ال جی جدیدترین AirPods-کشتن واقعی بی سیم از earbuds همچنین کشتن میکروب ها و باکتری ها

در حالی که بسیاری از رقبای اپل در رشد سریع "hearables" بازار به نظر می رسد با تمرکز بر undercutting صنعت پیشرو

توسط EMROOZTAFAHOM در 5 تیر 1399
در حالی که بسیاری از رقبای اپل در رشد سریع "hearables" بازار به نظر می رسد با تمرکز بر undercutting صنعت پیشرو AirPods صف و/یا ارائه برتر عمر باتری در همین جمع و جور بدن یک شرکت در تلاش است به ایستادگی کردن با یک واقعا منحصر به فرد و کاملا غیر متعارف از ویژگی های.
در علاوه بر این به شارژ کوچک هدفون هنگامی که شما با استفاده از آنها گفت: در مورد وعده "افزایش بهداشت" با از بین بردن 99.9 درصد از E. coli و S. aureus از hypoallergenic سیلیکون گوش ژل و درونی مش از HBS-FN6 جوانه. با توجه به ال جی "مطالعات متعددی نشان داده اند که از earbuds بندر می تواند باکتری ها بیشتر از یک آشپزخانه تخته برش" که نه تنها برای تلفن های موبایل کاملا منزجر کننده نیز منجر به "بالقوه عفونت گوش."

که یک خطر جدید LG تن رایگان نوع ادعا به کاهش عظیم 99.9 درصد با توجه به زمینه بهداشت عمومی و سیاسی ما می شود بی مبالات به نقطه ای از ویروس ها و باکتری ها دو چیز بسیار متفاوت است.

 

هنوز, آن را سخت به انکار درخواست تجدید نظر از این تمیز کردن خود واقعی بی سیم از earbuds است که با هدف به ترکیب معمولی سبک و با قابلیت منحصر به فرد سلامت-حفاظت از فن آوری است. ضمنا در صورتی که شما نگرانم بزرگترین تفاوت بین HBS-FL7 مدل منتشر شده در ماه ژانویه و در این همه جدید "high-end" HBS-FN6 نوع دوم را "کانال از نوع" طراحی امیدوار کننده برای ارائه راحت تر و مناسب تر از خود "نیمه باز" پیشگامان.

در ضمن lower-end جدید LG HBS-FN4 نسخه به نظر می رسد برای آمدن بدون نوآورانه UVnano شارژ مورد در حالی که به اشتراک گذاری همه چیز با HBS-FN6 واقعی بی سیم از earbuds از جمله "واقعی صوتی" کیفیت صفحه نصف النهار انزوا سر و صدا قابلیت (که همان است که فعال لغو سر و صدا ذهن شما) IPX4 مقاومت در برابر آب, آسان, گوگل دستیار و سیری دسترسی و همچنین شش ساعت عمر باتری به عنوان استاندارد و 18 ساعت اضافی استقامت از این مورد است.
برای برخی از دلیل LG ماندن مادر در قیمت های خرده فروشی از هر دو این AirPods رقبا است که به ندرت نشانه خوبی است اما در سمت روشن تن رایگان خانواده برنامه ریزی شده است به گسترش به "کلید بازارهای اروپا و آمریکا شروع ماه آینده" بنابراین ما باید برای پیدا کردن همه چیز را نسبتا به زودی.


tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن