به بیرون درز توجه داشته باشید کهکشان 20 فوق العاده 5G مطبوعات ارائه, نشان می دهد, دوربین, دست انداز و بیشتر

سامسونگ توجه داشته باشید کهکشان 20 فوق العاده است و انتظار نمی رود به اولین بازی رسمی خود را تا اوایل ماه اوت

توسط EMROOZTAFAHOM در 12 تیر 1399

سامسونگ توجه داشته باشید کهکشان 20 فوق العاده است و انتظار نمی رود به اولین بازی رسمی خود را تا اوایل ماه اوت اما امروز با بیش از یک ماه باقی مانده به رفتن, سامسونگ, روسیه به طور تصادفی منتشر شده (از طریق

) آنچه به نظر می رسد دو رسمی مطبوعات ارائه 5G گل سرسبد.

سامسونگ به طور کامل استقبال گسترده ماژول دوربین


همخوانی زودتر CAD مبتنی بر ارائه حسن نیت ارائه میدهد از Steve Hemmerstoffer و چندین زودتر گزارش توجه داشته باشید کهکشان 20 Ultra مطبوعات ارائه در سوال ویترین یک دوربین دست انداز در گوشه بالا سمت چپ است که به چندین سنسور.پیشرو راه گزارش شده است که یک 108 مگاپیکسلی است که به احتمال زیاد قرض گرفته شده از کهکشان S20 فوق العاده. به تمرکز بر روی خروجی با کیفیت و سودمندی هر چند شرکت کره جنوبی است که در این زمان برنامه ریزی برای محدود کردن دیجیتال زوم 50X به جای 100X فضای زوم.

که باید همراه با جدید 13 مگاپیکسلی periscope زوم تیرانداز به جای 48-مگاپیکسل اجرای آن استفاده شد در اوایل این سال است. احتمالا 5X زوم اپتیکال پشتیبانی خواهد شد اما مشخصات دقیق هنوز به نشت.

تکمیل سمت چپ ماژول دوربین است که گزارش 12 مگاپیکسلی فوق العاده زاویه تیرانداز است که مانند دوربین اصلی احتمالا قرض گرفته شده از کهکشان S20 سری.

نشسته در کنار مذکور دوربین یک فلش LED قرار گرفته در گوشه بالا سمت راست از ماژول و آنچه به نظر می رسد به یک سیستم فوکوس خودکار لیزری. سامسونگ رو چند فوکوس اتوماتیک مسائل با 108-سنسور مگاپیکسلی در اوایل این سال و امیدوار است برای جلوگیری از آنها را با توجه داشته باشید کهکشان 20 فوق العاده.

عارف مس است نام سامسونگ رنگ های جدید

سامسونگ توجه داشته باشید کهکشان 20 فوق العاده است و انتظار می رسند در دو رنگ سیاه و مس. این مجموعه ای خاص از مطبوعات ارائه نقد دومی که بنا بود به بازار عرضه شده به عنوان عارف مس زمانی که آن را ضربه قفسه های بعد از این سال.

مانند اخیر اپل و گوگل flagships سامسونگ به نظر می رسد که تصمیم گرفتند برای مات بر روی گوشی های هوشمند. این بدان معناست که دستگاه باید احساس بهتر در دست می شود و کمتر در معرض ابتلا به اثر انگشت.

این بسته همراه با یک قاب فولاد ضد زنگ در رنگ همان است که خانه را به یک کلید ولوم و کلید روشن و خاموش در سمت راست. نیز وجود دارد که مطابق با S Pen stylus همانطور که قبلا انتظار می رود.

سامسونگ توجه داشته باشید کهکشان 20 Ultra, مشخصات, اعلام, تاریخ انتشار,

در علاوه بر این به همه چیز ذکر شده در بالا توجه داشته باشید کهکشان 20 فوق العاده است که انتظار می رود به ارائه پیکسل, چیپ 865 در آمریکای شمالی و چین و کره جنوبی و منتشر نشده Exynos 992 در اروپا و دیگر بازارهای بین المللی است.

نیز وجود دارد که انتظار می رود 12GB RAM و 128 GB از ذخیره سازی داخلی به عنوان استاندارد. سامسونگ به احتمال زیاد اولین یک UI 2.5 خواهد شد که بر اساس آندروید 10 اگر چه یک به روز رسانی برای آندروید 11 و یک UI 3.0 است که انتظار می رود تا پایان سال است.

توجه داشته باشید کهکشان 20 فوق العاده باید رسمی در یک رویداد Unpacked در چهار شنبه 5 اوت در کنار استاندارد توجه داشته باشید کهکشان 20. قبل از سفارش برای هر دو گوشی در حال انتظار برای شروع پس از مدت کوتاهی پیش از انتشار در اواخر ماه اوت یا اوایل سپتامبر.

بسیار پیش بینی Galaxy برابر 2 است همچنین انتظار می رود به ظاهر در این مراسم به عنوان Galaxy Z تلنگر 5G. این دستگاه ها بعید است که شروع به حمل و نقل تا بعد از آن در سال ،


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب