پیشرو طراح تراشه برای فروش و Nvidia است نامزد برتر برای خرید شرکت

ARM Holdings است نیمه هادی طراحی شرکت که CPU پردازنده در “هسته ای” از چیپ ست های مورد استفاده در بسیاری از دستگاه های تلفن همراه. در حال حاضر متعلق به ژاپن SoftBank بازو است تا برای فروش و شرکت در نظر گرفته است که نامزد برتر به خرید این کارت گرافیک Nvidia با توجه به بلومبرگ. دومی بزرگترین تولید کننده جهان از واحد پردازش گرافیکی یا GPU چیپس و خریداری شده توسط SoftBank در سال 2016 برای 32 میلیارد دلار.

خواهد Nvidia تا پایان خرید ARM Holdings? اپل ظاهرا علاقه مند در یک معامله

با توجه به کسانی که آشنا با معامله آن می تواند در نهایت به عنوان بزرگترین نیمه هادی معامله در تاریخ است. منابع ذکر شده توسط بلومبرگ گفت که هیچ تضمینی وجود ندارد که Nvidia به پایان خواهد رسید تا دستیابی به عنوان بازوی bidders دیگر می تواند سطح و SoftBank می تواند تصمیم به چرخش بازو و آن را در داد و ستد عمومی در عمده مبادلات سهام. جدید Street Research LLP می گوید که این شرکت می تواند به ارزش 44 میلیارد دلار اگر به دنبال یک مکان ارائه و ممکن است رسیدن به یک ارزیابی به عنوان بالا به عنوان $68 میلیارد دلار تا سال 2025. چرا که بازوی فناوری و طرح های مورد استفاده در دستگاه های متصل, شبکه, تجهیزات, و بیشتر.

مدیر عامل شرکت SoftBank Masayoshi پسر به تازگی شروع به فروش برخی از آن tech قطعات از جمله سهم بزرگی در T-موبایل. سافت خریداری شده 78 درصد از حداکثر سرعت دویدن در سال 2013 پس از ضرب و شتم کردن ظرف شبکه حامل. آن را دریافت T-Mobile سهام در دومی ادغام با حداکثر سرعت دویدن. پسر در اصل به حال امید زیادی برای بازوی گفت: در زمان خرید آن توسط SoftBank که خرید از شرکت انگلیسی بود که “یکی از مهم ترین ادغام” است که او تا کنون ساخته شده است. این دو شرکت کار می کرد از یک طرح به افزایش هزینه های طرح های تراشه و جدید hirings اساسا در حال گسترش و سرمایه گذاری در این شرکت قبل از کند کردن روند پیش از بازگشت به بازارهای سهام.

Nvidia ممکن است خواستگار برای بازو دیده است ارزیابی آن افزایش می یابد توسط یک عامل از بیش از 20 برابر بیش از فقط پنج سال گذشته به تنهایی. در اوایل این ماه شرکت بود-برای لحظه ای کوتاه به ارزش بالاتر از اینتل. اصلی این شرکت ادعا می کنند به شهرت در یک زمان به فروش گرافیک تراشه های به کار گرفته شده توسط پارسه. اما در حال حاضر Nvidia گسترش کسب و کار خود به خود رانندگی اتومبیل و هوش مصنوعی در مراکز داده است و در حال حاضر به ارزش نزدیک به 250 میلیارد دلار.
در حالی که به دنبال در اطراف برای خریداران بالقوه برای بازوی SoftBank گزارش با نزدیک شدن اپل به دیدن اگر آن را به حال هیچ علاقه ای به تراشه طراح. اپل تا به حال فقط علاقه به اندازه کافی برای نشستن برای بحث های مقدماتی اما مردم آشنا با این موضوع گفت که در پایان روز هیچ بهره اپل ، این منابع ناشناس اشاره کرد که اپل و انویدیا نیستند مناسب; بعد از همه وجود دارد ممکن است برخی از مسائل قانونی در مورد اپل داشتن یک شرکت که تجهیزات آیفون رقبا با هسته های CPU. علاوه بر این خرید ممکن است بزرگترین در تاریخ اپل. دومی معمولا چوب برای ساخت کوچک استراتژیک ادغام. قبلا بزرگترین معامله تا کنون اعلام شده توسط اپل بود به 3 میلیارد دلار خرید Beats Audio اعلام کرد در سال 2014 ، بازوی بسیار مهم شرکت تا آنجا که اپل نگران است. شرکت هسته های CPU نقش مهمی در اپل سفارشی چیپست.

یک تولید کننده تلفن همراه مانند اپل را مقدار زیادی از بررسی دقیق توسط سازمان های نظارتی اگر آن ساخته شده است یک بازی برای بازو به خصوص آنهایی که در مقابله با ضد تراست مسائل. خدا می داند که با نرم افزار فروشگاه در مرکز تحقیقات این خواهد بود که آخرین چیزی که اپل در حال حاضر نیاز دارد. شرکت های دیگر با استفاده از بازو معماری مخالفت با خرید آن توسط یک رقیب گوشی تولید. خواهد بود وجود دارد نگرانی در مورد اینکه آیا نندگان ادامه به اجازه رقبا برای دسترسی به بازو مجموعه آموزش. به سادگی قرار دادن دومی چیزی است که می دهد CPU جهت می دهد و آن وظایف را انجام دهد.

ممکن است آن را سخت برای SoftBank برای پیدا کردن یک خریدار برای بازوی اگر چه Nvidia علاقه به نظر می رسد جدی است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de