اپل شریک Wistron به فروش می رساند, آن, آی فون, امکانات تولید

اپل آی فون واحد مونتاژ قرارداد تولید کنندگان مانند Foxconn Wistron و Pegatron. هر سه شرکت مستقر در خارج از تای

توسط EMROOZTAFAHOM در 31 تیر 1399
اپل آی فون واحد مونتاژ قرارداد تولید کنندگان مانند Foxconn Wistron و Pegatron. هر سه شرکت مستقر در خارج از تایوان به این معنی که هیچ آی فون تا کنون تولید شده است توسط یک شرکت مستقر در سرزمین اصلی چین است. است که تا به حال. با توجه به بلومبرگ ، Luxshare Precision Industry Co. به دست آورد تا بخشی از Wistron که مونتاژ آی فون. Luxshare واقع شده در سرزمین اصلی و برخی از تحلیلگران بر این باورند که این حرکت را با قرار دادن اپل در نور مطلوب تر تا آنجا که پکن نگران است.

Luxshare را تبدیل به اولین شرکت مستقر در سرزمین اصلی چین به جمع آوری آی فون اپل

تسای مینگ-fang صنعتی اقتصاددان در تایپه مبتنی بر Tamkang دانشگاه می گوید که با اضافه کردن Luxshare به عنوان یک مقام رسمی آیفون اسمبلر اپل قادر خواهد بود به کاهش آن اشتغال هزینه های که ارزان تر هستند در سرزمین اصلی از در تایوان است. Tsai و می گوید: "اپل معرفی Luxshare به آی فون مونتاژ کسب و کار برای کاهش بیشتر هزینه های خود را در حالی که این نشان می دهد که شرکت تایوانی در حال شروع به (دریافت) خلاص شدن از شر اپل کسب و کار است که کم حاشیه. این تغییر ممکن است بیشتر فشار تایوانی شرکت به کوچ کردن از چین به عنوان حاشیه در ادامه به لغزش به عنوان قرارداد تولید می شود بیشتر استاندارد شده است." سرمایه گذاران پیش بینی دو باقی مانده تایوان بر اساس آی فون اسمبلر Foxconn و Pegatron از دست دادن برخی از آی فون خود را مونتاژ درآمد به Luxshare. Pegatron سهام از دست حدود 4 درصد است در حالی که Foxconn سهام تضعیف 1.4%.
اپل شده است و به دنبال گسترش مکان های که در آن مونتاژ آیفون و دیگر محصولات. این شرکت گفته است که آن را می خواهم به حرکت می کند 20 درصد از آیفون تولید از چین به طوری که آن را نمی خواهد در هر مالیات بر واردات است که ایالات متحده ممکن است تحمیل برابر محصولات حمل به دولت از کارخانه های چینی. محدود آیفون مدل نوتبوک در کارخانه در هند واقع شده و حدس و گمان وجود دارد که اپل در نهایت تبدیل به ویتنام برای تولید آن محصول مهم است.
Luxshare است نه یک شرکت ناشناخته تا آنجا که اپل نگران است. آن است که بزرگترین تولید کننده جهان از اپل بی سیم بلوتوث AirPods. دومی یکی از غول تکنولوژی محبوب ترین دستگاه ها است و بخشی از آن به سرعت در حال رشد Wearables, خانه و کسب و کار لوازم جانبی همراه با دیده بان اپل. Luxshare قادر بود برای به دست آوردن دو Wistron واحد در شرق چین از جمله یک کارخانه که در آن دومی مونتاژ آی فون. Wistron مسئول تنها 5 درصد از کل گوشی های تولیدی سال گذشته و آن حاشیه سود در این دستگاه فقط 0.2% سال گذشته است.

Luxshare گزارش خریداری دو کارخانه برای دلار معادل $470 میلیون. با تصویب قانونی این معامله انتظار می رود که نزدیک به پایان سال است. صحبت کردن در مورد Luxshare بلومبرگ هوش تحلیلگران متی Kanterman و ناتان Naidu گفته است که ایران "در حال حاضر ممکن است به آن دامنه به فشار برای به دست آوردن سهم از آی فون مونتاژ. این احتمال وجود دارد که اپل پشتیبانی خواهد کرد شریک زندگی خود را و ارائه آن با تخصیص بیش از زمان به عنوان آی فون ساز به احتمال زیاد می خواهد بیشتر به تنوع در عرضه آن زنجیره ای فراتر از فقط دو شرکای اصلی." BI همچنین انتظار دارد که Luxshare قادر خواهد بود برای شروع تولید آیفون واحد 2023. Pegatron می تواند از دست دادن در هر نقطه بین 3% و 4% از درآمد خود را زمانی که همه از گرد و غبار حل و فصل. همانطور که برای Foxconn هوش بلومبرگ می گوید که تولید کننده تنوع به اندازه کافی به طوری که نمی توان با هر گونه تغییرات اپل باعث می شود برای آیفون تولید.

آی فون اپل اسمبلر باید برای مقابله با یک طراحی مجدد اساسی در این سال که جایگزین گرد دو طرف برای آنهایی که صاف و دادن آی فون 12 سری یک نگاه مشابه به آی فون 4. در علاوه بر این به لطف coronavirus زنجیره تامین ممکن است مجبور به انتخاب کنید تا برخی از سرعت در سفارش برای اپل به انتشار مدل های جدید در اواخر سپتامبر به عنوان معمول است.


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب