افسانه ای ایران حوا آنلاین در حال آمدن است به آندروید و iOS در ماه اوت

EVE آنلاین یکی از آن بازی است که می تواند به نوبه خود یک شرکت کوچک به یکی از بزرگ یک شبه. فضای مبتنی بر موبای

توسط EMROOZTAFAHOM در 7 مرداد 1399
EVE آنلاین یکی از آن بازی است که می تواند به نوبه خود یک شرکت کوچک به یکی از بزرگ یک شبه. فضای مبتنی بر موبایل, توسعه یافته توسط ایسلندی استودیو بازی CCP رسیده 500,000 مشترکین در آغاز سال 2013. در آن عصر طلایی MMORPGs و حوا آنلاین یکی از مهمترین و از نظر مالی پرکار بازی از این نوع است.یکی علاقه مفهوم معرفی شده توسط EVE آنلاین است "griefing" به عنوان بازیکنان مجاز به سرقت از یا گرفتن بازیکنان دیگر بدون اینکه برای آن مجازات شوند. چهار سال پیش, توسعه, بازی CCP انتشار رایگان-به-بازی, نسخه حوا آنلاین است که شامل محتوای محدود.

در اوایل سال جاری CCP Games اعلام کرد که حوا پژواک, نسخه موبایل انتقادی-تحسین ایران به تعویق خواهد افتاد با توجه به COVID-19 بیماری همه گیر. اوایل امروز توسعه در نهایت تایید کرد که حوا پژواک آن را به اندروید و iOS در اوت 13.

حوا پژواک خواهد شد از ویژگی های بزرگ ماندگار جهان بیش از 8k+ منظومه شمسی است. پس از این است که در یک گودال ماسهبازی MMO بازیکن آزاد خواهد شد را انتخاب کنید راه خود را از طیف گسترده ای از گزینه های, تجربه اکتشافات فضایی و همچنین PvP و PvE جنگ و معدن, تجارت و اقتصاد پیچیده است.

این بازی خواهد بود, رایگان-به-بازی در هر دو سیستم عامل وجود دارد هیچ دلیلی برای آن را امتحان کنید اگر گوشی خود را با پشتیبانی از الزامات آن است. البته انتظار بازی سنگین در برنامه خریدهای اما اگر آن را مانند نسخه PC, شما نمی خواهد که برای خرید هر چیزی برای یک زمان بسیار طولانی است. هر کسی می تواند در حال حاضر قبل از ثبت نام در فروشگاه Google Play به مطلع می شود زمانی که بازی برای دانلود در دسترس است.
tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب