/ E1 فروشگاه S2/E1 + S2/E6 Treme S1/E1 و True Detective S3/E1.

یعقوب آغاز شده پوشش تصویری بازی ها و فن آوری در دانشگاه به عنوان یک سرگرمی است اما آن را به سرعت تبدیل شد به او روشن که این چیزی بود که او می خواست به انجام این کار برای زندگی. او در حال حاضر ساکن در نیویورک نوشتن برای BGR. او پیش از این کار منتشر شده را می توان در TechHive, VentureBeat و بازی بیهوده گویی.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن